Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kiilano

21 lutego 2022, 13:56

...no to fajnie

Avatar pawelek9889

26 kwietnia 2017, 10:07

Mam łuszczyce i tendencje myśli samobójczych, czy to wystarczy?

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

26 kwietnia 2017, 10:31

@pawelek9889: Niestety nie :/

Avatar pawelek9889

26 kwietnia 2017, 10:53

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Kurcze, a jak się zabije?

Avatar Kawento

16 grudnia 2018, 13:56

@pawelek9889: Wtedy wróg się ucieszy.

Avatar Breadbear

25 stycznia 2018, 15:21

>lvl 24
>nie widze na jedno oko
>nadal trwa rehabilitacja lewej ręki

Mam nadzieje, że w ogóle mnie do wojska nie zaciągną

Avatar jasioolaizosia2

28 grudnia 2017, 17:32

Kocham Cię wado wzroku

Avatar Seth_Mint

26 kwietnia 2017, 15:29

Co kraj da mi za śmierć za niego?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (24)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (24)
Avatar Polalak

27 kwietnia 2017, 18:20

gdy ktoś zamierza ci rozdzielic głowę z ciałem to nie zastanawiasz sie nad moralnością zabijania tylko starasz sie ratowac dupe

Avatar
Muzel

27 kwietnia 2017, 19:59

@Polalak: Właśnie o to mi chodziło.

Avatar theCPCK

26 kwietnia 2017, 09:20

wysokie ryzyko problemów z sercem się liczy?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar theCPCK

27 kwietnia 2017, 13:10

@EternalSailorMoon: pamiętaj że jest równo uprawnienie i kobiety też czeka wojsko

Avatar EternalSailorMoon

27 kwietnia 2017, 14:04

@theCPCK: odetnę se nogę i upozoruje autyzm

Avatar Antycypator

27 kwietnia 2017, 03:22

To uczucie, kiedy cukrzyca kwalifikuje cię na D, a noszenie pingli na starcie sprawia, że wpisują E. Jednak moja wada wzroku jest poważniejsza od cukrzycy, gdzie można zasłabnąć i umrzeć.

Avatar pepeni

26 kwietnia 2017, 23:47

najgorsze jest to że obie strony walczą o ideały. i każdy ma powód dla którego chce umrzeć. i każdy ma rację chociaż inni ludzie tej racji nie widzą. ale to sprawia że wojna jest zaciekła.

Avatar GalenMarek

26 kwietnia 2017, 21:54

You in the army now...

Avatar
Konto usunięte

26 kwietnia 2017, 11:04

Co jest brane pod uwagę jak cię klasyfikują do poboru do armii?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (31)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (31)
Avatar Ares011

26 kwietnia 2017, 19:51

@mikmik: Mięso armatnie :v

Avatar MysteryPL77

26 kwietnia 2017, 20:44

@mikmik: zwykle to strzelanie to siedzenie w koszarach i sprzątanie kibli xd

Avatar Kastorek

26 kwietnia 2017, 19:43

Jestem fajny?

Avatar lorax12

26 kwietnia 2017, 19:39

Powiedzmy sobie szczerze...
Taka wojna mogłaby przynieść jak dla mnie więcej strat niż zysków...

Avatar Enddzi

26 kwietnia 2017, 17:25

Kisne xD.

Avatar Hawaiiball

26 kwietnia 2017, 17:24

WW3 jest obecnie najgorszą rzeczą, jaka mogłaby się w najbliższej przyszłości przydarzyć ludzkości. Swoją drogą Magisterkebabolog ma rację jak wcześniej napisał. Podczas jakiejkolwiek wojny dobra propaganda jest jednym z najważniejszych środków, mogących podnieść morale żołnierzy, a memy pełniłyby idealnie tę funkcję. Smutna prawda jest taka, że morale w szeregach tym większe, im jest większa nienawiść do wroga. Osobiście jestem pacyfistą i przeciwnikiem wszelkich wojen, a uzbrojenie na avku jest tylko ozdobą.

Avatar
Konto usunięte

26 kwietnia 2017, 13:48

Zawsze możesz prowadzić wojnę na polu memowym albo w internecie

Avatar rotatatto

26 kwietnia 2017, 17:02

Współczesny mały sabotaż

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Ładne rzeczy

Były nóżki, nie ma nóżek

Mało znany szczegół

Płać pan

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka