Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Angielskie śmieszki
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Pozdrawiam świetliki
Rel
Papierowa szkoła posting
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 maja 2020, 08:23
Gondola
Odpisz
23 marca 2018, 13:53
I tak se żył..
..I umarł w śpiączce ale został w śnie
Odpisz
17 grudnia 2017, 19:59
i się obudził
Odpisz
25 czerwca 2017, 15:57
Na czwartym obrazku jest potwór Rake?
Odpisz
15 czerwca 2017, 15:22
A później się obudził...
Odpisz
12 czerwca 2017, 16:29
W końcu pepe odnalazł szczęście w życiu...
Odpisz
8 czerwca 2017, 17:43
słodkie ^.^
Odpisz
8 czerwca 2017, 18:29
Kawaii.
Odpisz
10 czerwca 2017, 14:38
@Figarus: jesteśmy w polsce więc mówmy po polsku, kałaj
Odpisz
11 czerwca 2017, 22:30
@pomada: prawda
Odpisz
12 czerwca 2017, 16:04
@pomada: No dobra.
japoński= kawaii
polski= słodkie
Odpisz
11 czerwca 2017, 15:08
BENIZ UKRAD ŻARCIE!
ŁAPAĆ CH*JA!
Odpisz
Edytowano - 8 czerwca 2017, 19:21
Spie**olili symbol życiowego przegrywu dając mu zajebistą laske! K****! Ja to naprawie!
Odpisz
8 czerwca 2017, 22:38
@Trash: nawet się kuwa nie warz
Odpisz
9 czerwca 2017, 17:56
@Trash: Ja to zrobiłem 4 minuty po napisaniu tego komentarza.
Odpisz
9 czerwca 2017, 18:08
@Trash: nieeeeeeeeeeee
Odpisz
9 czerwca 2017, 18:09
@Fenekin582: a jak
Odpisz
9 czerwca 2017, 18:34
@Fenekin582: yes
Odpisz
9 czerwca 2017, 22:44
@Trash: ale kuwa jak
Odpisz
Edytowano - 10 czerwca 2017, 12:43
@Fenekin582: jest pod tym obrazkiem jeszcze drugi komentarz Śmiecia
Odpisz
10 czerwca 2017, 19:10
@Trash: coś nie czaję
Odpisz
10 czerwca 2017, 22:31
@Fenekin582: Mój komentarz pod którym toczy się ta dyskusja został napisany 8 czerwca o godzinie 19:21. 4 minuty później napisałem inny komentarz (nie odpowiedź). Jak zjedziesz w dół to znajdziesz komentarz urzytkownika Trash z dołączonym obrazkiem.
Odpisz
11 czerwca 2017, 07:59
@Trash: a ok ej wredne
Odpisz
9 czerwca 2017, 11:43
Feels good man
Odpisz
9 czerwca 2017, 07:33
Aaaaw :3
Odpisz
7 czerwca 2017, 17:07
lul wyblakły Lorax na ostatnim
Odpisz
8 czerwca 2017, 19:09
@kasjan132pl: Dzie?
Odpisz
Edytowano - 8 czerwca 2017, 19:25
@Davido: po prawo
Odpisz
8 czerwca 2017, 19:26
@kasjan132pl: Newise
Odpisz
8 czerwca 2017, 19:31
@Davido:
Odpisz
8 czerwca 2017, 19:33
@kasjan132pl: Takiego loraxa też nie widzę
Odpisz
8 czerwca 2017, 19:34
@Davido: tak niektórzy go rysują
Odpisz
8 czerwca 2017, 19:36
@kasjan132pl: To jest benis :/
Odpisz
8 czerwca 2017, 19:42
@Davido: lorax/benis, na jeja to to samo
Odpisz
8 czerwca 2017, 19:44
@kasjan132pl: Nie, na Jeja benis to benis, a lorax to znany degenerat i dewiant seksualny
Odpisz
8 czerwca 2017, 22:25
@Davido: cóż
Odpisz
9 czerwca 2017, 07:01
@Ajgorak: Ty jesteś ajgorakiem
Odpisz
9 czerwca 2017, 07:15
@Davido: dobrze
Odpisz
9 czerwca 2017, 00:21
jakie jej imię nadać żeby do pepe pasowało? Peppa?
Odpisz
8 czerwca 2017, 23:38
Jak uroczo ^-^
A wszyscy jejowicze dalej samotni ;___;
Odpisz
8 czerwca 2017, 17:03
Zakochałam się w nieistniejącej żabiej dziewczynie
Chyba potrzebuję pomocy lekarza
Odpisz
8 czerwca 2017, 23:12
@XiaTheWolf: ciekawe r34 obejmuje też pepe i pepi
Odpisz