Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Angielskie śmieszki
Zaufaj mi, nie znam się na tym
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jakby trochę nie fair
Trzykrotny T
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 czerwca 2021, 21:16
Zaraz się porzygam ;_;
Odpisz
18 maja 2017, 10:11
Nie. Mój brat miał podcinane i nic się nie stało.
Odpisz
18 maja 2017, 12:45
co
Odpisz
18 maja 2017, 12:46
@hubi123456789: Mój brat ma podcięte wędzidełko i wszystko jest normalnie.
Odpisz
18 maja 2017, 14:19
Ja też miałem i jakoś żyje, heh.
Odpisz
18 maja 2017, 14:40
ja też bo miałem problem z wymową
Odpisz
18 maja 2017, 14:54
Podcięte,a przecięte to zasadnicza różnica.
Odpisz
18 maja 2017, 15:15
@marek20004: Ja też miałam podcinane z tego samego powodu.
Odpisz
18 maja 2017, 15:50
kiedyś chyba było coś takiego w Chinach że jak był ranny wojownik na polu walki to półkał język żeby się udusić czy coś. Jeśli ktoś wie o co mi chodzi, to niech mnie poprawi.
Odpisz
18 maja 2017, 16:08
@siwy3000: Ktoś to już napisał pod tym obrazkiem.
Odpisz
18 maja 2017, 21:46
później zobaczyłem że faktycznie ktoś to napisał
Odpisz
18 maja 2017, 22:27
@Janos: zainteresował mnie twój awatar , powiedziałbyś mi może skąd go masz?
Odpisz
18 maja 2017, 23:45
@korsti: że kto? Że ja?
Odpisz
18 maja 2017, 23:58
@siwy3000: chodzi mi o Janos , potrzebny mi materiał do fappingu
Odpisz
19 maja 2017, 06:29
@korsti: Postać z Lola, dokładniej Xayah. Polecam stronke League of Hentai, tam można wiele znaleźć •~•
Odpisz
19 maja 2017, 08:33
@Janos: ;-;
Odpisz
19 maja 2017, 10:34
@Janos: wiem że Xayah ale chodziło mi o dokładny obrazek, a oglądam sobie zazwyczaj na lolhentai
Odpisz
19 maja 2017, 10:55
@korsti: na League of Hentai jak wjedziesz w kategorie z Xayah to znajdziesz •~•
Odpisz
19 maja 2017, 11:32
@Janos: znalazłem , już nawet po fappingu
Odpisz
19 maja 2017, 12:41
@korsti: heh XD
Odpisz
16 maja 2017, 17:46
Sprawdź.
Odpisz
18 maja 2017, 15:24
ziomek
co oznacza twój avatar
Odpisz
18 maja 2017, 15:48
@noszkurnawszystkozajete: .
Odpisz
18 maja 2017, 17:40
@noszkurnawszystkozajete: ↔
Odpisz
18 maja 2017, 18:15
@noszkurnawszystkozajete: Logo Disturbed.
Odpisz
18 maja 2017, 23:05
skomplikowane
Odpisz
19 maja 2017, 07:07
@noszkurnawszystkozajete: Szukałem jego znaczenia, ale znalazłem tylko tyle, że to połączenie symboli czterech religii, nic o znaczeniu logo. Może nie ma głębszego znaczenia i uznali, że te cztery symbole będą po prostu dobrze wyglądać...
Odpisz
16 maja 2017, 17:50
Kiedyś słyszałem że ponoć ninja mieli odcinane wiązadełka, by móc się zabić w razie gdy byliby schwytani przez wroga.
(nie wiem ile jest w tym prawdy)
Odpisz
16 maja 2017, 20:09
jak się zabić
Odpisz
16 maja 2017, 20:55
*odciąć język by nie wypaplać informacjii
Odpisz
Edytowano - 18 maja 2017, 10:04
owinąć go wokół szyi
Odpisz
18 maja 2017, 14:50
a nie przypadkiem odgryz sobie język by się nim i krwią zadławić?
Odpisz
18 maja 2017, 18:59
@PeeHa: Może i tak. Ja słyszałem o tym że można by go w jakiś sposób "połknąć".
Odpisz
Edytowano - 18 maja 2017, 22:29
odgiąć do tyłu i wyje**ć go sobie w przełyk. Czasem w wyniku silnego uderzenia język potrafi wpaść do gardła i można się nim zadławić, a co do przegryzania języka to jeśli przegryzie się go w kilku miejscach na wylot to o ile mi się wydaje to można się po prostu wykrwawić
Odpisz
Edytowano - 18 maja 2017, 23:36
@PeeHa: wszystkie chwyty dozwolone. Bezużyteczny koniuszek można wsadzić między poślady powodując tym samym bolesny, śmiertelny zator jelita grubego
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2017, 18:50
Ja miałem mieć podcinane wędzidełko, bo miałem problemy z mówieniem "r"
Odpisz
16 maja 2017, 20:25
Ja miałem, jak pamiętam z 2 tygodnie ze sznurami, śmiech=ból, ale to było z 5 lat temu.
Odpisz
16 maja 2017, 18:42
Ja mam ciarki, nie wiedzieć czemu.
Odpisz
16 maja 2017, 18:41
A jak będziesz do góry nogami?
Odpisz
16 maja 2017, 18:17
No.
Odpisz
18 maja 2017, 11:35
@jacek1s:
Odpisz
18 maja 2017, 11:56
@Wojgalazka: Tak było.
Odpisz
18 maja 2017, 13:48
@jacek1s: teraz naszej kanapki nie ma :(
co teraz będziemy jeść? :(
Odpisz
16 maja 2017, 18:05
Tak.
Odpisz
16 maja 2017, 17:48
Kek
Odpisz