Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Szeru223

16 maja 2017, 20:59

Staniki są potrzebne, bo jak go nie założysz i biegasz piersi strasznie ci się trzęsą. Nooo to tak z doświadczenia.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 2 sierpnia 2019, 23:33

@Szeru223: Pokażesz? (lenny)

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 7 listopada 2020, 01:51

XDD

Avatar CitroenBomba

16 maja 2017, 23:02

Ja też chętnie bym zdjął (lenny face)

Avatar kitsune_senpai

16 maja 2017, 23:08

@CitroenBomba: Swój czy kogoś? *lenny*

Avatar CitroenBomba

17 maja 2017, 07:10

@kitsune_senpai: kogoś (lenny face)

Avatar kitsune_senpai

17 maja 2017, 14:36

@CitroenBomba: mmmm *lenny face*

Avatar Samael

Edytowano - 16 maja 2017, 23:13

Jak nie lubi chodzić w staniku, to po co go zakładała? .-. Bez jest wygodniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Myszkapl

16 maja 2017, 16:08

Bez stanika jest nie wygodnie... sutki dotykają koszulki i to łaskocze :/

Avatar LanTuFri123

16 maja 2017, 16:09

@Myszkapl: Oł jea

Avatar PchlaRenatka

Edytowano - 16 maja 2017, 16:15

@Myszkapl: Weź mnie, ja moge je trzymać

Avatar Myszkapl

16 maja 2017, 16:19

@PchlaRenatka: Dlaczego nazywasz się "Renatka" i masz dziewczynę na awatarze?

Avatar Mijak

16 maja 2017, 16:41

@Myszkapl: No to koszulkę też możesz zdjąć

Avatar
Konto usunięte

16 maja 2017, 16:45

@Myszkapl: Kogo łaskocze, tego łaskocze :/
Mi osobiście wygodniej jest bez niż z.

Avatar Myszkapl

16 maja 2017, 16:47

@Mijak: zimno bez

Avatar Lacoste

16 maja 2017, 17:34

@Myszkapl: Większość facetów jakoś nie ma z tym problemów .-. Przynajmniej Ci nie mają, którzy nie noszą obcisłych podkoszulków albo nie mają klaty :V

Avatar lorax12

16 maja 2017, 19:07

@Myszkapl: może jest homo? :v

A jak Ci łaskocze to chodź topless

Avatar Myszkapl

16 maja 2017, 19:35

@lorax12: Nie, wygodniej w biustonoszu.

Avatar
Konto usunięte

16 maja 2017, 20:41

@Myszkapl: Raczej chodziło bez koszulki i stanika...

Avatar
Konto usunięte

16 maja 2017, 20:43

@Lacoste: Ale kobiety mają twardsze sutki i piersi są większe, więc może łaskotać. Jak myszka tak pisze to tak jest.

Avatar
Konto usunięte

7 maja 2017, 13:50

Ja bym to powiedziała.

Avatar Alysha

16 maja 2017, 16:35

ale ty to ty

Avatar Midonik

7 maja 2017, 13:37

Dałem 5 za tytuł.

Avatar Krzyniu

7 maja 2017, 13:42

@Midonik: <3

Avatar Nyanfetamina

7 maja 2017, 14:31

@Krzyniu: Send Nudes

Avatar siemak

7 maja 2017, 14:58

Avatar Krzyniu

16 maja 2017, 16:18

@Midonik: O, i nawet nie zmienił.

Avatar
Konto usunięte

16 maja 2017, 16:12

To kup sobie luźną wersję swojego ideału..

Avatar KOLOROWATAPETA

Edytowano - 7 maja 2017, 15:54

staniki nie są takie złe

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Drewniany kominek

Niegrzeczny Oskarek

Mało znany szczegół

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Rel

Cóż za brak szacunku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka