Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar xMacius

13 maja 2017, 12:50

Miałem taki jak byłem mały.

Avatar xMacius

13 maja 2017, 12:50

@xMacius: Znaczy mniejszy

Avatar
iqhawe

13 maja 2017, 12:50

@xMacius: ale jaki?

Avatar xMacius

13 maja 2017, 12:52

No ten 2

Avatar xMacius

13 maja 2017, 12:55

Avatar benben7

Edytowano - 13 maja 2017, 13:02

@xMacius: zazdro :<

Avatar ponczeq

13 maja 2017, 13:05

@xMacius: też taki miałem, miałem też ten nowszy

Avatar polandball1

Edytowano - 13 maja 2017, 13:43

@xMacius: też taki miałem tylko go rozpie**oliłem po roku xd

Avatar Figarus

25 maja 2017, 20:05

@xMacius: Ach, nostalgia...

Avatar Diabolo1

25 maja 2017, 20:11

@xMacius: Łoooo wspomnienia. Też taki miałem

Avatar Poczznek125

25 maja 2017, 21:14

@xMacius: miałem chyba z 3 omnitrixy

Avatar Darwineek

25 maja 2017, 21:28

@xMacius: Eh, miałem taki sam :') Całe 77,99 mnie kosztował

Avatar Filipers16

25 maja 2017, 22:18

@Darwineek: Ja kiedyś dostałem na dzień dziecka taki... Wsm chyba jeszcze da się go odszukać

Avatar Darwineek

26 maja 2017, 10:29

@Filipers16: Mojego na pewno się nie da, spłonął w czeluściach pieca.

Avatar aibox666

24 lipca 2020, 10:39

@Darwineek: plastiku sie nie powinno palić

Avatar pawelec323232e2

9 listopada 2021, 07:19

@xMacius: też taki miałem :')

Avatar HYPER_SMOKI

Edytowano - 26 maja 2017, 03:30

Ja taki miałem zegarek, jak miałem 10 lat :D
Był mega odjazdowy.
Czaderski
I nawet warty wymiany baterii XD

Avatar Ginny1374

26 maja 2017, 07:24

@HYPER_SMOKI: Toż to, dwie inne rzeczy są.

Avatar HYPER_SMOKI

26 maja 2017, 17:23

@Ginny1374: Spoks, po prostu zauważyłem ze po wyżej jest zwykły zegarek... No trudno, czasem się zdarza

Avatar kosmiczny_kamien

25 maja 2017, 21:43

Zegarek z chłopcem który ma zegarek, fajnie

Avatar jacek1s

25 maja 2017, 20:38

Cena zegarka z pierwszego zdjęcia to niecałe 30 złoty. W takiej cenie płaci się jedynie za fakt, że jest związany z Ben 10, ponieważ trwałość tego zegarka, to nie więcej jak rok. Po roku się zużyje, a z uszczelek (o ile w ogóle posiada) zostaje pęknięty kawałek gumy, a to doprowadza do sytuacji w której nawet przez głupie mycie rąk w zegarku można się go pozbyć.
Patrząc po tym jak reklamują go sprzedawcy nie spodziewał bym się niczego więcej jak plastikowej jednorazówki wewnątrz koperty.
Samo szkło również wygląda na plastik, a skóra na tworzywo sztuczne, a nie skórę.
Podsumowując, dajesz 30 złoty za fakt, że jest Ben 10 i tyle bo zegarek sam w sobie jako zegarek nie będzie służył wystarczająco długo, a gdyby komuś szczęściem się zdarzyło, że przeżyje on 6 lat na srebrowych bateriach, to po następnej wymianie przekroczy ona wartość zegarka (chociaż moim zdaniem pierwsza byłaby zwykła, więc w sumie po 4 latach byłoby się na minus).
Nie rozumiem rodziców, którzy wybraliby taki zegarek dziecku, to jest krzywda dla jego skóry i późniejszego gustu, ale ludzie kupują oczami...

Avatar zyl15

25 maja 2017, 20:12

Panie, za taki zegarek to bym i Rolexa nie chciał

Avatar Nyanfetamina

13 maja 2017, 12:45

Odwrotnie lepiej by wyglądało

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar benben7
Dodane przez: benben7

Młodzi gniewni

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zdeklasowani znowu

Ładne rzeczy

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka