Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Lacoste

17 maja 2017, 10:32

Nie ma to jak części o wadze seten ton spadające z atmosfery z logo znanej firmy : ^) Albo na samej rakiecie, dla kogo to będzie reklama? Ku*wa, dla Saturna?

Avatar Krzyniu

17 maja 2017, 13:56

@Lacoste: Yyy, może dla pół miliarda ludzi, którzy obejrzą start?

Avatar kamil10201

17 maja 2017, 17:24

@Krzyniu: Tyle ludzi to tylko start Apollo 11 oglądali.
Z 5 milionów,powiedziałbym.

Avatar Lacoste

17 maja 2017, 20:56

@Krzyniu: Oglądalność pokroju pół miliarda albo więcej trafia się zwykle na loty, które są przełomowe dla astronomii. Oglądalność rzędu pół miliarda albo nawet większą w najbliższym czasie może nam zapewnić lot ludzi na marsa za kilkadziesiąt lat :v Sorki Krzyniu ale przy normalnymi starcie rakiety/promu/satelity/****wieczego oglądalność wynosi może kilka milionów czyli o wiele mniej niż w telewizji, poza tym koszty malowania całych silników w kolory i loga znanych mark były by ogromne, w końcu to są ogromne powierzchnie

Avatar Krzyniu

17 maja 2017, 21:02

@Lacoste: Ależ zdaję sobie z tego zdecydowanie sprawę.
Natomiast nie byłem zupełnie w temacie i myślałem, że już lecimy na Marsa, stąd to pół miliarda. Dawno nie czytałem żadnego newsa.
A jeśli nie przełom to gdzie toto startuje?

Avatar Lacoste

17 maja 2017, 21:07

@Krzyniu: O kurde .-. Dobra Krzyniu, ziomek tutaj troszeczkę zje**łem, większe wydarzenie, które faktycznie może być oglądane przez pół miliarda odbędzie się tuż za rok, w 2018 roku będzie bezzałogowa misja na marsa by rozstawić tam bazy dla śmiałków, którzy polecą na niego około roku 2024 by zbudować tam bazy z materiałów dostarczonych w 2018 roku .-. Mój błąd, przepraszam

Avatar Krzyniu

17 maja 2017, 21:10

@Lacoste: Zdarza się.
Jak znam życie, lotem na Marsa wiele osób się zainteresuje.

Avatar Lacoste

17 maja 2017, 22:11

@Krzyniu: Pewnie na tydzień przed startem nakręcą 10 tysięcy filmów popularnonaukowych o tej całej misji :v

Avatar Krzyniu

17 maja 2017, 22:12

@Lacoste: Myślę, że już są :v

Widziałem reklamę "Marsjanina", ale nie wiem o co chodzi.

Avatar Lacoste

17 maja 2017, 22:18

@Krzyniu: Marsjanina oglądałem i miał trochę wspólnego z tematem, lecz tam ludzie podróżowali po Marsie jak po planecie którą znają dobrze, tylko mają problem z dotarciem na nią (4 lata lotu)

Avatar Krzyniu

17 maja 2017, 22:24

@Lacoste: A, to nie.
Ale racja, pewnie takie powstaną.

Avatar Lacoste

18 maja 2017, 06:26

@Krzyniu: Tworzenie filmów o tematyce która jest na czasie to łatwy sposób na zarobek, zakładając, że film będzie dobry

Avatar kamil10201

18 maja 2017, 14:43

@Lacoste: Ale ja to powiedziałem...

Avatar Lacoste

18 maja 2017, 16:06

@kamil10201: Co powiedziałeś? Ty mówiłeś o Apollo 11, ja ogólnie o przełomowych lotach kosmicznych z wyszczególnieniem misji która odbędzie się za jakieś 7-13 lat

Avatar Elmario1234

29 stycznia 2024, 22:37

@Lacoste: no to gdzie ta misja na Marsa w 2024?jedyne co się wydarzyło to duda wszystko wetuje i ułaskawia.

Avatar Lacoste

29 stycznia 2024, 22:55

@Elmario1234: My predictions failed me

Avatar Rollecoster0

6 grudnia 2018, 22:57

intel pentium jest przestarzały

Avatar Krzyniu

18 maja 2017, 14:29

W sumie to reklamujmy Jeja w kosmos, Bożydar będzie bogaty i wyłączy reklamy.
Zbieramy się na reklamę w Gdańsku pod siedzibą Jeja, po wiadrze strzałek w górę od łebka.

To mały krok dla człowieka i mały krok dla ludzkości!

Avatar
Konto usunięte

18 maja 2017, 07:13

I pokażą ufoludkom xD

Avatar
Konto usunięte

11 maja 2017, 21:08

smutno mi

Avatar Meuflagiator2000

17 maja 2017, 08:51

Popieram opinie, że ci smutno? Dx

Avatar
Konto usunięte

17 maja 2017, 10:13

Będzie dobrze.

Avatar Ajgorak

Edytowano - 17 maja 2017, 15:31

A ja zawsze czytałem "Stalowa Puszka"

Avatar Ajgorak

17 maja 2017, 15:32

@Ajgorak: serio

Avatar rafken

17 maja 2017, 15:03

Wyobraźcie sobie że to można zjeść

Avatar
Muzel

17 maja 2017, 16:11

@rafken: I co dalej?

Avatar Maikielo

17 maja 2017, 08:59

Szczerze to logo MD na tym G R U B Y M czymsiu idealnie oddaje przekaz...

Avatar Komandor_Brytania

Edytowano - 11 maja 2017, 21:08

NASA didn't needs money, money needs NASA

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar benben7
Dodane przez: benben7

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Ikony

Dwa oblicza

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka