Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Pozdrawiam świetliki
A jednak zrobili to w ten sposób
Jakby trochę nie fair
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 czerwca 2011, 20:44
się wywietrzy...
Odpisz
23 czerwca 2011, 12:49
klimatyzacja :)
Odpisz
30 kwietnia 2011, 08:32
zal koles zgarnol snieg...
Odpisz
11 marca 2011, 06:13
proste i logiczne na obrazku jest ciemno więc jest noc a w dzień przed ta nocą śnieg nie padał to koleś otforzyl szyber dach i zapomnial
Odpisz
20 lutego 2011, 21:11
hahaha gosc pewnie zapomnial o szyberdachu i niezle sie w***i* :D
Odpisz
2 stycznia 2011, 16:58
haha
Odpisz
17 sierpnia 2010, 20:59
FFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!
Odpisz
6 kwietnia 2010, 12:29
prawda
Odpisz
19 marca 2010, 23:16
na miniaturce myslałem, że to telefony
Odpisz
19 marca 2010, 22:32
szyby mu pękną od naparcia śniegu i w ogóle całe auto rozsadzi
Odpisz
19 marca 2010, 07:00
ale mu auto rozwali od środka xD
Odpisz
18 marca 2010, 19:12
Ktoś musiał zapomnieć o zamknięciu tego szyberdachu.
5/5
Odpisz
18 marca 2010, 18:36
heh, sypie im do środka :) 4
Odpisz
18 marca 2010, 16:28
Fajne 4/5
Odpisz
18 marca 2010, 07:43
takie se 4/5
Odpisz