Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Choi_Seunghyun

30 września 2017, 07:58

jak ten pierwszy zrobić?

Avatar
Michaelpl03

11 czerwca 2016, 16:17

Can i fap to this?

Avatar poduszka123

10 marca 2013, 12:48

Skąd wziąć tapetę nr 2?

Avatar Foxxx

10 marca 2013, 14:03

@poduszka123: Podpinam się pod pytanie. Też uważam, że najlepsza. Ale pulpit przestanie być oryginalny jak wszyscy będą to mieć ;-)

Avatar poduszka123

11 marca 2013, 18:55

@Foxxx: Faktycznie ;-) Lecz samo ułożenie ikon jest bardzo pomysłowe i pewnie wiele osób już to wykorzystało ;-D

Avatar Foxxx

11 marca 2013, 21:49

@poduszka123: Ja już to znalazłem w necie i wrzuciłem tutaj link do pobrania, ale widać admin nie zatwierdził i guzik wyszło.

Avatar dustin2001

11 czerwca 2016, 08:00

@poduszka123: Polecam wpisać w Google: "pokój tapeta".

Avatar prxemo

18 listopada 2014, 14:21

według mnie 2 najlepsze ;)

Avatar
Konto usunięte

9 października 2014, 18:50

3 rozje**ło mnie

Avatar gabisoch

25 maja 2014, 09:35

myślałam że ten ludzik co pluje to przez te tapety xD

Avatar fluffy111

17 stycznia 2014, 20:14

najlepsza 2 tapeta.jest Skyrim jest impreza,i google chrome...

Avatar Ametyst

9 września 2013, 07:49

2 jest super

Avatar Ravenoi

11 czerwca 2013, 21:08

fajny ten drugi :)

Avatar
Konto usunięte

28 maja 2013, 15:58

A teraz wielbcie mnie!

Avatar
Konto usunięte

28 maja 2013, 15:58

A jak koniecznie chcecie ten z 2 obrazka to wpiszcie pokój na pulpit ;D

Avatar
Konto usunięte

28 maja 2013, 15:55

Wpiszcie w google grafika "pokój" i se coś ustawcie na tapete ;p

Avatar kotekada4

6 kwietnia 2013, 21:50

hah, no nieźle ;)

Avatar
Konto usunięte

10 marca 2013, 17:58

Na 2 jest Mass Effect 2 i 3.

Avatar killerkliperow123

11 marca 2013, 14:37

I tf 2 :)

Avatar meteorr77

11 marca 2013, 15:04

@killerkliperow123: I garry's mod

Avatar Takita6

10 marca 2013, 18:59

jak zrobić 2?

Avatar saskacz

Edytowano - 11 marca 2013, 14:04

@Takita6: to bardzo bardzo proste:
dajesz na pulpit tamto(lub inne) zdjęcie i na półki i tablice nasuwasz ikonki

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szybki jak błyskawica

Nie są aż takie pyszne

Zdeklasowani znowu

Ikony

Fajnie że odpowiedzieli

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka