Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Macioslaw_

6 maja 2018, 08:06

Jedzie do szpitala z dzieckiem pisząc wiadomości.

Avatar Filipsss

14 lutego 2018, 16:14

Te baby są je**ięte...

Avatar Kropla_Bez_Kitu

2 maja 2017, 12:12

pie**olone baby

Avatar Mijak

14 maja 2017, 07:13

@Kropla_Bez_Kitu: I to przez araby

Avatar lorax12

13 maja 2017, 19:26

Czyli wniosek z tego, że za wszystko odpowiedzialne są kobiety, a nie Araby?

Avatar TakiTamKoles

13 maja 2017, 21:37

@lorax12: wniosek z tego taki że kobieta go zdradziła czyli to jej wina gdyby zrobił to facet z arabka była by wina faceta proste ten kto zdradza to jest tego wina nie ma wymówek

Avatar Kolofgen21

13 maja 2017, 19:31

Ta Izabela jakaś popie**olona jest.

Avatar Corrupted_Core

13 maja 2017, 19:35

@Kolofgen21: Chyba wiem jak ma na nazwisko. Podpowiedź: zaczyna się na Ł.

Avatar Kolofgen21

13 maja 2017, 19:41

@Corrupted_Core: Druga literka?

Avatar Corrupted_Core

13 maja 2017, 19:48

@Kolofgen21: Ę. Postać literacka.

Avatar Kolofgen21

13 maja 2017, 19:49

@Corrupted_Core: Aaa, tak myślałem, Izabela Łęcka

Avatar Corrupted_Core

13 maja 2017, 20:15

@Kolofgen21: Otóż to. Rozmowa może być współczesnym rozważaniem na temat ,, Co by było gdyby Łęcka jednak wyszła za Wokulskiego".

Avatar KapitanKokosel

13 maja 2017, 20:13

,,Otóż nie tym razem." (Drugi komentarz)

Avatar StolecBolec

2 maja 2017, 18:48

yop tvojo mat

Avatar sylwon1234

2 maja 2017, 12:39

Kisnę z ludzkiego egocentryzmu. Jak to dobrze, że nie jestem człowiekiem.













Tylko porażką.

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2017, 14:46

@sylwon1234: Lepiej być porażką niż człowiekiem

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2017, 12:28

Niestety tak to zazwyczaj bywa...

Avatar Apapapatrunek

2 maja 2017, 12:14

"Hahahahaha ;D;D;D" Ja pie*dole...

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2017, 12:12

rzeczy*

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie znoszę kleszczy

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Nieuczciwa ocena

Zdeklasowani znowu

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka