Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ładne rzeczy
Rel
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 listopada 2017, 13:22
O boże
Odpisz
25 czerwca 2017, 23:16
Najgorsza przeróbka bajki ever
Odpisz
10 czerwca 2017, 11:35
Odpisz
9 czerwca 2017, 00:22
wysłali w kosmos XD
Odpisz
8 czerwca 2017, 18:18
Brakuje jeszcze żeby Reksia zje**li.
Odpisz
8 czerwca 2017, 22:30
jak dla mnie spoko,nawet lepiej żeby go zostawili
Odpisz
8 czerwca 2017, 19:31
Dlaczego każde wznowienie dawnej kreskówki w nowej oprawie graficznej traktujecie jako zepsucie jej?
Odpisz
8 czerwca 2017, 20:19
@PanMixer: Ale nowy krecik to serio jest ch*jowy
Odpisz
Edytowano - 8 czerwca 2017, 21:45
@PanMixer: BOTAKJESTJAKBYŚNIEZAUWAŻYŁBOOCZYWIŚCIEKAŻDAREAKTYWOWANABAJKAMUSIBYĆCHOLERNYMIANIMACJAMIKOMPUTEROWIMIWTYMJE*BANYM3D
Pragnę również dodać że nie mówię o wszystkich reaktywacjach :)
Odpisz
8 czerwca 2017, 20:31
W porównaniu spie**olenia boba to (przynajmniej na tym obrazku) nie wygląda tak źle. Nie dali też uberch**owego 3D jak w Mai
Odpisz
8 czerwca 2017, 19:17
Smerfy... Listonosz Pat... Strażak Sam... Nawet Bob i Pszczółka Maja... Ale tego już ku*wa za wiele!!! Niech jeszcze spie**olą Sąsiadów i Tabalugę, wtedy rozku*wie wszystkich którzy przy tym pracowali!!!!
Odpisz
8 czerwca 2017, 19:47
@Figarus: Oooo nie TYLKO NIE SĄSIADÓW
Odpisz
8 czerwca 2017, 20:02
@Krybex101: Powiedziałbym, że młodszy brat mnie tym katował, gdyby nie to że sam ich uwielbiałem. A i wara im od Braci Koala i Muminków!
Odpisz
8 czerwca 2017, 19:44
biedny krecik ;(
1 strzałka w dół=[*] dla krecika
Odpisz
8 czerwca 2017, 19:17
Odpisz
8 czerwca 2017, 17:50
Odpisz
Edytowano - 8 czerwca 2017, 18:37
@kapicz123: mine too
Odpisz
8 czerwca 2017, 18:54
@lorax12: Łomatkoicórko Loruś mi odpisał
Odpisz
8 czerwca 2017, 18:58
@kapicz123: no spoko
Odpisz
8 czerwca 2017, 19:00
@lorax12: Btw. Odpisałeś mi pod obrazkiem o nazwie "Dewastacja". Źle mi się to kojarzy :D
Odpisz
8 czerwca 2017, 19:13
@kapicz123: heh
Odpisz
8 czerwca 2017, 17:47
Odpisz
8 czerwca 2017, 17:43
mogli nam zabrać smerfy
pszczółkę maję
boba budowniczego
ale od krecika się odwalcie sku*wysyny
Odpisz
8 czerwca 2017, 17:41
Odpisz
8 czerwca 2017, 17:24
Zabijcie to i zabrońcie pochować
Odpisz