Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kicia19

27 grudnia 2010, 22:05

nie wiem co ile ona jest ale wiem jedno 3 razy nie da się jej zobaczy, a żeby 2 razy ją zobaczyć to już farta trzeba mieć :D

Avatar Jejowicz2

5 lipca 2014, 18:57

@Kicia19: Da się człowiek może zyć do 180 lat co moze dac 3 razy to raz w wieku 5 drugi 80 3ci 145

Avatar Grzechoooo

12 kwietnia 2018, 18:18

@Kicia19: pojawia się co 76 lat

Avatar natalimisio

7 czerwca 2013, 17:11

Smutne :(

Avatar xwojartix

25 maja 2011, 15:32

nigdy jej nie widzialem ale jest co 75 lat ale jak mozna miec 150lat ? 3/5

Avatar Boba_Fett

27 stycznia 2012, 20:23

@xwojartix: Kiedy na pierwszym obrazku widać kometę, to ten kolo może mieć 5lat, za 75lat widzi ją znowu i ma 80lat

Avatar ShadowSky

27 marca 2010, 13:50

Bo to chodzi o to, że kometa Halleya pojawia się regularnie co 76 lat ;] Więc trzeba być wyjątkowo długowiecznym, by ją zobaczyć.

Avatar eiffla

26 marca 2010, 18:55

Paola ty się nie zlitowałaś tylko dajesz to co ja pewnie nawet nie wiesz o co kaman :]

Avatar paola114

26 marca 2010, 18:12

4/5 bo się zlitowałam

Avatar paola114

26 marca 2010, 18:12

yyyy.... do ***yyyy

Avatar andzia2328

23 marca 2010, 19:44

mało śmieszne, raczej tragiczne, czy coś..

Avatar eiffla

23 marca 2010, 18:46

He 4

Avatar Maker20

23 marca 2010, 18:38

kometa hylea pojawia się co 46 lat

Avatar oski348

23 marca 2010, 16:38

4/5

Avatar Mnich1

23 marca 2010, 14:36

chyba że będziesz żył 150 lat 5

Avatar SerScull

23 marca 2010, 08:38

nasza generacja zobaczy ją tylko jeden raz, niestety.

Avatar Git198

23 marca 2010, 06:38

albo umarł albo nie miał tyle lat że w ogóle nie doszedł(to by wyjaśniało brak grobu...)5/5

Avatar Orokana

23 marca 2010, 01:11

Dobre 5/5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tagi: #komiksy, #kometa

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Lekko nie będzie

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

To będzie bolało

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Fergus

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka