W sumie, to on jest o parę punktów doświadczenia życiowego wyżej, po pracował i ma teraz hajsu kapkę, poduczył się pracy w grupie, jest na jakiś tam sposób popularniejszy, a oni nadal nic nie "osiągnęli", stoją w miejscu ze swoim lenistwem i głupotą...
Komentarze
Odśwież11 maja 2017, 16:25
W sumie, to on jest o parę punktów doświadczenia życiowego wyżej, po pracował i ma teraz hajsu kapkę, poduczył się pracy w grupie, jest na jakiś tam sposób popularniejszy, a oni nadal nic nie "osiągnęli", stoją w miejscu ze swoim lenistwem i głupotą...
< wszyscy to wiedzą, wiem >
Odpisz
28 kwietnia 2017, 17:06
Żadna praca nie hańbi. Nie odmawia się gdy ojcowizna woła.
Odpisz