Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Najwspanialszy spośród przedmiotów
I po kłopocie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 maja 2017, 06:53
Raz poszedłem na dyskotekę szkolną. Raz!
Odpisz
30 maja 2017, 11:08
i to był błąd. Wielki błąd 9_9
Odpisz
Edytowano - 31 maja 2017, 07:35
Ojj jak ja to znam..
Odpisz
31 maja 2017, 07:40
Jak było? Tak źle jak się wydaje?
Odpisz
31 maja 2017, 07:57
Pewnie tak jak u każdego introwertyka - nie nasz świat ;)
Odpisz
13 czerwca 2023, 15:15
@Turbek213: raz mnie ojciec zmusił że jak nie pójde na dyskotekę w szkole to będe się uczył przez ten czas a potem wielce oburzony że siedziałem pod ścianą dopóki nieprzyjechał
Odpisz
30 maja 2017, 07:02
Zacznijmy od tego, że nie chodzimy na imprezy
Odpisz
30 maja 2017, 14:19
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Zdarza się że wypada iść, osiemnastka przyjaciela czy coś, a tam 90% ludzi których nie znasz ups
Odpisz
30 maja 2017, 15:41
@Ares011: Można zawsze mieć kolegów introwertyków którzy robią kilku osobowe imprezy :)
Odpisz
31 maja 2017, 18:24
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Czasami musimy (imprezy rodzinne).
Odpisz
19 sierpnia 2018, 23:53
@Broski: Pomocy.
Odpisz
20 sierpnia 2018, 00:28
@Avcio01: Nibba why u do this
Odpisz
20 sierpnia 2018, 09:33
@Ares011: So other memers can have fresh memes, jojokes, maymays etc.
Odpisz
20 sierpnia 2018, 10:58
@Avcio01: "fresh"
Odpisz
20 sierpnia 2018, 11:58
@Ares011: that's what she said
Odpisz
31 maja 2017, 16:52
Naukowcy: ok. 25% do 50% ludzi jest introwertykami
Internet: chyba ok. 95%
N: co
I: co
Odpisz
30 maja 2017, 10:01
Ja przez pół imprezy.
Odpisz
31 maja 2017, 07:58
@Czeran: a potem zaliczas zgon, koledzy cię budzą i nic potem nie pamiętasz nic. następnego dnia się budzisz i na facebooku dzieją się dziwne rzeczy? Zgadłem?
Odpisz
30 maja 2017, 08:00
Co to jest impreza?
Odpisz
Edytowano - 31 maja 2017, 07:28
@painrix: Wpisałem w tłumacz i wyszło party,czyli chyba o LAN Party chodzi
Odpisz
30 maja 2017, 09:10
Może być gorzej.
Odpisz
30 maja 2017, 08:40
Znam to
Odpisz
30 maja 2017, 07:35
Czyli jestem introwertykiem.
Odpisz
30 maja 2017, 07:27
Prawdziwe.
Odpisz
30 maja 2017, 07:10
było
Odpisz