Och, synek! Nie trzeba było!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Przerwa na herbatkę
Ikony
Fajnie że odpowiedzieli
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 26 maja 2017, 13:12
dlatego ja zawsze robię coś od siebie, żeby nie było udawania
Odpisz
26 maja 2017, 13:28
@CrazyMe: nabazgrana laurka :3
Odpisz
26 maja 2017, 13:33
@CrazyMe: Oo, piękny awatar :3
Odpisz
26 maja 2017, 13:34
@lorax12: przerysowanie zdjęcia mamy z dzieciństwa
Odpisz
26 maja 2017, 13:41
@CrazyMe: (ΦωΦ)
Odpisz
26 maja 2017, 13:41
@CrazyMe: pomysłowe
Ja mam niestety smutniej
Odpisz
26 maja 2017, 13:42
@NitroNinja: Nie masz mamy?
Odpisz
26 maja 2017, 13:46
@Palauball: Odwiedzę jej grób dzisiaj ;_;
Odpisz
26 maja 2017, 13:46
@lorax12: Najgorzej będzie zrobić w tle płot i malucha :v
Odpisz
26 maja 2017, 13:49
@NitroNinja: a co się stało? Współczuję
Odpisz
26 maja 2017, 13:56
@Memiarz57: tętniak w głowie
Odpisz
26 maja 2017, 13:59
@CrazyMe: poradzisz sobie
Odpisz
26 maja 2017, 14:14
@NitroNinja: ow... Współczuję
Odpisz
26 maja 2017, 14:34
@NitroNinja: Akurat przypomniałeś mi o wujku który zmarł niedawno, płakanie przed monitorem jest żałosne
Odpisz
26 maja 2017, 15:06
@lorax12: nie ma wszystkich szczegółów ale skończyłam
Odpisz
26 maja 2017, 15:07
@CrazyMe: Masz talent :)
Odpisz
26 maja 2017, 15:18
@TheMath110: Naaah! Bez przesady ;>
Odpisz
26 maja 2017, 15:27
@CrazyMe: Toż to jest świetne!
Odpisz
26 maja 2017, 15:32
@Polska_Kobra: nieee ;-; średnio wyszło ale nie mam czasu zrobić nowego
Odpisz
26 maja 2017, 15:56
@CrazyMe: Ja dałem mamie w prezencie mój jejowy kubek bo mówiła, że bardzo jej się podoba, to jej go wręczyłem i raffaello + zabieram ją dziś na zakupy do Mławy.
Odpisz
26 maja 2017, 16:05
@jacek1s: jejowy kubek? Według mnie ekstra pomysł! taki wyjątkowy kubek
Odpisz
26 maja 2017, 16:23
@CrazyMe: Ja się trochę pomęczyłam z robieniem łapacza snów (plecenie sznurka z nici do szycia zajmuje sporo czasu o_o)
Odpisz
26 maja 2017, 16:24
@SamurajSonia: z takiej cienkiej to faktycznie ;-; z muliny poszło by szybciej
Odpisz
26 maja 2017, 16:27
@CrazyMe: ja robię te szyszki
karmel+ ryż preparowany
narazie się studzi zaraz będę robił kulki
Odpisz
26 maja 2017, 16:33
@daglasio: jadłam takie jak byłam mała *-*
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2017, 16:35
@CrazyMe: ja je robię co roku
no chyba że robię blok czekoladowy
nawet częściej niż co roku
Odpisz
26 maja 2017, 16:39
@daglasio: Ja miałam robić jabłka pod kruchym ciastem ale za mało jabłek i czasu :T
Odpisz
26 maja 2017, 16:42
@CrazyMe: Niestety nie miałam :c ale mimo tego, że pierwszy raz robiłam takie coś to wyszło nienajgorzej, tylko nigdy więcej używania za pierścień plastiku xD
Odpisz
26 maja 2017, 16:42
@TheMath110: Ale Wy wiecie że nie wszystko zależy od talentu?
Nie będę owijał w bawełnę, bo chyba tego byś nie chciał, praca wybitna nie jest, jeszcze dużo pracy przed Toba ale jesteś na dobrej drodze, chyba ze taki miał być styl (dziecinny itd.) to w takim razie zwracam honor
Odpisz
26 maja 2017, 16:44
@Edward713: Jeśli chodzi ci o moją pracę to wiem że wybitna nie jest. I właśnie chodziło o taki dziecinny styl. normalne prace mam u siebie w galerii
Odpisz
26 maja 2017, 17:31
@CrazyMe: ok zrobione
Odpisz
26 maja 2017, 17:32
@daglasio:
Odpisz
26 maja 2017, 18:45
@CrazyMe: jej
Odpisz
26 maja 2017, 19:41
@daglasio: Niam ovo
Odpisz
26 maja 2017, 22:19
@CrazyMe: Are you fucking kidding me?
Odpisz
26 maja 2017, 22:58
@SamurajSonia: A ja tylko czekoladę dałem,teraz jest mi tak źle z tym...
Odpisz
27 maja 2017, 12:38
Ważne też, że pamiętałeś~
Możesz też pomyśleć o tym co twoja mama lubi i zrobić jej za pomocą tutoriali :3
Odpisz
28 maja 2017, 14:26
@SamurajSonia: ok
Odpisz
25 października 2017, 21:26
@NitroNinja: Oh
Odpisz
8 kwietnia 2019, 10:58
jak wyszło?
Odpisz
23 maja 2018, 18:31
uhh
Odpisz
26 maja 2017, 16:10
Ja tam ze szkoły wracam mam 1,50 w kieszeni , e tam idę do biedry a tam czekolada mleczna w promocje 2.45-1.50 i mamie kupiłem . Jak sie ucieszyła
Odpisz
26 maja 2017, 13:10
" Ten mój Sebuś Halina to taki kochany chopok jest, nawet mi kwiotek kupił na dzień matki "
Odpisz