Jak ścisły jest Twój umysł?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nieuczciwa ocena
Najbardziej realistyczny spośród modów
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 kwietnia 2017, 19:53
Skąd ja to znam...
Odpisz
27 kwietnia 2017, 19:55
@Komandor_Brytania: Jesteś debilem i nie masz radzji111
Odpisz
27 kwietnia 2017, 19:56
@Dark123456: Weź mnie nie denerwuj, nawet jeśli to sarkazm
Odpisz
27 kwietnia 2017, 19:57
@Komandor_Brytania: Myślisz, że to na serio?
Odpisz
27 kwietnia 2017, 19:59
@Dark123456: Nie, wyczuwam w tym sarkazm, głupia nie jestem
Odpisz
27 kwietnia 2017, 19:59
@Dark123456: napisał "nawet jeśli to sarkazm" więc to widać że sie zoriętował oraz widać że kolego łatwo wkurzyć
Odpisz
27 kwietnia 2017, 20:00
@ptasznik5: zorientował*
Odpisz
27 kwietnia 2017, 20:10
@Komandor_Brytania: Chyba wiem, skąd możesz znać. TheHunterMikiPL? Tak w najbliższych przypadkach.
Odpisz
27 kwietnia 2017, 20:12
@ptasznik5: *napisała, ludzie nooo ;_;
Odpisz
27 kwietnia 2017, 20:12
Tak, perfidna bambaryła.
Odpisz
27 kwietnia 2017, 20:15
@Komandor_Brytania: no sory ;-; komandor to raczej słowo kojarzone z męszczyzną a nigdy z tobą nie gadałem więc skąd mogłem wiedzieć?
Odpisz
27 kwietnia 2017, 20:25
@ptasznik5: Ola w nawiasie obok nicku ?? lol
Odpisz
27 kwietnia 2017, 20:40
@ptasznik5: Ile razy mam tłumaczyć... Stopnie nie odmieniają się przez rodzaje, zrozumcie ;__;
Odpisz
27 kwietnia 2017, 20:46
@Komandor_Brytania: to oczywiste przecież... wątpie żeby ktoś kiedyś spotkał się z komandorką lub admirałką (nawet nie da się tego sensownie odmienić) <w końcu nie ma odmiany żeńskiej więc jak miąło by to brzmieć sensownie heh>
Odpisz
27 kwietnia 2017, 20:48
@Sh4deniac: No tak. Tylko przy meldowaniu itp. dodaje się "Pani Komandor" tak jak "Panie Komandorze"
Odpisz
27 kwietnia 2017, 20:49
@Komandor_Brytania: ale jak widać nie każdy się zna xd
Odpisz
27 kwietnia 2017, 20:50
@Sh4deniac: No nie każdy jest tak "mądry"
Odpisz
27 kwietnia 2017, 20:52
@Komandor_Brytania: mogę to uznać za komplement? :3
Odpisz
27 kwietnia 2017, 20:53
@Sh4deniac: Oczywiścieee
Odpisz
Edytowano - 27 kwietnia 2017, 20:54
@Komandor_Brytania: dziękuję uprzejmie, Pani Komandor <3
Odpisz
27 kwietnia 2017, 20:54
@Sh4deniac: Prose :3
Odpisz
27 kwietnia 2017, 21:00
@Sh4deniac: e nie wchodziłem na jej profil lol
Odpisz
Edytowano - 28 kwietnia 2017, 13:09
@Komandor_Brytania: czyli ja mam to uznać za obelge? well ok
Odpisz
28 kwietnia 2017, 13:16
@ptasznik5: Nieee, chodzi tu mi o to, że nie każdy posiada wiedzę o tych rzeczach. Zły wyraz
Odpisz
1 stycznia 2022, 21:40
@ptasznik5: Nei gniewaj się
Nie chcieli cie urazic
Odpisz
6 maja 2021, 13:24
chemia
Odpisz
8 stycznia 2021, 00:15
Oświecę was... Ja nie mam mózgu
Odpisz
6 lipca 2017, 19:51
chemia4life.
Odpisz
29 kwietnia 2017, 21:49
Z reguły jest tak że jak dobrze umiesz fizyke no matematyke rowniez i na odwrot
Odpisz
29 kwietnia 2017, 22:55
@Nexus59: A tu się nie zgodzę gdzie matematykę jak na mój poziom nauczania umiem tak fizyki w ogóle.
Odpisz
29 kwietnia 2017, 23:01
@Nexus59: Zależy, matematyka w wielu momentach jest niedoskonała i wprowadza się w paradoksy, a rozwijana jest powoli a w niektórych elementach wcale. Fizyka natomiast jest rozwijana ciągle, błędy naprawiane, a paradoksy nie istnieją (są tylko elementy niewiedzy).
Tak nawet kot schrodringera nie jest prawdziwym paradoksem.
Odpisz
30 kwietnia 2017, 09:26
@Nexus59: Umiem dobrze chemie gdzis jest w luj liczenia a nie umiem matematyki. Dlaczego? Bo w chemi musisz podstawiać do wzoru i pracować na małych liczbach. Na matmie nigdy nie dostaniesz funkcji typu 1,36 × 10^-3 + (1,36 ×10-3)X + (10^-3)(X^2)
I już same rozszerzenia 10^-3 przerażają.
P.S wynik to 0,67 tak w nawiasie.
Odpisz
30 kwietnia 2017, 14:52
@pan_hejter: fizyka to co innego niż chemia
Odpisz
30 kwietnia 2017, 09:28
Byłbym za tym że chemia i fizyka byłyby na górze a pod nimi matma. Matematyka jest easy to learn, hard to master. A chemia i fizyka hard to lern, hard to master.
Odpisz
27 kwietnia 2017, 20:12
Jejowicze są bardzo mądrzy i często mają racje.
Odpisz
27 kwietnia 2017, 20:23
@jacek1s: a jak kłócą sie jejowicze?
Odpisz
27 kwietnia 2017, 20:26
@Polalak: Dają sobie rękę na zgode i przyznają wzajemną racje.
Odpisz
27 kwietnia 2017, 20:46
@jacek1s: ale najpierw robią shitstorm
Odpisz
27 kwietnia 2017, 20:54
@Polalak: Wygrywa osoba z najmniejszą ilością czerwonych.
Odpisz
Edytowano - 27 kwietnia 2017, 21:19
@DeMajkel: z reguły ta druga i tak uznaje, że cała społeczność to debile i nie mają racji.
Odpisz
29 kwietnia 2017, 23:17
@jacek1s: Ale są wyjątki, na przykład jacek1s.
Odpisz
29 kwietnia 2017, 20:05
Powinno być na odwrót chyba.
Odpisz
29 kwietnia 2017, 20:30
...
Niech mnie ktoś przytrzyma...
Odpisz
29 kwietnia 2017, 20:50
@lorax12: *czyma*...teraz niech ktoś mnie czyma... bo ja mu wyjebcyś!
Odpisz
29 kwietnia 2017, 21:43
jesteś nowy w internetach nie dokońca rozumiesz ten mem, tego ci nie wytłumaczy ale polecam historie memów
Odpisz
29 kwietnia 2017, 21:43
a w tym chodzi o to, że specjalnie jest na odwrót
Odpisz
29 kwietnia 2017, 22:19
@Nemezis_: ok
*trzyma*
Odpisz
30 kwietnia 2017, 00:50
@Mrpoker: *przepycha wszystkich w szarży na przeciwnika*
Odpisz
29 kwietnia 2017, 20:19
byo
Odpisz
27 kwietnia 2017, 20:07
Jesteście debilami i nie macie racji.
Odpisz
27 kwietnia 2017, 20:09
@DeMajkel: Ty nie masz racji, że jestem debilem i nie mam racji. Skoro głosisz takie błędne racje, jesteś debilem.
Odpisz
Edytowano - 27 kwietnia 2017, 20:10
Skoro ja nie mam racji, to podaj sensowne argumenty. Nie masz ich, więc wychodzisz na debila.
Odpisz
27 kwietnia 2017, 20:46
@DeMajkel:
Odpisz