Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Komandor_Brytania

27 kwietnia 2017, 19:53

Skąd ja to znam...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (22)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (22)
Avatar Komandor_Brytania

28 kwietnia 2017, 13:16

@ptasznik5: Nieee, chodzi tu mi o to, że nie każdy posiada wiedzę o tych rzeczach. Zły wyraz

Avatar
ZiemiaJestPlaska

1 stycznia 2022, 21:40

@ptasznik5: Nei gniewaj się
Nie chcieli cie urazic

Avatar Jestem_fajny

6 maja 2021, 13:24

chemia

Avatar JuliaQwU

8 stycznia 2021, 00:15

Oświecę was... Ja nie mam mózgu

Avatar adix53

6 lipca 2017, 19:51

chemia4life.

Avatar Nexus59

29 kwietnia 2017, 21:49

Z reguły jest tak że jak dobrze umiesz fizyke no matematyke rowniez i na odwrot

Avatar
Konto usunięte

29 kwietnia 2017, 22:55

@Nexus59: A tu się nie zgodzę gdzie matematykę jak na mój poziom nauczania umiem tak fizyki w ogóle.

Avatar Rander

29 kwietnia 2017, 23:01

@Nexus59: Zależy, matematyka w wielu momentach jest niedoskonała i wprowadza się w paradoksy, a rozwijana jest powoli a w niektórych elementach wcale. Fizyka natomiast jest rozwijana ciągle, błędy naprawiane, a paradoksy nie istnieją (są tylko elementy niewiedzy).
Tak nawet kot schrodringera nie jest prawdziwym paradoksem.

Avatar pan_hejter

30 kwietnia 2017, 09:26

@Nexus59: Umiem dobrze chemie gdzis jest w luj liczenia a nie umiem matematyki. Dlaczego? Bo w chemi musisz podstawiać do wzoru i pracować na małych liczbach. Na matmie nigdy nie dostaniesz funkcji typu 1,36 × 10^-3 + (1,36 ×10-3)X + (10^-3)(X^2)

I już same rozszerzenia 10^-3 przerażają.
P.S wynik to 0,67 tak w nawiasie.

Avatar Nexus59

30 kwietnia 2017, 14:52

@pan_hejter: fizyka to co innego niż chemia

Avatar pan_hejter

30 kwietnia 2017, 09:28

Byłbym za tym że chemia i fizyka byłyby na górze a pod nimi matma. Matematyka jest easy to learn, hard to master. A chemia i fizyka hard to lern, hard to master.

Avatar jacek1s

27 kwietnia 2017, 20:12

Jejowicze są bardzo mądrzy i często mają racje.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar pan_hejter

Edytowano - 27 kwietnia 2017, 21:19

@DeMajkel: z reguły ta druga i tak uznaje, że cała społeczność to debile i nie mają racji.

Avatar darcus

29 kwietnia 2017, 23:17

@jacek1s: Ale są wyjątki, na przykład jacek1s.

Avatar
Konto usunięte

29 kwietnia 2017, 20:05

Powinno być na odwrót chyba.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Mrpoker

29 kwietnia 2017, 22:19

@Nemezis_: ok
*trzyma*

Avatar Sarux

30 kwietnia 2017, 00:50

@Mrpoker: *przepycha wszystkich w szarży na przeciwnika*

Avatar Xenomorph12

29 kwietnia 2017, 20:19

byo

Avatar DeMajkel

27 kwietnia 2017, 20:07

Jesteście debilami i nie macie racji.

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2017, 20:09

@DeMajkel: Ty nie masz racji, że jestem debilem i nie mam racji. Skoro głosisz takie błędne racje, jesteś debilem.

Avatar DeMajkel

Edytowano - 27 kwietnia 2017, 20:10

Skoro ja nie mam racji, to podaj sensowne argumenty. Nie masz ich, więc wychodzisz na debila.

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2017, 20:46

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar KubawstaTV
Dodane przez: KubawstaTV

Lekko nie będzie

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Nieuczciwa ocena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka