To tak się w ogóle da...?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ikony
Totalnie
Dobrze czasem się oderwać
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 czerwca 2024, 19:27
To masz uzależnienie elo
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2017, 16:16
Pewnie jeszcze jest bio, fit i bez glutenu
Odpisz
13 maja 2017, 16:24
@Arthur_Kirkland: I bez soi oraz cukru, nie zawiera konserwantów.
Tylko dla hipsterów, takich szlachetnych.
Odpisz
13 maja 2017, 17:02
@Monnx: i studiujących prawo
Odpisz
13 maja 2017, 17:11
@Arthur_Kirkland: Nie zapominajmy o crossficie.
Odpisz
16 lipca 2017, 17:50
@Monnx: Chyba chodziło ci,że nie zawiera laktozy,bo część ludzi ma jej nietolerancję i dlatego piją np. ''mleko sojowe'',które w rzeczywistości jest napojem,po prostu mają zbliżony kolor
Odpisz
16 maja 2017, 23:40
Woda bezglutenowa + kawa bezkofeinowa 😵
Odpisz
Edytowano - 16 lipca 2017, 17:37
@Xerxess: Ekhem,woda nigfy nie miała w sobie glutenu...
...no chyba,że mówimy o wodzie wysączonej ze zboża
Coraz większa głupota ludzka mnie przeraża
Odpisz
16 lipca 2017, 17:40
@Pandzianikki: Pandziu, to sarkazm. Bardziej lub mniej zrozumiały. Coraz więcej osób twierdzi, że wszystko ma w sobie gluten. Nie dane produkty, ale WSZYSTKO
Odpisz
16 lipca 2017, 17:53
@Xerxess: Oh... no to mój błąd... jestem trochę zmęczony i nie zauważyłem oczywistego sarkazmu,niefajnie
Odpisz
16 lipca 2017, 18:21
@Pandzianikki: Nie każdy wszystko widzi.
Skoro jesteś zmęczony, to czemu nie pójdziesz spać?
Odpisz
16 lipca 2017, 18:38
@Xerxess: Nie aż tak zmęczony,po prostu ćwiczyłem
Odpisz
16 maja 2017, 18:44
ja taką bezkofeinową piłem
Odpisz
16 maja 2017, 17:54
Ja nawet nie wiedziałem że istnieje kawa bezkofeinowa.
Odpisz
13 maja 2017, 16:26
Inka jest dobra :v
Odpisz
13 maja 2017, 16:28
Inka to kawa zbożowa, więc można powiedzieć że bezkofeinowa.
Ale żeby taką normalną kawę pozbawiać kofeiny to barbarzyństwo.
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2017, 16:32
@Monnx: Kawa zbożowa też ma trochę kofeiny. Ale to porównywalny poziom do ilości kofeiny w herbacie. Czyli tyle że jest, ale nie dale żadnych odczuwalnych rezultatów.
Odpisz
13 maja 2017, 16:37
@Mikatrix: A o tym to nie wiedziałam.
Coś jak poziom alkoholu w piwie bezalkoholowym, nie? Jest tak niski, że nawet się go nie uwzględnia.
Odpisz
13 maja 2017, 16:39
@Monnx: Niezbyt dokładne porównanie, ale mniej więcej o to chodzi.
Odpisz
16 maja 2017, 17:24
@Monnx: raczej jak poziom alko w podpiwku
Odpisz
13 maja 2017, 19:02
Zuo tego świata
Odpisz