Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Lekko nie będzie
Nie są aż takie pyszne
Mało znany szczegół
Jakby trochę nie fair
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 maja 2017, 13:11
Ctrs+Alt+Strzałka na informatyce i nauczyciel nie ogarniał
Odpisz
Edytowano - 18 maja 2017, 14:33
@ePiotrek2003: co to robi? bo się domyślam ale nie jestem pewien
Odpisz
18 maja 2017, 14:36
@seba745: odwraca ekran
Odpisz
Edytowano - 18 maja 2017, 15:39
@ePiotrek2003: niepotrzebny ctrl, wystarczy sam prawy alt.
Odpisz
18 maja 2017, 16:28
@ePiotrek2003: Ctr + a później 2 razy enter albo delete enter
Odpisz
19 maja 2017, 16:25
@xMacius: co to robi?
Odpisz
19 maja 2017, 18:07
@ePiotrek2003: Zaznacza wszystko na pulpicie i wszystko odpala albo usuwa.
Odpisz
30 stycznia 2019, 17:00
@xMacius: czy wiesz że wszyscy którzy tego nie wiedzieli i spróbowali to mają przerąbane . Będę tak wyglądał jak na obrazku
Odpisz
18 maja 2017, 23:14
Kiedyś pani z pszyrki nie wiedziała jak ściągnąć plik, klikala 4 razy, na dole była mała strzaleczka ze sciagnieto ale ona nie zauważyła i ze złości zamknęła przeglądarkę, nawet nie zauważyła tych 4 plików na pulpicie...
Odpisz
18 maja 2017, 18:02
U mnie w szkole nauczycielka w klasie ma rzutnik na specjalną tabliece i zawsze pokazuje się komunikat o wykryciu trojana a ona to poprostu zamyka
Odpisz
18 maja 2017, 17:35
Ostatnio u nas ziomek krecil procesory w komputerach,a ja tymczasem na wiekszosci ustawilem na stronę startową strony z pornolami xD
Odpisz
18 maja 2017, 16:28
Ja kiedyś na fizyce "naprawialem" tablicę multimedialna na fizyce. Pół lekcji zeszło
Odpisz
18 maja 2017, 15:54
Smieszne ;-;
Odpisz
16 maja 2017, 18:16
Ja kiedyś zmieniłem hasło do komputera w informatyce i nauczyciel się dziwił czemu hasło nie działa.
Odpisz
16 maja 2017, 15:59
ortografia wróg każdego memiaża
Odpisz
16 maja 2017, 16:19
@Ptasznik: Błędów ortograficznych tu za bardzo nie ma.
Odpisz
16 maja 2017, 16:36
@Ptasznik: gdzie masz błąd
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2017, 16:42
@Ptasznik: memiarza* ironia
Poza tym to literówka nie bład ortograficzny
Odpisz
16 maja 2017, 16:47
psst to byo specjalnie
Odpisz
18 maja 2017, 16:30
@Ptasznik: Nie pogrążaj się. Napisałeś bez żadnych znaków iż jest to sarkazm, a teraz próbujesz się wykręcić
Odpisz
18 maja 2017, 17:13
@Dark123456: no tak teraz niema błędów ale jak ten obrazek był w poczekalni to były błędy
Odpisz
18 maja 2017, 17:18
@Ptasznik: No ale komentarze się resetuja jak wychodzi z poczekalni. Wiec na ch*j pisałeś to samo?
Odpisz
18 maja 2017, 17:30
@xMacius: nie pisałem 2 razy
Odpisz
18 maja 2017, 17:35
@Ptasznik: No to jakim cudem jest tu ten komentarz?
Odpisz
18 maja 2017, 17:39
@xMacius: Komentarze się nie resetują. Zobacz na datę dodania pierwszego komentarza.
Odpisz
18 maja 2017, 18:08
@DeadExtreme: mógł usunąć
Odpisz
19 maja 2017, 08:19
@xMacius: jak ktoś odpowie to się nie da
Odpisz
16 maja 2017, 15:20
nawet najgorszemu wrogowi tego nie życzę ;-;
Odpisz
16 maja 2017, 15:21
chyba że usunął ci sejwa
Odpisz
16 maja 2017, 15:24
@kasjan132pl: w minkrofcie
Odpisz
16 maja 2017, 15:22
Jakie zuo
Odpisz