Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
To by wystarczyło
Tymi się chodzi
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 maja 2017, 20:03
Mój jest większy.
Odpisz
24 maja 2017, 21:53
@TheHunterMikiPL: Ale my nie gadamy o namiotach, tylko o murach.
Odpisz
24 maja 2017, 22:46
@Mikatrix: Jakich namiotach?
Odpisz
25 maja 2017, 11:51
@TheHunterMikiPL: *lenny*
Odpisz
25 maja 2017, 15:50
@TheHunterMikiPL: Porannych.
Odpisz
25 maja 2017, 15:51
@Mikatrix: No i co z tymi porannymi namiotami?? Nie rozumiem.
Odpisz
25 maja 2017, 16:02
@TheHunterMikiPL: ,,Poranny namiot" wygląda tak:
Odpisz
25 maja 2017, 16:07
@Mikatrix: Ale to nie jest namiot, tylko śpiący facet.
Odpisz
Edytowano - 25 maja 2017, 16:32
@TheHunterMikiPL: Jeśli teraz napiszesz że nie rozumiesz, to jest to bait.
Odpisz
25 maja 2017, 16:38
@Mikatrix: HA GEJJJJJJJJJJJIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!
Odpisz
25 maja 2017, 16:39
@TheHunterMikiPL:
Odpisz
25 maja 2017, 16:46
@Mikatrix: To ty wstawiasz zdjęcia penisów we wzwodzie...
Odpisz
25 maja 2017, 16:48
@TheHunterMikiPL: To ty nie wiesz co to jest ,,poranny namiot".
Odpisz
25 maja 2017, 16:53
@Mikatrix: Wiem.
Odpisz
30 maja 2017, 17:06
@Mikatrix: ban
Odpisz
30 maja 2017, 17:17
@Mikatrix: mi się podoba <3
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2017, 17:54
@Mikatrix: jezu ludzie.. to jest "h", czyli wysokość
Odpisz
30 maja 2017, 17:56
@Mikatrix: To troll, odpuść sobie.
Odpisz
30 maja 2017, 17:58
@TheHunterMikiPL: Jak to możliwe ,że tak łatwo go z trollowałeś ?
Odpisz
30 maja 2017, 18:05
@Mikatrix: Sam baitujesz a dałeś się złapać. Kiedy pierwszy raz nie zrozumiał "porannego namiotu" można się było zorientować.
Odpisz
30 maja 2017, 18:31
Ale ja nie trollowałem...
Odpisz
30 maja 2017, 18:35
@TheHunterMikiPL: Tak było, nie zmyślam
Odpisz
30 maja 2017, 18:36
@TheHunterMikiPL: Zbyt dużo razy widziałem cie na jeja ,żeby teraz ci uwierzyć.
Odpisz
30 maja 2017, 18:38
ALE JA NIE TROLLUJĘ
Odpisz
30 maja 2017, 19:05
@TheHunterMikiPL:
Odpisz
30 maja 2017, 20:42
@TheHunterMikiPL: Ok
Odpisz
31 maja 2017, 00:04
@TheHunterMikiPL:
Odpisz
30 maja 2017, 17:43
Odpisz
30 maja 2017, 17:43
A może by tak zamiast wznoszenia murów wykopać wielki dół wgłąb kontynentu, tworząc w ten sposób nową Amerykę Północną bez Meksyku?
Odpisz
24 maja 2017, 20:04
trump to zyd??
Odpisz
24 maja 2017, 20:17
@maxpower37: Nie, to Amerykanin.
Odpisz
24 maja 2017, 20:24
@TheHunterMikiPL: chodzi o wyznanie...
Odpisz
24 maja 2017, 20:28
@Dark123456: Ku*wa serio przy każdym je**nym żarcie w internetach trzeba pisać /s, żeby ku*wa zaraz jakiś idiota nie wziął tego na poważnie!?
Odpisz
Edytowano - 24 maja 2017, 20:31
@TheHunterMikiPL: Czy ja cie wyzywam? twój sarkazm widać był ch*jowy.
Odpisz
24 maja 2017, 21:24
@Dark123456: >sarkazm jest dobry koedy wszyscy wiedzą że to sarkazm
co ku*wa
Odpisz
24 maja 2017, 21:24
@maxpower37: Jarmułka z szacunku.
Odpisz