Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Można, tylko trzeba wstawać rano
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 marca 2021, 13:03
ok
Odpisz
31 maja 2018, 08:56
oi
Odpisz
14 listopada 2018, 21:17
@Windows_10: io
Odpisz
14 listopada 2018, 22:01
@Siszel: oof
Odpisz
14 lutego 2013, 15:04
powinno byc ,,to"
Odpisz
3 sierpnia 2012, 09:19
szkoda gryzonia
Odpisz
22 kwietnia 2011, 22:27
biedne :( 0/5
Odpisz
11 stycznia 2011, 18:00
1 wg mnie to jest strona śmiechowa i może komuś było żal tego zwierzątka ale ja mam drobnego "kopa", przez co niezbyt dobrze się czuję i uważam, że obrazek jest z****y. Żal mi się zrobiło. 1/5
Odpisz
26 marca 2010, 21:50
sykoda mi ywieryacyka
Odpisz
26 marca 2010, 18:04
o mennnnnnnnnnnnnnn nie czytam komentarzy ale dam 2
Odpisz
25 marca 2010, 17:39
biedne zwierzątko...
5/5
Odpisz
24 marca 2010, 23:29
Prześliczny zwierzaczek, ale jego los nieśliczny =C
5/5
Odpisz
24 marca 2010, 20:55
hah .
"pożera wzrokiem"
;D5
Odpisz
24 marca 2010, 20:38
bociany jedzą myszy.
Odpisz
24 marca 2010, 18:06
płakać mi się chce 1/5
Odpisz
24 marca 2010, 18:06
"Te smutne spojrzenie"? Oj, ktoś tu chyba na polskim nie uważał...
Odpisz
24 marca 2010, 13:56
Super ujęcie 5.
Odpisz