Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar vince_

14 maja 2017, 22:58

Now this is a story all about how
My life got flipped-turned upside down
And I'd like to take a minute
Just sit right there
I'll tell you how I became the prince of a town called Bel-Air

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Nilciaxd

15 maja 2017, 18:45

@vince_: czekałam aż ktoś to napisze

Avatar
Konto usunięte

15 maja 2017, 21:51

@vince_: Польша

Avatar
Konto usunięte

15 maja 2017, 21:48

Szczęście, że ostatnio byłem w Łodzi tylko na jeden dzień.

Avatar kross007

15 maja 2017, 13:54

To tam w Łodzi tak źle?

Avatar LazyBone

19 lutego 2018, 18:01

@kross007: nie

Avatar Krol123

23 kwietnia, 18:07

@kross007: Nie, jest gorzej

Avatar sylwon1234

14 maja 2017, 18:30

Drugi obrazek to slajd z filmu ,,Jestem Legendą", polecam z całego serca.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar vince_

14 maja 2017, 22:56

@CrazyMe: "Fresh Prince of Bel Air" raczej.

Avatar
Konto usunięte

15 maja 2017, 08:40

@sylwon1234: Ten film jest świetny

Avatar kubage123

15 maja 2017, 08:28

Choroba morska poważnie utrudnia wypoczynek na wszelkich łodziach czy statkach

Avatar
Konto usunięte

14 maja 2017, 22:58

Na pradze gorzej :v

Avatar
Konto usunięte

14 maja 2017, 22:24

Ktoś skrzyżował kiedyś dużą grupe meneli z dużą grupą kiboli. i tak powstała Łódź :D

Avatar kubarum19

14 maja 2017, 21:47

<3 jestem legendą

Avatar Jedyny_LordGaben_Over9000

14 maja 2017, 18:39

Już wiem dlaczego Quaz tak rzadko filmy wrzuca.

Avatar Kurt_Cobain

14 maja 2017, 20:52

@Jedyny_LordGaben_Over9000: A NrGlon crapy :C.

Avatar DziwnyPan

Edytowano - 14 maja 2017, 20:55

@Jedyny_LordGaben_Over9000: gdzie jest Quazario?

Avatar reptilian

14 maja 2017, 18:37

Bałuty tak bardzo

Avatar bulorwas

14 maja 2017, 20:13

@reptilian: Przebiegnij od bramy do bramy z Iphonem na wierzchu pod wieczór. Nie zapomniane doznania

Avatar
Konto usunięte

14 maja 2017, 18:31

Spróbuj przyjechać do Bieszczad, na początku niby spoko, góry itd. ale jak musisz napi**dalać solo na gołe klaty z niedźwiedziem próbując psa nakarmić to już nie tak fajnie.

Avatar
iqhawe

14 maja 2017, 18:34

jak chce psa nakarmić to chyba dobrze

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 14 maja 2017, 18:35

On chce siebie psem nakarmić.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nieuczciwa ocena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Trzeba brać osobną torbę

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Dobrze czasem się oderwać

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka