Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JcSzafir

12 maja 2024, 11:58

Jadłam ;-;

Avatar darcus

19 maja 2017, 21:50

Od tego można biegunki dostać.

Avatar
Michaelpl03

19 maja 2017, 22:10

@darcus: Sprawdzałeś? :v

Avatar Pandzianikki

19 maja 2017, 22:18

@darcus: Mi nigdy nie zdarzyło się przez to mieć biegunki, jestem jakiś popsuty...

...albo odporny.

Avatar reggeri

20 maja 2017, 10:10

@Pandzianikki: Nie, po prostu po tym nic się nie dzieje. Wysrasz jak inne rzeczy które jesz.

Avatar darcus

20 maja 2017, 12:04

Gdzieś czytałem.

Avatar darcus

20 maja 2017, 12:09

@Pandzianikki: Powiedziałem że można, nie że zawsze to się dzieje.

Avatar Pandzianikki

20 maja 2017, 12:26

@darcus: A no tak,mój błąd,po prostu źle zrozumiałem.

Avatar DrDamian_

19 maja 2017, 21:39

Absolutely disgustnig (proszę uprzejmie o tego mema)

Avatar DrDamian_

20 maja 2017, 09:59

@MajestatycznyMajestat: Dziękuję bardzo

Avatar Reaperr

20 maja 2017, 00:47

Przez nią zrobiłem się głodny.

Avatar
Konto usunięte

18 maja 2017, 21:51

Ja pie**olę.

Avatar
Konto usunięte

19 maja 2017, 22:03

Wiesz, że za to idzie się do więzienia?

Avatar
Konto usunięte

19 maja 2017, 23:55

Zależy które pie**olę.

Avatar geldmarket

19 maja 2017, 23:08

przerost formy nad treścią ja tam bym sie nie krepował zgubić wyrobek z kopalni

Avatar SEZTEL

19 maja 2017, 22:46

to Bmw seria 7

Avatar kronim

19 maja 2017, 22:12

. . .

Avatar loloja

19 maja 2017, 21:48

czyli nie tylko ja tak kiedyś robiłem

Avatar reggeri

Edytowano - 20 maja 2017, 10:11

@loloja: Każde dziecko tak kiedyś robiło. Ale z tego się wyrasta. Chyba że chorujesz na Mukofagię

Avatar
Michaelpl03

20 maja 2017, 10:20

@reggeri: Nie każde ._.

Avatar loloja

20 maja 2017, 11:02

@reggeri: na całe szczęście wyrosłem

Avatar reggeri

21 maja 2017, 09:56

Przykro mi to mówić, ale każde. W wieku od 1-3 roku życia każde dziecko dłubie w nosie a potem wsadza to do ust

Avatar monho25

19 maja 2017, 21:37

Jakie to jest obrzydliwe. ;-; 5/5

Avatar Sushinator

19 maja 2017, 21:06

Prawie zyglem...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Płać pan

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Szybki jak błyskawica

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka