Chcesz być dobry? Przewiduj kilka ruchów do przodu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Drewniany kominek
Cóż za brak szacunku
To by wystarczyło
Powodzenia
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 maja 2017, 09:15
Jak ja nie lubię zmieniania widoku na ten. Albo takiego wysunięcia tekstur rąk, co powoduje, że lewitują z widoku pierwszej osoby.
Odpisz
14 maja 2017, 09:20
Taki POV jest najlepszy. Nie da się grać z przybliżonym
Odpisz
14 maja 2017, 09:26
@Zlodziej_Ziemniakow: Ja jakoś gram na zwykłym, a taki to w DUPE można sobie wsadzić. Co to w ogóle daje?
Odpisz
Edytowano - 14 maja 2017, 09:29
Ja gram na fov_viewmodel 75
Odpisz
14 maja 2017, 09:30
dalej oddalone = większe pole widzenia
Odpisz
14 maja 2017, 09:34
@Zlodziej_Ziemniakow: Liczy się skill, a Nir jakieś tam pole widzenia.
Odpisz
14 maja 2017, 09:35
@micwoj92: Micwojku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
14 maja 2017, 09:38
Ale jeżeli grasz na np 80, to jak zmienisz na np. 60 to będzie ci się gorzej grało.
Odpisz
14 maja 2017, 09:40
@micwoj92: Ja oddalenia modelu nie zmieniałem, tylko pole widzenia.
Odpisz
14 maja 2017, 09:42
@micwoj92: I zmieniania wyglądu statystyk na taki też nie lubię.
Odpisz
14 maja 2017, 10:29
I kogo to interesuje?
Odpisz
14 maja 2017, 10:39
@RobsonPlay: Z takim podejściem ludzkość daleko nie zajdzie. To moja opinia o oddalaniu modelu. Może na filmwebie będziesz pisał krytykowi "A kogo to interesuje?"?
Odpisz
14 maja 2017, 10:44
I kogo interesuje twoja opinia?
Odpisz
14 maja 2017, 10:50
@RobsonPlay: A kogo interesuje twój "faiofy f hui" bait?
Odpisz
14 maja 2017, 12:07
@Zlodziej_Ziemniakow: A po zmieniać POV? Nie można użyć opcji "Zmniejszone modele broni"? Dzięki temu widać jeszcze więcej i dodatkowo ręce nie lewitują.
Odpisz
14 maja 2017, 12:18
@Dead_Bload321: Ja akurat nie zmniejszam aż tak, że rąk nie widać. Są oddalone, ale nie lewituja
Odpisz
3 sierpnia 2019, 11:12
@micwoj92: 130 <3
Dziala Gut ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
16 czerwca 2017, 22:41
Potem było w czacie "Going to Sin".
Odpisz
Edytowano - 3 czerwca 2017, 11:25
Nieźle.
Odpisz
14 maja 2017, 10:52
5/5 bo TF2
Odpisz
12 maja 2017, 18:10
5/5 bo TF2
Odpisz
12 maja 2017, 17:40
"5/5 bo TF2 <3" - Serdelka
Odpisz
12 maja 2017, 17:51
Szkoda ze nie ma jej juz
Odpisz
12 maja 2017, 18:58
Kurczok>>>Skrzydlosz>>Spicerka>>>Jacek1s>>>gówno>>>Serdelka
Odpisz
14 maja 2017, 08:50
Ale Jacek jest :v
Odpisz