Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niezniszczalne
Phi!
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Lekko nie będzie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 marca 2025, 08:44
ja do Janusza: MÓWI SIĘ CHRZAN, A NIE KSZAN ANALFABETO PIE....ONY!!!
Odpisz
15 czerwca 2017, 11:15
zostawię j kom i już nigdy tu nie zajrzę ( chyba że będą jakieś powiadomienia a jak już się skończy ten wątek to już tu nigdy nie zajrzę bo widać że ten co mnie nazywa trollem jest wszędzie )
Odpisz
8 września 2017, 22:05
.
Odpisz
15 października 2017, 22:26
cześć
Odpisz
7 sierpnia 2020, 12:52
Dzień dobry
Odpisz
19 kwietnia 2018, 16:05
Kiełbasa z sosem czosnkowym HA!
Odpisz
28 sierpnia 2017, 19:13
kiełbasa bez dodatków
Odpisz
23 maja 2017, 15:03
Ja lubię kiełbasę z chrzanem .-.
Odpisz
28 kwietnia 2017, 03:06
Mnie tam kiełbasa z chrzanem bardzo smakuje. Ketchup jest dobry do blinów czy schabowego; musztarda do parówek i kiełbasy, a majonez do jajek i szyneczki. Jednak chrzan świetnie się komponuje z kiełbasą, jednak jest jeden warunek... muszą być dobrej jakości, tj. kiełbasa swojska podsuszana, a chrzan lekko zagęszczony (np. Polonaise).
Odpisz
28 kwietnia 2017, 07:20
zgadzam się
Odpisz
6 maja 2017, 19:00
Ja ci ku*wa dam do schabowego!
Odpisz
7 maja 2017, 07:07
Ok, liczę na Ciebie.
Odpisz
27 kwietnia 2017, 15:43
A jeśli lubi się kiełbasę z keczupem pomieszanym z majonezem? ;-;
Odpisz
27 kwietnia 2017, 18:44
ja to mieszam keczup z musztardą efekt jest zajebisty
Odpisz
27 kwietnia 2017, 19:46
@Polalak: witaj w klubie *piona*
Odpisz
27 kwietnia 2017, 19:48
*przybija pionę*
Odpisz
27 kwietnia 2017, 15:21
Och tak... Ci którym smakuje kiełbasa z keczupem są mądrzy, ci którym smakuje kiełbasa z musztardą są głupi, ci którym smakuje kiełbasa z majonezem są jeszcze głupsi, a ci, którym smakuje kiełbasa z chrzanem, to janusze...
Odpisz
27 kwietnia 2017, 16:33
@TheHunterMikiPL: a dalej jesteś ty ;-)
Odpisz
Edytowano - 27 kwietnia 2017, 16:38
@Miguelp: Takie dopiеrdalanie się do innych bez powodu jest jeszcze głupsze niż jakiekolwiek komentarze. ;-)
Odpisz
27 kwietnia 2017, 16:40
@monho25: ja mam pewne powody
Odpisz
27 kwietnia 2017, 16:42
@Miguelp: W tym wątku? Nie sądzę. A komentarze nie są miejscem na wyżywanie się na kimś z powodów osobistych.
Odpisz
27 kwietnia 2017, 16:52
@monho25: w tym wątku nie
nie wyzywam się
nie nazwał bym tak tego
Odpisz
27 kwietnia 2017, 16:52
@monho25: Nie, no on ma spore powody, bo kiedyś się z nim nie zgodziłem i jestem głupi.
Odpisz
27 kwietnia 2017, 16:59
@TheHunterMikiPL: nie przekrecaj
Odpisz
27 kwietnia 2017, 17:39
@TheHunterMikiPL: o gustach się nie dyskutuje
Odpisz
27 kwietnia 2017, 18:10
co to ma do rzeczy?
Odpisz
27 kwietnia 2017, 18:35
@Miguelp: aj ja tam wole parówki o O
Odpisz
27 kwietnia 2017, 16:32
ostatnio byłem głodny więc poszedłem do lodówki coś zjeść
wziąłem kiełbasę ale bułka leżała dalej niż długość ramienia wiec polalem kiełbasę ketchupem i zjadłem
#nobody
Odpisz
27 kwietnia 2017, 15:58
Kiełbasa wygląda jak kupa!
Odpisz
27 kwietnia 2017, 15:30
Chrzan jest zaj*bisty
Odpisz
27 kwietnia 2017, 15:57
@Sycho: ale nie do kiełbasy
Odpisz
27 kwietnia 2017, 17:27
Nie jesteś polakiem .
Odpisz
27 kwietnia 2017, 19:46
@Sycho: jak krzan to tylko do bialej
Odpisz
26 kwietnia 2017, 15:06
Kurde. Teraz chce zjesc kiełbasę
Odpisz
26 kwietnia 2017, 16:13
Ja przez twój komentarz też.
Odpisz
26 kwietnia 2017, 16:38
Telewizory nie jedzą
Odpisz
26 kwietnia 2017, 16:47
@FeedorMid1: Skąd niby taka informacja?
Odpisz
26 kwietnia 2017, 16:47
może
zamiast jeść kiełbase byś wrócił do Krzynia
Odpisz
26 kwietnia 2017, 21:16
Długotrwała obserwacja
Odpisz
27 kwietnia 2017, 15:27
W telewizji mówili
Odpisz
27 kwietnia 2017, 15:27
Robienie memów z tymi małpami czy co to za zwierzę jest z wymuszonymi "januszowymi" tekstami jest żałosne. Na początku to było śmieszne, ale teraz jest po prostu nudne.
Odpisz
27 kwietnia 2017, 15:28
@noszkurnawszystkozajete: Ten komentarz był żałosny
Odpisz
27 kwietnia 2017, 15:39
@EternalSailorMoon: może taki był mój cel
Odpisz
26 kwietnia 2017, 15:39
Ejejej ale biała z chrzanem jest pyszna, proszę jej nie obrażać
Odpisz
26 kwietnia 2017, 15:20
ale jag gdoź jezd feketariańinem do mosze byći urararżonjy
Odpisz