Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Mało znany szczegół
Co za przypadek
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 maja 2017, 15:25
Mam takiego kolegę w klasie, który śmieszkuje z Żydów, nazizmu itd.. Tylko że on naprawdę jest ideologicznie nazistą, a wszelkie próby przekonania go, że jest to trochę nie ten tego, spełzły na niczym. Ma ktoś jakąś sugestię, jak można mu przemówić do rozsądku (oprócz przyłożenia pistoletu do głowy)?
Odpisz
5 maja 2017, 18:22
@Baturaj: Podczas 3 Wojny Światowej wyrzuć go do USA. Niech poczuje, co Polska czuła podczas II wojny światowej.
Odpisz
5 maja 2017, 22:34
@Lujis: Ok, spróbuję. On mówił też, że w razie czego by się przyłączył do nazistów. Tylko że zapomniał, że oprócz blond włosów i niebieskich oczu potrzebna była też sprawność fizyczna (tak - jest dość grubokościsty)
Odpisz
5 maja 2017, 22:38
@Baturaj: Albo, zbuduj wehikuł czasu, przenieś go do czasów II WŚ I Podrzuć go do jakiegoś obozu.
Odpisz
5 maja 2017, 22:49
@Lujis: Super, pomożesz mi budować wehikuł?
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2017, 22:54
@Baturaj: Tak. Nienawidze osób, które wyszmiewają się z II WŚ.
Odpisz
5 maja 2017, 23:08
@Lujis: I jeszcze potem można go będzie użyć do wielu innych celów :DDD. Idę po części... Trochę to potrwa, bo nie wiem co potrzebne, więc nie czekaj na mnie.
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2017, 23:18
@Baturaj: Ja przygotuje swój zniszczony i stopiony miecz, jako materiał.
Odpisz
29 marca 2018, 01:20
@Lujis: Dobra, mam wszystko:
Budyń
Jakieś lampki i LED'y
Więcej budyniu
Dużo metalu
Budyń
Mnóstwo zegarków wszelkiego typu
Budyń
Odpisz
29 marca 2018, 23:22
@Baturaj: Dobrze wiedzieć, teraz trzeba to wszystko połączyć.
Odpisz
24 czerwca 2017, 09:39
5, bo prawdziwe
Odpisz
5 maja 2017, 17:23
A ty im odpowiadasz "Czemu się na mnie gapicie jak na murzyna w pracy?"
Odpisz
5 maja 2017, 10:03
Kiedyś wszedłem do muzeum o Aushwitz, zatrząsłem się z zimna i spytałem ,,Co tu tak zimno? W piecach nie palą czy co"
Odpisz
5 maja 2017, 14:05
@korsti: Auschwitz*
Odpisz
5 maja 2017, 13:31
Kilka koleżanek z klasy nie wiedziały co to znaczy "trollować" :/
Odpisz
1 maja 2017, 08:24
U mnie to wszyscy chłopacy są tacy, i przynajmniej jest wesoło. Podobnie jak na Jeja.
Odpisz
1 maja 2017, 08:57
To masz fajnie bo u mnie tylko mój kuzyn jest ogarnięty i nie drze mordy:
ŁOCHPHOHOHOHOHOH CYPIS HAHAHAHAHA LALALLALA ISAMU X POMPA NOTROZYNIAK LALALALAL
Odpisz
1 maja 2017, 09:17
@Izuchna: U mnie tacy to tylko w innych klasach, i cieszę się, że nie ma żadnego takiego w mojej.
Odpisz
5 maja 2017, 10:50
zamień się
Odpisz
5 maja 2017, 11:35
Nie, dzięki. Lubię swoją klasę.
Odpisz
5 maja 2017, 12:24
dam ciastko
Odpisz
5 maja 2017, 12:31
>Nazizm, czarni i chorzy
>JEJA.PL
Chyba ci się strony pomieszały.
Odpisz
5 maja 2017, 12:54
@erykhim44: Jakoś co chwila śmieją się tu z Hitlera, z czarnych, i z chorych np. na raka.
Odpisz
5 maja 2017, 12:54
Interesująca propozycja... Co powiesz na półtora ciastka?
Odpisz
5 maja 2017, 13:12
Stoi
Odpisz
5 maja 2017, 10:59
miałem tak...
Odpisz
5 maja 2017, 10:16
Nazizm - niesmieszne
Zarty o nazizmie - smieszne
\______________/
Odpisz
Edytowano - 1 maja 2017, 08:41
U mnie zawsze jak jest wzmianka o zagładzie żydów, np film o Holokauście, to się uśmiecham :) Wszyscy patrzą na mnie, jak na zje**.
Odpisz
1 maja 2017, 08:57
@xAzumiKx: Jak byłem w Auschwitz, to śmieszkowałem sobie na głos tekstami typu: "Tutaj to były imprezy, ale towarzystwo szybko się wypalało".
Odpisz
1 maja 2017, 09:12
@xAzumiKx: kisne. W razie czego spotkamy się w piekle
Odpisz
1 maja 2017, 09:49
@xAzumiKx: Gdy byłeś w Auschwitz to wypadało by zachować kulturę. To miejsce w którym zginęło w męczarniach wiele osób. Rozumiem trochę czarnego humoru w domu, ale nie w takim miejscu...
Odpisz
1 maja 2017, 10:17
@Wolfmer: Nie mam szacunku do innych, taki już jestem.
Odpisz
1 maja 2017, 11:44
@xAzumiKx: a myślałem że fakt że jestem okultystą czyni mnie złego człowieka
Odpisz
1 maja 2017, 11:49
@xAzumiKx: Chyba odnalazłem swego zaginionego dawno brata
Odpisz
1 maja 2017, 12:02
@McMocarz: Mam jednego, jest zje**ny. Nie chcę kolejnego.
Odpisz
1 maja 2017, 12:10
@xAzumiKx: Ok, Jest zje**ny jak czarni, chorzy naziści? Badum tsss
Odpisz
Edytowano - 1 maja 2017, 14:01
@xAzumiKx: To był zwykły przejaw idiotyzmu i braku kultury. Sam nie jestem patriotą i uwielbiam czarny humor, ale są miejsca w których wypada się zachować, przynajmniej z szacunku ludzi wokół. 17 lat, prawie dorosła osoba...
Odpisz
1 maja 2017, 12:52
Odpisz
1 maja 2017, 11:38
Uff dobrze, że u mnie połowa klasy jest jak ja
Odpisz
1 maja 2017, 10:43
Bo jesteś chorym, czarnym nazistą
Odpisz
1 maja 2017, 09:18
Kiedy w klasie pani mówi o ludziach śmiejących się z nazizmu, czarnych i chorych a cała klasa patrzy się na SIEBIE xD
Odpisz
1 maja 2017, 09:30
@kopytkon: iksde
Odpisz
1 maja 2017, 09:14
U mnie niby się śmieją z memów, ale tych z FB, więc wszystko już jest martwe jak abortowane płody :/
Odpisz
Edytowano - 1 maja 2017, 09:02
O tym że ja ja sie śmieje z takich żaczy wie tylko 3 moich kolegow wiec taka sytuacja nigdy by nie miała miejsca na szczęście
Odpisz