Nie liczy się rozmiar studia, ale pasja
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Zdeklasowani znowu
Trzeba brać osobną torbę
Dwa oblicza
Drewniany kominek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 maja 2017, 14:16
A gdzie leży Valve? Tam gdzie internet nie sięga
Odpisz
31 maja 2017, 14:17
@zyl15: Za trzema gorami
Odpisz
31 maja 2017, 14:18
Za trzema Half Life'ami
Odpisz
31 maja 2017, 14:48
@zyl15: i 10 klasą w TF2
Odpisz
Edytowano - 31 maja 2017, 15:10
@Ptasznik: I 3 portalami
Odpisz
31 maja 2017, 15:16
@zyl15: Gdzieś daleko
Odpisz
31 maja 2017, 15:20
@WebsTer230: Siedzi tam
Odpisz
31 maja 2017, 15:27
@Ptasznik: TF2 należy do Valve?
Odpisz
31 maja 2017, 15:31
@maxmaxi123: Jeszcze jak
Odpisz
31 maja 2017, 17:01
@maxmaxi123: brawo
Odpisz
Edytowano - 31 maja 2017, 17:20
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: i brakującą MP5-tką w CS: GO
Odpisz
1 czerwca 2017, 15:27
Lecz ona sie pojawi, czy to aby nie zwiastun?
Odpisz
1 czerwca 2017, 15:42
za 2,4 jeziorami
Odpisz
1 czerwca 2017, 16:06
@KOLIBER_1337: .
Odpisz
1 czerwca 2017, 18:16
@kubarum19: Za miejscem bez obesranych, zje**nych skiniów.
Odpisz
1 czerwca 2017, 18:20
@mortzmargonem: Ale skiny w grach są super
Odpisz
1 czerwca 2017, 18:24
@ZielonyDywanik: Czy to b8?
Odpisz
1 czerwca 2017, 19:38
@mortzmargonem: Nie.
Odpisz
1 czerwca 2017, 20:46
@maxmaxi123: Cała seria Team Fortress
Odpisz
1 czerwca 2017, 23:30
@arenak1111: dwie częsći = cała seria
Odpisz
1 czerwca 2017, 23:50
@maxmaxi123: Te strzałki za niewiedze, czy za co?
Odpisz
2 czerwca 2017, 17:03
@maxmaxi123: chyba tak
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:25
@ChoryGrzyb: Team Fortress, Team Fortress Classic, Team Fortress 2. Trzy
Odpisz
14 sierpnia 2017, 01:52
@arenak1111: patrz na datę
grałeś w wszystkie te gry?
Odpisz
14 sierpnia 2017, 15:30
@ChoryGrzyb: Trochę mnie nie było
Odpisz
14 sierpnia 2017, 15:37
@arenak1111: Trochę. 2 miesiące xD
Odpisz
25 września 2018, 00:50
@zyl15: valve leży gdzieś w Rosji
Odpisz
25 września 2018, 15:39
@werrsi: gratuluje odpowiedzenia po upływie 6 miesięcy
Odpisz
10 lipca 2018, 19:11
Mądrze powiedziane (napisane)...
Gothic Forever !!!
Odpisz
3 czerwca 2017, 02:18
Daybreak <3
Odpisz
2 czerwca 2017, 16:42
ja tak mam z Bethesdą <3 DOOM na zawsze w moim serduszku
Odpisz
1 czerwca 2017, 16:33
Tak.
Odpisz
1 czerwca 2017, 15:41
tam grze ninatic :D
Odpisz
1 czerwca 2017, 15:44
@KOLIBER_1337: A nie niantic?
Odpisz
1 czerwca 2017, 16:05
@creeper_girl: niantic?
Odpisz
1 czerwca 2017, 19:21
@kubarum19: google?
Odpisz
1 czerwca 2017, 19:23
@kubarum19: Od poke mongoł
Odpisz
1 czerwca 2017, 15:22
yyyyy w Ruhrallee 6345138 Essen?
Odpisz
31 maja 2017, 16:15
Nie wiem czemu, ale na drugim obrazku ten chłopak kojarzy mi się z Radkiem Kotarskim...
Odpisz
1 czerwca 2017, 15:22
@RevanShan: Może to ktoś z jego rodziny?
Odpisz
1 czerwca 2017, 15:05
Gotik - nje liczy sie grawika tylgo gejmplej
Odpisz
1 czerwca 2017, 15:22
@RobsonPlay: klimat*
Odpisz
2 czerwca 2017, 14:00
Cholera klimat w gothicku. Tak bardzo
Odpisz
31 maja 2017, 21:05
Radical na zawsze w sercu
Odpisz
31 maja 2017, 18:36
Gothic <3
Najzajebistrza gra wszechczasów
Odpisz
31 maja 2017, 17:20
Ja tak mam z Kojima Productions.
Odpisz
31 maja 2017, 16:05
A to ostatnie to szto?
Odpisz
Edytowano - 31 maja 2017, 16:24
@GalenMarek: Studio, które wyprodukowało na rynek kultowego Gothica 1 i 2 (chyba jeszcze 3)
Odpisz
31 maja 2017, 20:34
@Lacoste: gothica 1-3 zrobiły piranie tylko arcanie spelbound
Odpisz
1 czerwca 2017, 17:02
@Lacoste: + zrobiło całkiem przyzwoitą trylogię "Risen" a teraz robi grę "Elex"
Odpisz
1 czerwca 2017, 19:45
twój nick to imie głównego bohatera gothica
Odpisz
1 czerwca 2017, 19:53
@Polalak: No raczej.
Odpisz
1 czerwca 2017, 20:05
tylko avek nie pasuje
Odpisz
31 maja 2017, 15:19
Ja tak mam z Ascaronem
Odpisz
31 maja 2017, 15:21
@Swagbob: Ascaron [*].
Odpisz
31 maja 2017, 15:09
ja tam bym dał cd projekt
Odpisz
1 czerwca 2017, 19:23
@Boberek00: ja też
Odpisz