W końcu mam święty spokój
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ostry ten sędzia
Fajnie że odpowiedzieli
Fergus
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 sierpnia 2018, 18:53
hahah mam takie same widoki z mojego okna😂
Odpisz
12 maja 2017, 14:54
Widok z okna mojego liceum ;_;
Odpisz
14 maja 2017, 10:56
@Abbei_The_Toy_Maker: Tam trafiają uczniowie, którzy wagarują
Odpisz
12 maja 2017, 14:20
Wyobrazcie sobie mieszkać koło cmentarza
1.cmentarne hieny
2.cisza
3.świadomość że obok znajdują się miliony martwych ciał
Odpisz
12 maja 2017, 16:46
@EternalSailorMoon: miliony? Mieszkasz w Hong Kongu?
Odpisz
12 maja 2017, 16:53
@Sir_Snoge: tysiące
Odpisz
Edytowano - 12 maja 2017, 18:08
@EternalSailorMoon: tysiące? Mieszkasz w Hong Kongu?
Odpisz
12 maja 2017, 18:11
@PanSowa12: ku*a to ile ludzi może być na cmentarzU?
Odpisz
12 maja 2017, 18:12
@EternalSailorMoon: Dziesiątki
Odpisz
12 maja 2017, 18:14
10 ? Żyjesz na zadupiu ?
Odpisz
12 maja 2017, 18:16
@EternalSailorMoon: Dziesiątki są do 100 ;-;
Odpisz
12 maja 2017, 18:22
@SirPomarancza: u mnie w małym miasteczku jest z 700 grobów
Odpisz
12 maja 2017, 18:45
@EternalSailorMoon: to setki a nie tysiące
Odpisz
12 maja 2017, 18:55
@PanSowa12: podkreślam mieszkam w MIASTECZKU
Odpisz
12 maja 2017, 20:52
@EternalSailorMoon: w małym miasteczku może być gigantyczny cmentarz a w wielkim mieście może być malutki cmentarzyk
Odpisz
12 maja 2017, 20:53
@EternalSailorMoon: Dla mnie bomba. Cisza spokój i co jakis czas moge postrzelać do zombiaków. Czego chcieć więcej?
Odpisz
12 maja 2017, 21:09
@MCAssassin: Kebaba
Odpisz
13 maja 2017, 12:51
@EternalSailorMoon: mysle że z tym też nie będzie problemów.
Tak czy siak mieszkałbym
Odpisz
13 maja 2017, 08:08
Przytulnie
Odpisz
13 maja 2017, 02:09
heh... Mam podobny widok z okna.
Odpisz
12 maja 2017, 23:06
hmmmmmm ciekawe dlaczego...
Odpisz
1 maja 2017, 19:05
Pojedz w dzieciństwie na wieś, na kolonie do dziadków, miej kuzynów którzy lubią oglądać horrory i mają sracz na polu, idź się w ciemnice wysikać a potem zacznij spi***alać przed swoją chorą wyobraźnią do oświetlonego domu, bądź dumny z siebie że nic cię nie zeżarło po drodze, uświadom sobie że tak będzie przez cały okres trwania wakacji...
Odpisz
1 maja 2017, 21:57
@Piket: ale na wsiach jest kanalizacja... O.o
poyebane
Odpisz
12 maja 2017, 16:17
Zrozum że nie wszędzie
Odpisz
12 maja 2017, 16:25
@CrazyMe: no tak, jak się jest miękką pipą to nie ma..
Odpisz
12 maja 2017, 16:28
Mam to zrozumieć, że jak jest się "miękka pipą" to się nie ma kanalizacji?
Odpisz
12 maja 2017, 16:55
@CrazyMe: tak, wystarczy sobie założyć
Odpisz
12 maja 2017, 17:41
Ty chyba mylisz Kanalizę z szambem. W dodatku myślisz że to takie proste? Ludzie z mojej ulicy czekają 20 lat aż podłączą kanalizację, na co Poznań nie chce się zgodzić.
Odpisz
12 maja 2017, 18:10
@CrazyMe: proste, jak nie chcą się zgodzić to próbować, albo jak już tak źle to do telewizji, wszystko da rade...
Odpisz
12 maja 2017, 18:16
Próbować? Po to żeby mieć potem przeje**ne i nawet mieć sprawę w sądzie? Genialnie, chociaż, jednak nie. Kończę ten temat, bo tylko idiote z siebie robisz, sądząc że wszystko jest takie proste.
Odpisz
12 maja 2017, 18:29
@CrazyMe: wszystko jest proste, tylko ludzie wyolbrzymiają..
Nie będziecie mieć przeje**ne
Odpisz
12 maja 2017, 20:15
@Piket:
Odpisz
12 maja 2017, 20:31
@Piket: Wiecie? ja z tym sraczem na polu napisałem dla tego, że za moich czasów kibelek w domu, na wsi to był luksus... wtedy to też razem z siostrą i kuzynami to na stryszku spaliśmy a jak było cieplej to sobie biwak nad jeziorem robiliśmy, komary wtedy tak kąsały że klaskaliśmy lepiej niż w piosence Rubika, ale było zajebiście mimo to i nie trzeba było wydawać tysięcy na jakieś zagraniczne wycieczki do Grecji czy Chorwacji, bo wystarczyło że rodzice zadzwonili do dziadków czy wujków i już dzieciaki miały zapewnione atrakcje na całe lato... I to za darmo.
Odpisz
12 maja 2017, 16:42
Nierozumiem czemu ludzie niechcą w takim domu mieszkać. Cisza i spokój.
Odpisz
12 maja 2017, 15:42
Odpisz
12 maja 2017, 15:24
Mieszkam w miejscu gdzie panuje wręcz grobowa cisza...
Odpisz
12 maja 2017, 14:28
Widok na moją przyszłość.
Odpisz
12 maja 2017, 14:13
sąsiedzi nie hałasują
Odpisz
12 maja 2017, 14:14
@Trabancik: chyba że po północy
Odpisz
1 maja 2017, 17:59
Mieszkałbym.
Odpisz
2 maja 2017, 08:32
@Kurt_Cobain: Chyba coś ci strzeliło do głowy.
Odpisz
2 maja 2017, 09:05
@crimzon: Jak mu strzeli, to tam zamieszka.
Odpisz