Ja bez bocznych kółek nie umiem, a oni...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Powodzenia
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Deal życia
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 maja 2017, 11:00
Im szybciej zapi***alasz tym paradoksalnie trudniej stracić równowagę.
Odpisz
9 października 2017, 16:39
Chyba że o coś je**iesz
Odpisz
5 maja 2017, 23:09
polecam zobaczyć redbull rampage, a co do komentarzy ludzi którzy się tym tak zachwycają to za 2k pierwszy rower górski i ćwiczyć, nie obejrzycie się a też tak będziecie umieć...
Odpisz
5 maja 2017, 13:52
Czy tylko ja tak bym chciał?
Odpisz
5 maja 2017, 14:49
@damian2500: Piona.
Odpisz
5 maja 2017, 14:45
No nieźle, z tym że jak się wypie**olisz to cię nie pozbierają :\
Odpisz
5 maja 2017, 14:26
O matko a ja nawet z bocznymi nie umiem
Odpisz
5 maja 2017, 14:01
A ja wczoraj się nauczyłem jeździć bez kółek bocznych :D
Odpisz
5 maja 2017, 15:02
@Ingvar: co
Odpisz
5 maja 2017, 10:30
Wygląda fajnie ale ja też tak potrafię to nie jest trudne wbrew pozorom
Odpisz
3 maja 2017, 17:31
Ta trasa nie wydaje się aż tak trudna, trudne trasy to jest zjazd z góry w lesie, a nie slalom i lekkie wzniesienia.
Odpisz