Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Równi i równiejsi
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Mało znany szczegół
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 listopada 2018, 21:57
Chciałem powiedzieć że tylko nerd lub ktoś kto nie korzysta z fb to potrafi, po czym okazało się że mam na steamie o 7 więcej znajomych
Odpisz
18 maja 2017, 16:49
Ja na steama dodaje znajomych z FB... Kto chcę się zaprzyjaźnić??? :D
Odpisz
17 maja 2017, 17:06
Nie mam Facebooka...
Odpisz
17 maja 2017, 06:31
Cofamy się w czasie.
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2017, 22:27
Nie nam steama, a na fb oprócz kilku jejaków mam pełno osób właściwie z prawie całego świata, wszystkich z grup do rysunków. -.
# nikogo
Odpisz
16 maja 2017, 22:13
Jak dla mnie to normalne...
Odpisz
16 maja 2017, 21:13
Akurat na steamie mam mnóstwo znajomych po przez dobry team work oraz skille... a na facebooku mam zagranicznych arabów którzy mnie nie znają...
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2017, 17:10
Fejsbók - 0
Steam - 0
Koledzy w prawdziwym życiu - 1 (i to taki z którym nie pogadasz na żadne poważne tematy)
Jeja - 3
Lista kontaktów w telefonie- Oprócz rodziców to jest pusta.
Odpisz
16 maja 2017, 19:04
@Mikatrix: Przykro mi.
Odpisz
16 maja 2017, 19:11
@Mikatrix: Nie masz telefonów alarmowych takich jak babcia czy coś?
Odpisz
16 maja 2017, 20:03
@Mikatrix: Bede twoim Pszyjacielem
Odpisz
16 maja 2017, 20:32
@Mikatrix: Jak być forever alone- level expert.
Odpisz
16 maja 2017, 19:59
Ooooooo tak memy z 2009
Szkoda że na jeje nie wstawiają przeróbek władcy pierścieni z ivoną...
Odpisz
9 maja 2017, 22:10
Kiedy jedynych znajomych masz tylko na jeja.
Odpisz
9 maja 2017, 22:19
I kochanków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
9 maja 2017, 22:30
I te dzikie Roleplaye. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
16 maja 2017, 19:40
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2017, 19:11
Przynajmniej prawdziwi nie co na fejsie
Odpisz
16 maja 2017, 19:04
A czy to problem ?
Odpisz
9 maja 2017, 22:09
Komentarz o tym że ktoś nie ma fb za 3... 2... 1...
Odpisz
9 maja 2017, 22:10
@Andrucik: nie ma fb
Odpisz
9 maja 2017, 22:12
@Lukasgda123: wiedziałem
Odpisz
10 maja 2017, 17:06
@Andrucik: Usunąłem bo nie miałem na nim znajomych. Był tylko do śledzenia grup.
Odpisz
10 maja 2017, 11:48
Steam 60, FB 40 także ten..
Odpisz
10 maja 2017, 10:57
Ja mam więcej gier na steamie niż znajomych na facebooku :P
smuteczek
Odpisz