Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Totalnie
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie są aż takie pyszne
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 maja 2017, 18:48
tak, wolałabym grać, niż iść do szkoły, ale wykształcenie jest ważne
Odpisz
8 maja 2017, 23:43
@CuteKitty: JASNE.
Odpisz
29 czerwca 2018, 22:28
@CuteKitty: W życiu chodzi przecież o to żeby pićko pić, co nie?
Odpisz
21 sierpnia 2017, 21:12
-NIE GRAJ W TE GRY LEPIEJ ZRÓB COŚ POŻYTECZNEGO TE GRY NICZEGO CIĘ NIE NAUCZĄ! (takie ciekawe że większość angielskiego to umiem z gier)
-A czego uczy ukryta prawda, trudne sprawy, i dlaczego ja?
Odpisz
8 maja 2017, 21:37
Odpisz
5 maja 2017, 14:37
Aż mi się przypomniał mój 24godzinny maraton w Hurt Worlda w ostatni dzień wakacji
Odpisz
8 maja 2017, 17:56
@PaRapps: a potem odsypiałeś te 24
Odpisz
Edytowano - 8 maja 2017, 17:57
@PaRapps: bardzo lubie spac
Odpisz
8 maja 2017, 18:42
@PaRapps: Jak mozna grać w to gówno? To moje najgorzej wydane pieniadze w zyciu...
Odpisz
8 maja 2017, 20:37
@Chrzaszcz_Trzcinowy: No, jak się nie ma KOLEGÓW to nie ma sensu grać, ja jestem dumny z moich 138 godzin i nawet mam znajomych po 1k godzin
Odpisz
8 maja 2017, 20:38
@Polalak: Zamknąłem oczy i otworzyłem rano wszystko trwało 5 sekund, taki byłem zmęczony.
Odpisz
8 maja 2017, 21:00
@PaRapps: Rust>HW
Grałem z kumplem w HW ale jakoś mnie nie przekonało.. nawet walka nie jest satysfakcjonująca.
Weź mnie zaproś na pw. Możemy pograć bo jak o tym przypomnialem to aż mi sie smutno zrobiło że pinionszki mi poszły
:( mogłem kurde kupić orange boxa.
Odpisz
8 maja 2017, 21:09
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Też mam Rusta i nie jest zły ale jakoś specjalnie mnie nie urzekł
Odpisz
8 maja 2017, 21:14
@PaRapps: to tymbardzoej nabpw podaj steama
Odpisz
8 maja 2017, 19:29
Chciałem dzisiaj wstać o 9:00. Chciałem.
Odpisz
8 maja 2017, 18:12
I każdy widzi tu swoją mame oprócz tych którzy jej nie widzą
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2017, 14:23
Bolą cię oczy? To przez te gry!
Chce ci się spać(drzemka)? Nie trzeba było tak do późna grać.
*Wstajesz rano o 8:00, idziesz grać o 10*
Wyłącz to! Wstajesz i od razu do komputera!
JESTEŚ UZALEŻNIONA.
Odpisz
8 maja 2017, 17:55
@Namelessx: ja wstaje tak samo(o 8) w wolne gram od 9 a czasami od10 jak mi sie dobrze śpi i nikt mi dramy nie robi mają na to wywalone
Odpisz
5 maja 2017, 14:15
Jest godzina 14:15. Wstałem 15 min. temu. Nikt nie będzie mi mówił ile mam grać ;_;
Odpisz
5 maja 2017, 11:19
chciałbym wstać wcześnie...
naprawdę...
Odpisz
5 maja 2017, 11:21
@benben7: ja dziś poszedłem spać o pierwszej a obudziłem się wpół do ósmej
Odpisz
5 maja 2017, 11:23
ja poszedłem spać o 22:00 a wstałem o 7:40 a nastawiłem budzik na 4:00
Odpisz
5 maja 2017, 12:04
@benben7: po h*j tak wcześnie
Odpisz
5 maja 2017, 12:09
żeby zdążyć na 8:00 do szkoły...
Odpisz
5 maja 2017, 12:12
@benben7: ja mam wolne, lol
jesteś teraz na jeja w szkole?
Odpisz
5 maja 2017, 12:14
nie ;-;
Odpisz
5 maja 2017, 13:08
@benben7: Czy tylko ja jestem na tyle poj*bany, żeby iść spać po 23, a i tak budzić się około 5? Wczoraj poszedłem spać o 2:30, i nie spałem nawet 4 godzin ;-;
Odpisz
5 maja 2017, 13:19
Ja przed maturą z polskiego spałam tylko 2 :v
Odpisz
5 maja 2017, 12:11
No ale to prawda! Przez te komputary młodzi ludzie są uzależnieni! Za moich czasów to nie było komputarów i wszyscy bawili się na dworze! I nie było czegoś takiego jak dzisiaj. Grają na komputarach i myślą że szczepionki są dobre i nie wywołują autyzmu, a to kłamstwo! Szczepionki robione są z martwych płodów! I dlatego nie zaszczepiłam mojego Brajanka
Odpisz
5 maja 2017, 11:55
czy tylko mnie mama się aż tak nie czepia?
Odpisz
5 maja 2017, 11:52
Przed chwilą moja mama wparowała do mojego pokoju "żeby sprawdzić czy jeszcze oddycham".
#nikogo
Odpisz
5 maja 2017, 11:54
@creeper_girl: #mnie
Odpisz
5 maja 2017, 11:44
Jesteś niewyspany?
To pewnie przez te gry!
Odpisz
5 maja 2017, 11:39
w sumie racja...
Odpisz