Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DoesHotter

4 kwietnia 2022, 16:36

Fascynujące

Avatar Filipsss

13 lutego 2018, 17:11

żeby sprawdzić co jest do jedzenia*

Avatar Julcias77

26 maja 2017, 23:02

A potem rodzice

,,Zamknij, to nie szafa"

Avatar Metal_Head

26 maja 2017, 23:46

@Julcias77: U mnie jest "zamknij, to nie telewizor"

Avatar Julcias77

27 maja 2017, 08:33

@Metal_Head: Można i tak :D

Avatar
Konto usunięte

17 sierpnia 2017, 19:17

@Metal_Head: U mnie też

Avatar Metal_Head

17 sierpnia 2017, 20:29

Wehikuł czasu

Avatar
Konto usunięte

3 czerwca 2017, 11:21

było,(było) (Pozdro dla kumatych z matmy)

Avatar GrammarPolice

27 maja 2017, 10:38

Ja otwieram co 5 minut by sprawdzić czy coś jest nowego

Avatar Frostok

27 maja 2017, 08:00

ja tam otwieram szafkę żeby myśleć

Avatar
Konto usunięte

27 maja 2017, 07:33

Ja tam nie jem w lodówce ale co tam...

Avatar wampirra107

26 maja 2017, 22:00

Ja jak muszę się nad czymś zastanowić robię cztery rundki po całym mieszkaniu chyba że wcześniej ktoś mnie nie zapyta co odwalam

Avatar NaNaMA

27 maja 2017, 07:12

@wampirra107: mam podobnie, tyle że pod koniec zawsze idę do lodówki

Avatar EternalSailorMoon

26 maja 2017, 21:18

Ja:Pójdę po raz 30 do lodówki może coś się pojawi

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2017, 22:35

@EternalSailorMoon: Jakiś quest czy coś.

Avatar ALKATRAZ

26 maja 2017, 21:47

czy to prawda, że jak rodzice mówią, że to nie lustro i mam zamknąć drzwi od lodówki to chodzi im o to, że dużo prądu pobiera, czy poprostu się psuje?

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2017, 22:16

@ALKATRAZ: Myślę, że oba. Pobiera więcej prądu i jedzenie się psuje. Ale pewien nie jestem.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Ostry ten sędzia

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Phi!

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka