Największe oszustwo dzieciństwa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Zdeklasowani znowu
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Hobby dla faceta
Cóż za brak szacunku
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 maja 2018, 19:13
Miałem 100 w 1 ale wszystko działało perfekcyjnie tylko ch*jowa grafika
Odpisz
26 maja 2017, 14:15
Ja miałem 100 in 1 ale tam większość to puste pliki lub różne levele mario i zapętlanie się gier,ale fajnie było by gdybym dalej jeszcze miał pegasusa. Fajnie grało się z kimś w gry na dwóch na tej konsoli
Odpisz
26 maja 2017, 18:05
Zwłaszcza w czołgi.
Odpisz
27 maja 2017, 09:42
@Broski: tak to bylo najlepsze
Odpisz
27 maja 2017, 00:00
mam identyczny... w szufladzie pod biurkiem... te wspomnienia, kiedy nie rozumiałem, że ten napis 9999999 to bait
Odpisz
26 maja 2017, 18:48
Miałem coś podobnego "100 gier w 1" ale na jakąś konsole przenośną ... Większość gier nie obsługiwało sterowania na tą konsolkę z powodu brak wystarczającej ilości przycisków ale działała Contra, Mario jakiś Poker i coś jeszcze ... Wtedy nie umiałem korzystać z googla i strasznie się jarałem jak znalazłem sekretny teleport w mario .... I tak nigdy nie udało mi się uratować księżniczki .
Odpisz
26 maja 2017, 23:32
@Modern_Asassin: Ten tekst na końcu jest nieco dołujący,zjedz snikersa
Odpisz
Edytowano - 14 maja 2017, 21:29
tam było 99999999 gier itp ale od ok. 10 gry wszystkie 9999999 innych gier to były tych 10 kopie tylko że zmieniona nazwa i jakimiś małymi szczegółami
Odpisz
26 maja 2017, 18:07
@lucky20: Jedno Mario było nieśmiertelne a w innym dało się latać.
Odpisz
26 maja 2017, 15:54
Ehhh, tyle osób się jara, że są dosyć młodzi, a znają kartridże, jak nawet w 3Ds'ie, konsoli z podajże 2011/2012 one występują, nie jestem pewna, czy nie w switchu
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2017, 16:54
@FirankaMipinska: to nie jest kartridż tylko game card
Odpisz
26 maja 2017, 17:59
@Tymek590: Okej, dzięki
Odpisz
26 maja 2017, 18:04
@Tymek590: U nas zawsze się na to mówiło dyskietki.
Odpisz
26 maja 2017, 18:06
@Broski: a to to w ogóle co innego
Odpisz
15 maja 2017, 00:21
Dzieciństwa? Większa część obecnych użytkowników nawet nie wie co to jest.
Odpisz
26 maja 2017, 13:07
@GalenMarek: mam 12 lat a to jest kardridż
Odpisz
26 maja 2017, 14:05
@GKczol: Brawo. Osiągnięcie życia.
Odpisz
26 maja 2017, 13:35
tak naprawde może było po 10 gier i potem sie zapętlały
Odpisz
26 maja 2017, 13:09
A jak nie działał to co? Opętańcze dmuchanie w wejście do konsoli i port kartridża
Odpisz
14 maja 2017, 21:59
gimby nie znajo
Odpisz
26 maja 2017, 14:08
@LuK3r: jestem gimbem a moja pierwsza konsola była na kartridże
Odpisz
14 maja 2017, 20:53
steam dawnych lat
Odpisz
14 maja 2017, 20:22
to było chyba z 10 gier
Odpisz