Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
To się nie może nie udać
Frustrujące
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Szybki jak błyskawica
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 maja 2017, 22:37
"kto jest grzecznym pieskiem?"
Odpisz
19 maja 2017, 18:52
@vince_: ja jestem
Odpisz
19 maja 2017, 19:09
@bartek75_: ok.
Odpisz
19 maja 2017, 19:10
@vince_: zaraz co
Odpisz
19 maja 2017, 19:26
@vince_: zartuje
Odpisz
19 maja 2017, 21:40
@bartek75_: wiem, wiem. też żartowałam.
Odpisz
17 maja 2017, 22:27
Dać psu na imię Xavier to jak dać użytkownikowi nazwę Minend. Kto tak robi?
Odpisz
17 maja 2017, 22:29
Ty
Odpisz
17 maja 2017, 22:30
Nie, nie dałem swojemu psu na imię Xavier.
Odpisz
17 maja 2017, 22:30
Ale to fajne imię.
Odpisz
17 maja 2017, 22:35
Dziwne według mnie. Za granicą może i byłoby fajne, ale nie przypadło mi do gustu.
Odpisz
17 maja 2017, 22:36
Mi tam się podoba.
Odpisz
17 maja 2017, 22:37
mój pies ma na imię xavier lol
Odpisz
17 maja 2017, 22:39
@revan21: Mu to imię akurat pasuje. Ale jakoś dziwnie przez ten X i V, takie niepolskie się wydaje.
Odpisz
Edytowano - 17 maja 2017, 22:56
w rodowodzie mógł mieć tylko to albo juka
Odpisz
18 maja 2017, 23:32
Ksawery byłoby lepsze?
Odpisz
18 maja 2017, 23:34
@sylwioszek: To wtedy trochę bardziej moim zdaniem dla człowieka imię, ale byłoby lepsze. Bardziej polskie i lepiej brzmi oraz wygląda.
Odpisz
Edytowano - 19 maja 2017, 07:13
chciałem go nazwać ksawery ale tak miał na imię brat mojego kolegi
Odpisz
19 maja 2017, 07:28
@revan21: Można uznać to za okoliczność łagodzącą że tak powiem. Trochę niefajnie jak masz na imię tak samo jak jakiś znajomy pies.
Odpisz
19 maja 2017, 18:50
TY XD
Odpisz
19 maja 2017, 08:47
na początku myślałam że na pierwszym obrazku jest hot dog xD
Odpisz
Edytowano - 19 maja 2017, 18:49
@olgula: serio hot dog
Odpisz
Edytowano - 19 maja 2017, 06:10
Szanuję webtoons, szanuję
Odpisz
17 maja 2017, 22:26
Jacyś naćpani
Odpisz
17 maja 2017, 22:46
@Nyanfetamina: potwierdzam
Odpisz
17 maja 2017, 23:07
@Nyanfetamina: Potwierdzam potwierdzenie •~•
Odpisz
17 maja 2017, 23:30
@Janos: potwierdzam potwierdzenie potwierdzenia
Odpisz
18 maja 2017, 21:44
@zlowerek: Potwierdzam potwierdzenie potwierdzenia potwierdzenia.
....?
Odpisz
18 maja 2017, 23:46
@Kzyeki: A ja potwierdzam twoje potwierdzenie potwierdzenia potwierdzenia potwierdzenia
Odpisz
19 maja 2017, 00:06
@ray17: Potwierdzam.
Odpisz
18 maja 2017, 23:13
k*wa za dlugie
Odpisz
17 maja 2017, 22:34
Ksawię.
Odpisz
17 maja 2017, 22:42
@TheHunterMikiPL: tak?
Odpisz
18 maja 2017, 01:51
@TheHunterMikiPL: bądź Eksewier
Odpisz
18 maja 2017, 01:50
Ale suki zmyło :)
Odpisz