Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie są aż takie pyszne
Stany w pigułce
Zdeklasowani znowu
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 października 2024, 09:55
Od kiedy 100-120 to więcej niż 110-130?
Odpisz
13 maja 2017, 20:57
myślałem że atomówki są bardziej popularne a tu proszę tylko 8 krajów, zastanawia mnie tylko po ch*j żydom atomówki ?
Odpisz
13 maja 2017, 21:23
@Lenin1917: "Rakiety wasze, Atomówki nasze"
Odpisz
13 maja 2017, 21:53
@Lenin1917: By sąsiedzi nie fikali.
Odpisz
13 maja 2017, 23:26
@Lenin1917: Przecież jest to stowarzyszenie dające dostęp do bomb atomowych. I przecież np. że Polska takowe posiada może być tajne.
Odpisz
14 maja 2017, 09:56
Zemsta za holocaust
Odpisz
14 maja 2017, 10:03
@Lenin1917: >po co ozjaszom atomówki
>po co globalistycznej grupie złych spiskowców, literalnie legionowi zagłady, narzędzie do rzeczonej
xddddddd
Odpisz
16 grudnia 2018, 21:34
@Ameron: fik
Odpisz
19 grudnia 2018, 17:25
@PAtrycjaX: mik
Odpisz
19 grudnia 2018, 19:17
@Ameron: lik
Odpisz
19 grudnia 2018, 19:38
@PAtrycjaX: fiku
Odpisz
19 grudnia 2018, 20:32
@Ameron: miku
Odpisz
23 grudnia 2018, 19:59
@PAtrycjaX: .
Odpisz
23 grudnia 2018, 20:06
@Ameron: na patyku
Odpisz
23 grudnia 2018, 21:46
@PAtrycjaX: .
Odpisz
23 grudnia 2018, 21:47
@Ameron: .
Odpisz
14 marca 2024, 18:07
@PAtrycjaX: .
Odpisz
8 maja 2021, 23:32
Jeff Bezos?
Odpisz
12 maja 2017, 18:37
Dżem de Kibel to ci*a. Czekam na hejty od "faneczek" tego pociętego idioty.
Odpisz
12 maja 2017, 20:10
Racja. (Jak zaatakują ciebie mnie też)
Odpisz
12 maja 2017, 20:12
@matiExtreme: Wbijamy do schronu z poduszek!
Odpisz
12 maja 2017, 20:16
Jak najszybciej !
Odpisz
12 maja 2017, 20:29
@matiExtreme: W sumie i tak te 8-mio latki się nie przebiją.
Odpisz
13 maja 2017, 20:11
Racja
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2017, 20:12
Skąd on się wziął?
Odpisz
13 maja 2017, 20:17
bycie fanem jeffa przestalo byc modne jakies 2137 lat temu
Odpisz
13 maja 2017, 20:21
Kiedy niby Jeff The Killer "spłonął" no ale jest ku*wa blady bo to ma sens.
Odpisz
13 maja 2017, 20:52
Jestem kuźwa z wami
Odpisz
13 maja 2017, 20:57
@GamerGirl: zajebiście
Odpisz
13 maja 2017, 22:25
łączmy się
Odpisz
13 maja 2017, 23:08
@MineDan: Jest miejsce?
Odpisz
13 maja 2017, 23:09
@creeper_girl: Yep
Odpisz
13 maja 2017, 23:10
Jej
Odpisz
Edytowano - 14 maja 2017, 02:32
Hejt.
Edit: Zapomniałem, że nie jestem fanką Dżefa.
Odpisz
14 maja 2017, 04:39
@ChickenEatsRainbows: Dostał wybielaczem (który nie jest łatwo palny sam w sobie) po ryju zanim go podpalili i zepchneli że schodów co jest debile. Lubiłem creepypasty ale zaczęły pojawiać się coraz gorsze i nudne badziewa i trollpasty jak przykład Sans z Undertale to Steven Universe który umarł na raka a Perła , Ametyst i Granat się zabiły. Ps. Po przeczytaniu tego komentarza z twoich oczy zacznie płynąć hiper realistyczna krew
Odpisz
14 maja 2017, 13:33
jest z wami ku*wa mać
Odpisz
14 maja 2017, 13:45
Kto to w ogóle jest? Albo co :p
Odpisz
14 maja 2017, 13:49
@gelo1238: Idiota, co spalił sobie powieki, zapalił się wybielaczem. Przez ogień ma białą skórę i czarne włosy. Pociął se tak ryj, że wygląda jakby się uśmiechał. Chodzi z nożem i zabija ludzi. Ogólnie...To zje*any emo.
Odpisz
14 maja 2017, 13:52
a o tą paste chodzi
Odpisz
14 maja 2017, 13:53
@gelo1238: Tag
Odpisz
14 maja 2017, 14:48
CRAWLLING IN MY SKIIN
Odpisz
14 maja 2017, 19:36
Dołączę się. ._.
Odpisz
14 maja 2017, 20:08
To jeszcze ja się dołączę.
Odpisz
14 maja 2017, 20:11
@ChickenEatsRainbows: THESE WOUNDS WON'T HEAL
Odpisz
14 maja 2017, 20:16
FEEARR IS HOW I FALLL
Odpisz
14 maja 2017, 22:43
@ChickenEatsRainbows: CONFUSING WHAT IS REAL
Odpisz
15 maja 2017, 13:50
A ja kiedyś myślałam że to dobra pasta..... zje**na byłam.
Odpisz
15 maja 2017, 15:23
There's something inside me
Odpisz
15 maja 2017, 15:40
@ChickenEatsRainbows: That pulls beneath the surface
Odpisz
15 maja 2017, 15:41
Consuming, confusing
Odpisz
15 maja 2017, 16:33
@Black_Kitty: ja doszłam do takiego poziomy zje**nia że chciałam pisać crapypastę z rodziny "kileruff" żeby była tak popularna jak Jane albo Nina...Boże jak dobrze że tego nie zrobiłam...
Odpisz
13 maja 2017, 20:38
Oczywiście ten najlepszy.
Odpisz
13 maja 2017, 22:51
@coolskeleton95: Wrestle with Jeff, prepare to death
Odpisz
13 maja 2017, 22:57
@coolskeleton95: Two to the one from the one to the three
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2017, 23:16
@Koddia: What's up, this is Jeff from the Overwatch team
Odpisz
14 maja 2017, 00:39
@coolskeleton95: Nie wiem czemu, ale nazywam go Jeff Kapłan.
Odpisz
14 maja 2017, 04:41
Chyba grałeś za dużo w World of Warcraft/Heartstone: Heroes of Warcraft/ Warcraft
Odpisz
Edytowano - 14 maja 2017, 09:46
Nie. Po prostu lubię śmieszować.
Odpisz
14 maja 2017, 14:02
dobrze wiedzieć
Odpisz
14 maja 2017, 11:22
My name is Jeff
Odpisz
12 maja 2017, 17:05
Dżef rzeczny tudududu
Odpisz
13 maja 2017, 21:33
...Jest niebezpieczny
Tududu tududu
Jak cie zbombarduje
Tududu tududu
To ci tyłek napromieniuje.
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2017, 21:13
Znalazłem który Jeff
Jeff stands for ‘Joint Evaluated Fission and Fusion File’ (JEFF). It is a collaboration to get accurate data on fusion and fission.
Wystarczy wygooglować "why jeff has nukes"
Edit: Sh*t, ktoś mnie jednak wyprzedził; nie zauważyłem.
Odpisz
13 maja 2017, 21:00
My name is Jeff.
Odpisz
13 maja 2017, 20:55
Skąd ku*wa Jeff ma atomówki?
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2017, 20:48
dżef de kilar to najeprzy mordrca!1 jag fy moszećie ko nje lupić?!1
Odpisz
13 maja 2017, 20:43
Odpisz
12 maja 2017, 19:10
Jeff ze Mordulec?
Odpisz
12 maja 2017, 20:11
@lorax12: TheLegend27
Odpisz
13 maja 2017, 20:39
@matiExtreme: heh
Odpisz
13 maja 2017, 20:38
Dżeff de murdulec
Odpisz
12 maja 2017, 17:05
Mnie jeszcze zastanawia, czemu Pakistan jest dalej na wykresie, skoro ma tego więcej.
Odpisz
Edytowano - 12 maja 2017, 17:53
@Krzyniu: Pakistan zaczął produkować atomówki dopiero w 1990.
Odpisz
12 maja 2017, 17:57
@Maikielo: Ale nie o to chodzi. Pakistan ma właśnie te 130 pocisków nuklearnych, ale i tak jest niżej na wykresie od Indii, które mają ich mniej.
Odpisz
12 maja 2017, 18:02
@Nanook: Ponieważ różnica (120-100) i (130-110) daje 20, więc są na równi, z resztą w przypadku obu krajów to szacunek, nie dokładna ilość.
Odpisz
Edytowano - 12 maja 2017, 18:06
@Maikielo: xD To tak nie działa. Przedział (460-440) oraz (130-110) też byś umieścił na tym samym poziomie, bo jest taka sama różnica?
Nawet biorąc pod uwagę szacunek, to w Indiach średnia oszacowana jest na 110, a w Pakistanie na 120. 120>110
Odpisz
Edytowano - 12 maja 2017, 19:16
@Nanook: Ale w tym przypadku niedokładność jest na tyle duża, że oba z tych państw mogą mieć więcej bomb. Więc są tam najprawdopodobniej w kolejności losowej.
Odpisz
12 maja 2017, 19:24
@kektus: A jednak wszystkie inne grafiki zrobiły to tak, żeby było łatwe do odczytania kto ma ich więcej. Tylko ten grafik postanowił wyjść wszystkim naprzeciw i stworzyć własną wersję nielogicznej kolejności. Oh, silly boy!
Odpisz
12 maja 2017, 20:24
@Nanook: Może ma inne źródła.
Odpisz
12 maja 2017, 20:34
@kektus: No niestety. Źródło też to samo :/
Federation of American Scientists
Odpisz
12 maja 2017, 23:43
@Nanook: No to masz rację, grafik zje**ł.
Odpisz