Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ignisus

6 maja 2020, 08:23

Gondola

Avatar WolfieTheGamer

23 marca 2018, 13:53

I tak se żył..
..I umarł w śpiączce ale został w śnie

Avatar PacioWsky

17 grudnia 2017, 19:59

i się obudził

Avatar Xenomorph_Master

25 czerwca 2017, 15:57

Na czwartym obrazku jest potwór Rake?

Avatar Kapitalista

15 czerwca 2017, 15:22

A później się obudził...

Avatar Finio

12 czerwca 2017, 16:29

W końcu pepe odnalazł szczęście w życiu...

Avatar
Konto usunięte

8 czerwca 2017, 17:43

słodkie ^.^

Avatar Figarus

8 czerwca 2017, 18:29

Kawaii.

Avatar pomada

10 czerwca 2017, 14:38

@Figarus: jesteśmy w polsce więc mówmy po polsku, kałaj

Avatar
Konto usunięte

11 czerwca 2017, 22:30

@pomada: prawda

Avatar Figarus

12 czerwca 2017, 16:04

@pomada: No dobra.
japoński= kawaii
polski= słodkie

Avatar Frogimen

11 czerwca 2017, 15:08

BENIZ UKRAD ŻARCIE!

ŁAPAĆ CH*JA!

Avatar Trash

Edytowano - 8 czerwca 2017, 19:21

Spie**olili symbol życiowego przegrywu dając mu zajebistą laske! K****! Ja to naprawie!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Trash

10 czerwca 2017, 22:31

@Fenekin582: Mój komentarz pod którym toczy się ta dyskusja został napisany 8 czerwca o godzinie 19:21. 4 minuty później napisałem inny komentarz (nie odpowiedź). Jak zjedziesz w dół to znajdziesz komentarz urzytkownika Trash z dołączonym obrazkiem.

Avatar Fenekin582

11 czerwca 2017, 07:59

@Trash: a ok ej wredne

Avatar arenak1111

9 czerwca 2017, 11:43

Feels good man

Avatar
Konto usunięte

9 czerwca 2017, 07:33

Aaaaw :3

Avatar kasjan132pl

7 czerwca 2017, 17:07

lul wyblakły Lorax na ostatnim

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar Davido

9 czerwca 2017, 07:01

@Ajgorak: Ty jesteś ajgorakiem

Avatar Ajgorak

9 czerwca 2017, 07:15

@Davido: dobrze

Avatar mmatik

9 czerwca 2017, 00:21

jakie jej imię nadać żeby do pepe pasowało? Peppa?

Avatar
Konto usunięte

8 czerwca 2017, 23:38

Jak uroczo ^-^

A wszyscy jejowicze dalej samotni ;___;

Avatar XiaTheWolf

8 czerwca 2017, 17:03

Zakochałam się w nieistniejącej żabiej dziewczynie
Chyba potrzebuję pomocy lekarza

Avatar kokosek112

8 czerwca 2017, 23:12

@XiaTheWolf: ciekawe r34 obejmuje też pepe i pepi

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Angielskie śmieszki

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Pozdrawiam świetliki

Rel

Papierowa szkoła posting

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka