Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie zadzieraj z bobrami
Jakby trochę nie fair
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Przypałowo
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 2 grudnia 2014, 20:33
True story
Odpisz
10 marca 2013, 09:23
No pisało "DANGER" :C
Odpisz
28 maja 2013, 15:48
Frajerka nie umie po angielsku :D
Odpisz
12 marca 2013, 00:11
Mylisz się, "pisało" też jest poprawną formą - stwierdził to spec od j.polskiego, Pan Miodek :)
Odpisz
10 marca 2013, 18:56
i sru prosto w łeb XD
Odpisz
10 marca 2013, 11:54
Polskie znaki....
Odpisz
10 marca 2013, 15:19
Dużo wskazuje na to że to nie w Polsce i to nie Polski znak
Odpisz
10 marca 2013, 15:15
ale pech
Odpisz
10 marca 2013, 14:06
Nie kaleczcie naszego języka. Nie mówi się "pisało", tylko - było napisane.
Odpisz
10 marca 2013, 09:40
przynajmniej kask miała
Odpisz
10 marca 2013, 11:14
@Baca_online: I to jest największe nieszczęście. ^_^
Odpisz
10 marca 2013, 10:22
Pisało ,,DANGER" XDD
Odpisz
10 marca 2013, 09:10
Epic
Odpisz