Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Co za przypadek
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To będzie bolało
Rel
No to posłuchane
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 marca 2013, 14:03
Tylko, że jeden z Barcy pokazał im to samo...
Odpisz
4 marca 2013, 16:09
@FD_God: To był wskazujący palec bo Jordi Alba chciał pokazać że Messi jest numerem jeden czy jakoś tak.
Odpisz
13 marca 2017, 12:38
@tachu99: było tak że figo z realu do barcy przeszedł dlatego
Odpisz
7 czerwca 2014, 08:10
Pomyliły im się sektory. Zamiast podejść do Barcelonistów podeszli do Realistów. Pamiętam, na tamtym meczu sędzia na mnie zapisywał jakieś mądre litery których nie rozumiem.
Odpisz
5 marca 2013, 20:27
Hmmm, teraz się nie dziwię czemu "kibice" Realu tak negatywnie są nastawieni do Barcy
Odpisz
5 marca 2013, 20:25
***ne ***ce z tych kibiców...
Odpisz
5 marca 2013, 12:22
Trzeba bylo nie cieszyc sie przed kibolami Realu!!!
Odpisz
4 marca 2013, 17:39
No tak , kibice są "fair" wobec wszystkich drużyn :D
Odpisz
4 marca 2013, 11:48
Ooo nie zaczyna sie dyskusja na temamat barcy i realu
Odpisz
4 marca 2013, 15:55
jeszcze nie ale niedługo
Odpisz
4 marca 2013, 12:17
kto wygra FC Barcelona, Real Madryt czy KIBOLE
Odpisz
6 lutego 2015, 10:24
@ziom626: Sędzia :P
Odpisz
3 marca 2013, 21:20
dowód na kulturę kiboli realu :)
Odpisz