memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
Edytowano - 29 kwietnia 2017, 22:55
Kto normalny zauważa takie rzeczy? Idziesz sobie ulicą, przybiega pies sąsiadki i się łasi. Co sobie myślisz? O, nie jest upośledzony.
Odpisz
30 kwietnia 2017, 18:36
@Krzyniu: Darmowe powiadomienie.
29 kwietnia 2017, 19:59
Nie rozumiem.
29 kwietnia 2017, 20:22
bo ten pieseł zawsze mówił jakieś dziwne/popularne/memiczne kwestie i ten koleś zawsze odpowiada (obrazek nr.3) o nie (obrazek nr.4) jest upośledzony
29 kwietnia 2017, 23:29
O panie, świeży w internetach jak chleb żytni w piekarni.
29 kwietnia 2017, 19:46
29 kwietnia 2017, 19:15
Cieszę się z tego powodu.
27 kwietnia 2017, 22:49
Zdrowy piesek to już prawdziwa rzadkości w internetach.
27 kwietnia 2017, 21:56
Ta czcionka ;-;
To jest hejt?
27 kwietnia 2017, 22:32
@Ziemniaczanka: Z jakiego powodu to ma być hejtem? Nie napisał nawet niczego obraźliwego, po prostu zwrócił uwagę na nieczytelną czcionkę.
27 kwietnia 2017, 22:34
Nieczytelne to Jest?
27 kwietnia 2017, 22:38
@Ziemniaczanka: Są zasady co do używania czcionek do obrazków, polecam sobie poszukać, bo wtedy wiadomo, czy czcionka jest dobra. Po prostu dziwnie się to czyta.
27 kwietnia 2017, 22:41
Rozumiem
27 kwietnia 2017, 22:43
@Ziemniaczanka: Ale jest lepsza niż normalna z painta.
Dołącz screena
Komentarze
OdświeżEdytowano - 29 kwietnia 2017, 22:55
Kto normalny zauważa takie rzeczy?
Idziesz sobie ulicą, przybiega pies sąsiadki i się łasi. Co sobie myślisz?
O, nie jest upośledzony.
Odpisz
30 kwietnia 2017, 18:36
@Krzyniu: Darmowe powiadomienie.
Odpisz
29 kwietnia 2017, 19:59
Nie rozumiem.
Odpisz
29 kwietnia 2017, 20:22
bo ten pieseł zawsze mówił jakieś dziwne/popularne/memiczne kwestie i ten koleś zawsze odpowiada (obrazek nr.3) o nie
(obrazek nr.4) jest upośledzony
Odpisz
29 kwietnia 2017, 23:29
O panie, świeży w internetach jak chleb żytni w piekarni.
Odpisz
29 kwietnia 2017, 19:46
Odpisz
29 kwietnia 2017, 19:15
Cieszę się z tego powodu.
Odpisz
27 kwietnia 2017, 22:49
Zdrowy piesek to już prawdziwa rzadkości w internetach.
Odpisz
27 kwietnia 2017, 21:56
Ta czcionka ;-;
Odpisz
27 kwietnia 2017, 21:56
To jest hejt?
Odpisz
27 kwietnia 2017, 22:32
@Ziemniaczanka: Z jakiego powodu to ma być hejtem? Nie napisał nawet niczego obraźliwego, po prostu zwrócił uwagę na nieczytelną czcionkę.
Odpisz
27 kwietnia 2017, 22:34
Nieczytelne to Jest?
Odpisz
27 kwietnia 2017, 22:38
@Ziemniaczanka: Są zasady co do używania czcionek do obrazków, polecam sobie poszukać, bo wtedy wiadomo, czy czcionka jest dobra. Po prostu dziwnie się to czyta.
Odpisz
27 kwietnia 2017, 22:41
Rozumiem
Odpisz
27 kwietnia 2017, 22:43
@Ziemniaczanka: Ale jest lepsza niż normalna z painta.
Odpisz