Przecież jest taka oryginalna
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Pozdrawiam świetliki
Angielskie śmieszki
Rel
Najbardziej realistyczny spośród modów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 maja 2017, 15:57
Ja kiedyś wpisałem w nick "kibel" lub "gówno" to pokazywalo że zajęte
Odpisz
Edytowano - 18 maja 2017, 17:48
Dziękuje za tą jakże przydatną i interesującą wiadomość. Naprawdę zmieniła moje życie.
Odpisz
18 maja 2017, 18:12
@Diabolo1: Naprawdę nie musisz być taki wredny. Twój komentarz zmienił moje życie
Odpisz
18 maja 2017, 16:19
Za każdym razem kiedy chcę się nazwać "Vitany" ale nazwa jest zajęta, piszę "KiaMao"
Odpisz
18 maja 2017, 15:57
Mi zajęli na xone :/
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2017, 18:12
To wtedy wpisuję ,,Mikatriks" przez ,,iks". Zawsze działa. W przypadku Devianta, najgorsze jest to że nie mogę użyć tego niku nie dlatego że jest zajęty, tylko dlatego że ten zlepek liter pojawia się w jakiejś gównianej pracy, z tytułem pokroju ,,g8jkfhas6hoi3".
Ale jak się wpisze ,,mikatriks" to wyskakują moje prace, więc spoko.
Odpisz
16 maja 2017, 18:20
@Mikatrix: najs obrazki
Odpisz
16 maja 2017, 18:38
@mrofpower: Dziękuję.
Odpisz
16 maja 2017, 18:45
@Mikatrix: Ale reklama, cwane.
Odpisz
16 maja 2017, 19:00
To nie jest żadna reklama. Po prostu prezentuję co mnie najbardziej wku*wia że nie mogę mieć konta ze swoim własnym nikiem, który sam wymyśliłem, ale nie mogę go użyć bo jakiś debil dając swojemu gównu tytuł je**ął po prostu głową w klawiaturę. njdfdfabjk; asfjk.asdbgnkl nklath a to się ułożyło w ten sposób że wyszedła moja ksywka, pamiętająca jeszcze czasy Minecraft 1.5 w który grałem w podstawówce na informatyce. Steam to jakoś przebolę, bo to że ktoś ma nick bardzo podobny to nie sprawia że nie mogę mieć swojego..
Odpisz
16 maja 2017, 19:06
@Mikatrix: Wydaje mi się, że to była reklama.
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2017, 19:07
Jak tak teraz sam to przeczytałem, to rzeczywiście. Zrobiłem reklamę. Może jakieś gwiazdki i lamy mi w końcu wlecą. Czy za to jest ban?
Odpisz
16 maja 2017, 19:10
@Mikatrix: Wątpię.
Odpisz
18 maja 2017, 14:53
@Mikatrix: Właśnie jedna lama wleciała~
Odpisz
18 maja 2017, 15:41
@SamurajSonia: dziękuję.
Odpisz
18 maja 2017, 14:52
Jeszcze nikt nigdy nie zajął mi nicku.
Odpisz
16 maja 2017, 16:35
Jak ktoś mógł zająć mój piękny nick
Odpisz
16 maja 2017, 16:37
@Nyanfetamina:
Odpisz
16 maja 2017, 18:14
@Nyanfetamina: Ale na steam można ustawić taki sam nick.
Odpisz
16 maja 2017, 19:57
Czy tylko ja mam prosty nick ? Tzn mój nick to .
Odpisz
16 maja 2017, 19:58
@legend77:
Odpisz
18 maja 2017, 12:01
@legend77: nikt nie zgadnie jaki ja mam nick
Odpisz
Edytowano - 18 maja 2017, 12:22
@kasjan132pl: Pu**y Destroyer69.
Odpisz
18 maja 2017, 12:50
@Reaperr: close not eunof
Odpisz
18 maja 2017, 12:57
@kasjan132pl: kasjan123pl
Odpisz
18 maja 2017, 13:39
@legend77: trudne, cnie?
Odpisz
18 maja 2017, 13:46
@kasjan132pl: bardzo
Odpisz
18 maja 2017, 13:05
Dlatego mam kilka nicków w zapasie
Odpisz
18 maja 2017, 11:11
Obiwancanblowme
Odpisz
18 maja 2017, 10:27
Tevoka.
akoveT.
Odpisz
16 maja 2017, 16:35
ja wtedy daję tą nazwę od tyłu zawsze działa
Odpisz
16 maja 2017, 16:38
@kokokochi: "lana"
Odpisz
16 maja 2017, 16:43
@kasjan132pl: GNORW GNIHTON RELTIH FLODA
Odpisz
16 maja 2017, 16:49
@Ziemniaczanka: ¿YES OUY DID TAHW
Odpisz
16 maja 2017, 16:50
@Ziemniaczanka: Zapomniałeś o "did".
Odpisz
16 maja 2017, 18:10
A no fakt
Odpisz
Edytowano - 18 maja 2017, 10:21
@kasjan132pl: Lana Del Rey - Yer led anal.
Odpisz
16 maja 2017, 19:57
Ostatnio się rejestrowałem w czymś jako ProfesorAka (moja unikalna nazwa) i mi nie przyjęło, bo zajęte.
Co do ch*ja.
Odpisz
16 maja 2017, 19:56
Ten moment kiedy nick AnalPenterator_AkA_Janusz_69 jest zajęty ;-;
Odpisz
16 maja 2017, 19:16
Ostatnio pobrałem pewną grę i nie mogę użyć mojego nicku, ponieważ "Jest obraźliwy". ._.
Odpisz
16 maja 2017, 18:44
To wymyśl inną.
Odpisz
16 maja 2017, 18:18
i musisz dopisać tv
Odpisz