Za tym "xD" kryje się więcej bólu, niż możesz sobie wyobrazić
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zdeklasowani znowu
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Papierowa szkoła posting
Należy się za piękne oczy
Zapraszamy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 maja 2021, 10:13
Ide spać albo tuptać nocą
Odpisz
16 grudnia 2018, 22:37
Ja jestem tak złym człowiekiem, że jak mam przyjaciółkę, to jak jeden chłopak ją podrywał i ona zapytała się mnie o radę, powiedziałem jej, żeby zaproponowała mu przyjaźń, tak też zrobiła. Huehue
Odpisz
16 listopada 2017, 14:41
Odpisz
15 września 2017, 19:05
wiem że XD wyraża więcej niż 1000 słów ale ja nigdy nie widziałem kogoś kto używa XD kiedy jest smutny ...
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2017, 22:58
Czytając tego typu konwersacje, zawsze się cieszę, że jestem aromantyczny. W sensie... Nigdy nie byłem zakochany, nigdy nie byłem nikim zauroczony, nie chcę wdawać się w związki, tego typu słodkie słówka i rozmówki zawsze były dla mnie trochę żałosne, ergo nigdy nie przeżyłem żadnych zawodów miłosnych. To cholerny raj.
Odpisz
14 maja 2017, 08:32
@Ateista: współczuję i zazdroszczę jednocześnie
Odpisz
14 maja 2017, 09:15
@Ateista: Nigdy nie przeżyłeś zawodów miłosnych, ale też nigdy nie doświadczyłeś euforii miłosnej. Mnie to by nie cieszyło, bo już wiem jaki to jest stan i jak nudne jest życie bez niego.
Odpisz
15 września 2017, 19:04
@Ateista: lepiej być samotnym i smutnym niż być samotnym dlatego że ktoś kogo kochasz już kogoś ma i być CHOLERNIE smutnym masz strzałkę
Odpisz
10 maja 2017, 20:30
Piszę z kraszem wiadomości za zakończone na ❤. Czy to może coś oznaczać?
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2017, 20:31
@Krzyniu: Omajgasz! Krzyniu zaraz zdobędzie nowiutki telewizor! Powodzenia. Oby miał jakiś fajny pakiet kanałów.
Odpisz
10 maja 2017, 20:36
oby większość to nie były arabskie
Odpisz
10 maja 2017, 20:43
@benben7: Kiedyś włączyłem przez przypadek arabski kanał. Jakichś dwóch gostków grało w tetrisa a trzeci to komentował.
Odpisz
10 maja 2017, 20:49
a ja za każdym włączonym kanałem arabskim miałem bekę z tego co mówią
Odpisz
10 maja 2017, 21:00
@benben7: Kiedyś jak byłam w Chorwacji, to połowa kanałów była "+18"
Odpisz
10 maja 2017, 21:02
@creeper_girl: To miałaś fajnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
10 maja 2017, 21:06
Byłam tam z rodzicami i młodszym rodzeństwem, więc niezbyt
Odpisz
10 maja 2017, 21:07
@creeper_girl: Sugerujesz że gdyby ich nie było to byś oglądała?
Kripcia ty świntuszko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
10 maja 2017, 21:20
A bo ja wiem /╲/\╭( ͡°͡° ͜ʖ ͡°͡°)╮/\╱\
Odpisz
10 maja 2017, 21:28
@creeper_girl: Ty to pewnie po nocach pod kołdrą filmy na pornczabie oglądasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
10 maja 2017, 21:28
Nie możesz mieć pewności /╲/\╭( ͡°͡° ͜ʖ ͡°͡°)╮/\╱\
Odpisz
10 maja 2017, 21:29
@creeper_girl: A może są nawet dwa palce w Ance ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
10 maja 2017, 21:35
czo
Odpisz
14 maja 2017, 09:26
@creeper_girl: poka cycki lepiej (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
14 maja 2017, 09:27
@Krzyniu: Uwierz, że to nic nie znaczy.
Odpisz
14 maja 2017, 09:27
@p3t3r0m3t3r: nie /╲/\╭( ͡°͡° ͜ʖ ͡°͡°)╮/\╱\
Odpisz
14 maja 2017, 09:35
@creeper_girl: To chociaż sowę, ale cycki były by lepsze (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
14 maja 2017, 09:38
@p3t3r0m3t3r: Why not both?
Odpisz
14 maja 2017, 09:43
@Shibitsu:
Odpisz
14 maja 2017, 09:48
@creeper_girl: Teraz już mogę umierać w spokoju (•ᴗ•)❤
Odpisz
14 maja 2017, 09:52
@creeper_girl: Albo nie. Poka te cycki.
Odpisz
14 maja 2017, 10:04
@p3t3r0m3t3r:
Odpisz
14 maja 2017, 10:10
@creeper_girl: Uczesała byś się jak do zdjęcia pozujesz :p
Odpisz
14 maja 2017, 10:13
@p3t3r0m3t3r: A jakoś mi się nie chciało /╲/\╭( ͡°͡° ͜ʖ ͡°͡°)╮/\╱\
Odpisz
14 maja 2017, 10:22
@creeper_girl: Polecam dobrego fryzjera (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
14 maja 2017, 11:17
@Krzyniu: pisz milion to będziesz miał szanse
Odpisz
14 maja 2017, 11:39
@p3t3r0m3t3r: Może kiedyś /╲/\╭( ͡°͡° ͜ʖ ͡°͡°)╮/\╱\
Odpisz
14 maja 2017, 12:04
@creeper_girl: To ja wpadnę przed nim, włosy ci umyję
(͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
14 maja 2017, 12:11
@p3t3r0m3t3r: Skontaktuję się z tobą /╲/\╭( ͡°͡° ͜ʖ ͡°͡°)╮/\╱\
Odpisz
14 maja 2017, 12:13
@Krzyniu: #makekrzyniutvagain
Odpisz
14 maja 2017, 12:13
@creeper_girl: zawsze możesz zamówić u mnie dodatkowy zabieg czochrania boberka
(͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
14 maja 2017, 12:15
@creeper_girl: oczywiscie wszystko w cenie pokazanych nudesów (͡° ͜ʖ ͡°) Kontakt ten sam, poprzez pocztę pantoflową
Odpisz
16 maja 2017, 08:58
@creeper_girl: czo ty robisz sis?
Odpisz
16 maja 2017, 09:26
@Miguelp: Nie mam bladego pojęcia.
Odpisz
16 maja 2017, 10:13
@Miguelp: ヽ(°◇° )ノ
Odpisz
16 maja 2017, 16:54
@creeper_girl: to ok
bo wygląda na ku*wienie się
a pamiętasz co ojciec (jasnowidz) mówił o tym?
Odpisz
17 maja 2017, 01:45
@Miguelp: Jak to mówi św. Łukasz ręką uja nie oszukasz. z tego co pamiętam jego słowa.
Odpisz
17 maja 2017, 07:12
@p3t3r0m3t3r: nie
nie to
mówił że ku*wienie się jest ok póki to ty płacisz
Odpisz
17 maja 2017, 09:30
@Miguelp: Aaaa to ok, xD To robimy handele handele?? cztery bułki z szynką daję, za dwie piersi z tego kurczaczka.
Odpisz
17 maja 2017, 17:09
@p3t3r0m3t3r: jakiego kurczaka?
Odpisz
18 maja 2017, 00:18
@Miguelp: Tego
Odpisz
18 maja 2017, 07:20
@p3t3r0m3t3r: oh shit waddup
Odpisz
18 maja 2017, 10:25
@Miguelp: Dasz radę??
Odpisz
18 maja 2017, 15:12
@p3t3r0m3t3r: nie
Odpisz
14 maja 2017, 12:52
co ja mogę powiedzieć ?
Odpisz
17 maja 2017, 07:47
@Eniu2432: Że jesteś wygrywem
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2017, 20:37
Wiem że mnie zastrzałkują w dół na śmierć za tą opinię, ale trudno:
Większość ludzi we friendzone jest żałosnymi przegrywami.
Nie każda dziewczyna będzie was kochać, dobrze zdaję sobie z tego sprawę. W końcu jestem tylko biednym memiarzem z internetu.
ALE ALE
Co innego to zostać odrzuconym kiedy wyznajesz takiej dziewczynie uczucia, no bo cóż, zdarza się. Nie twoja wina.
Ale co innego jeśli zachowujesz się jak ostatni frajer- jesteś dla niej "hehe przyjacielem" i na takie właśnie wiadomości odpisujesz w taki właśnie sposób, a potem się dziwisz
CO PRZECIEŻ TYLKO PRZEZ 4 LATA BYŁEM DLA NIEJ PRZYJACIELEM I NIKIM PONAD TO
DLACZEGO UWAŻA MNIE ZA PRZYJACIELA
Może dlatego, że sam sobie zgotowałeś taki los?
Ludzie, miejcie trochę odwagi. To wam dużo da.
Odpisz
10 maja 2017, 20:41
@kubage123: Moim zdaniem powinien jej je**ąć gonga na ryj
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2017, 22:26
@jacek1s: I wyje**ć do kuchni.
Odpisz
10 maja 2017, 22:34
Kolanami na ryj
Odpisz
14 maja 2017, 09:12
@kubage123: Mój ziomek wyznał kiedyś miłość dziewczynie, w której był we friendzonie. Ona na to "Nie ogarniam lol" i nic sie nie zmieniło
Odpisz
14 maja 2017, 11:45
@kubage123: dobra masz racje ale jak jest się tchórzem to się tego nie da zrobić :v wiem z doświadczenia
Odpisz
14 maja 2017, 09:21
Mały update.: Dz*wka po moich zalotach itd. wyrzuciła mnie ze znaj... Bez powodu... Od tak ku*wa...
Odpisz
14 maja 2017, 09:29
@Fabrizer420: Postawię Ci znicz [*]
Odpisz
14 maja 2017, 09:36
@creeper_girl: tenk ju
Odpisz
14 maja 2017, 10:55
@Fabrizer420: Też bym tak zrobił ;_;
Odpisz
14 maja 2017, 11:19
@PanSowa12: ch***
Odpisz
14 maja 2017, 09:34
xD - wyraża więcej niż tysiąc słów.
Odpisz
14 maja 2017, 08:23
Niedawno jak pisałem z kraszem to pisała mi d "dobranoc 😘", a teraz dobranoc 😀😙" jak bardzo zaje**łem?
Odpisz
10 maja 2017, 21:06
Dlatego wszędzie piszę xD
.
.
.
.
.
.
.xD
Odpisz
11 maja 2017, 01:46
@ololol: I tu cię ku*wa zaskoczę klamco.
Odpisz
11 maja 2017, 17:01
@TrevorMan: Czekaj
Odpisz
11 maja 2017, 17:08
@TrevorMan: Wygrałem
Odpisz
11 maja 2017, 17:44
@ololol: Wszędzie to wszędzie więc przegrałeś. Poza tym dopisanie się nie liczy.
Odpisz
10 maja 2017, 22:52
Oj ku*wa tak.
Odpisz
10 maja 2017, 22:40
piszę z kraszem jakby była moją dziewczyną, "aww słodko w okularach wyglądasz", w ogóle kc i serduszka, ale friendzone mocny
"nie no bekę sobie cisnę" i ten ból
Odpisz
10 maja 2017, 20:24
Ostatnio zostałem zamknięty we friendzonie.
:)
Odpisz
10 maja 2017, 20:26
@YouVlog: A ja się wydostalem
w sensie ze majne friend mnie nie lubi
:(
Odpisz
10 maja 2017, 20:27
@YouVlog: *przytula*
Odpisz
10 maja 2017, 20:27
@JTKX2: Najgorzej.
Odpisz
10 maja 2017, 20:29
@YouVlog: no to... jak na spotkaniu AA. Jestem Alicja i od grudnia jestem we friendzone
Odpisz
10 maja 2017, 20:30
@CrazyMe: Szymuś, miło mi.
Odpisz
10 maja 2017, 20:32
@YouVlog: H5 imienniku
Odpisz
10 maja 2017, 20:32
@YouVlog: Mi we Friendzone akurat nie, ale poznać miło
Odpisz
10 maja 2017, 20:42
@YouVlog: [*] współczuję...
Odpisz
10 maja 2017, 20:44
@YouVlog: Komu jak komu, ale takiemu sku*wielowi jak ty należał się taki kop w jajca od życia
Odpisz
10 maja 2017, 21:03
Spi***alaj stary małpiszonie.
Odpisz
10 maja 2017, 21:06
@YouVlog: 2 lata różnicy gówniaku
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2017, 21:33
@YouVlog: Najgorzej to to, że wciąż nie wiem czemu... chociaż ostatnio wywnioskowalem ze wstydzi się przed chłopakami z klasy sportowej, że mnie zna
tak mi się wydaje
Odpisz
10 maja 2017, 21:39
@YouVlog: Jak to sobie napisałem to sobie uświadomiłem ze jestem przegrywem
Odpisz
10 maja 2017, 22:09
@YouVlog: A ja ze swoją bardzo bliską przyjaciółką się pokłuciłem :(
Odpisz
10 maja 2017, 22:11
@Kropla_Bez_Kitu: pokłóciłem*
Odpisz
10 maja 2017, 22:12
@JTKX2: potas
Odpisz