Cześć, jestem na defiladzie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Równi i równiejsi
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie znoszę kleszczy
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 kwietnia 2010, 19:07
całkiem całkiem 4/5
Odpisz
4 kwietnia 2010, 16:39
a ja paola114 powiedziałbym ci smacznego
Odpisz
26 marca 2010, 21:48
Dzieci neo dorosną, a przyjdą jeszcze gorsi...1
Odpisz
26 marca 2010, 17:59
Bleeee
dam 4
Odpisz
26 marca 2010, 15:42
Niezłe :))
ale..może 3 :)
Odpisz
26 marca 2010, 11:15
on nie dłubie se w nosie tylko wyciera chusteczką : O 1/5
Odpisz
25 marca 2010, 18:33
ten opis jest tak DURNY, że szok! --->1
Odpisz
25 marca 2010, 17:35
nos se wytarł i podnieta dam 2/5 na zachete
PS opis do d**y
Odpisz
25 marca 2010, 17:35
to przedewszystkim defilada? Raczej przypomina to rekonstrukcje jakieś bitwy
Odpisz
25 marca 2010, 15:42
1 to też mnie dacie na stronkę jak sobie nos wytrę ?
Odpisz
25 marca 2010, 15:30
He he
Odpisz
25 marca 2010, 15:29
On sie drapie a nie dłubie...
Odpisz
25 marca 2010, 15:28
Nie leci mu farba, tylko po prostu sobie nos wuciera. Nic nadzwyczajnego >.>.
Odpisz
25 marca 2010, 14:46
właśnie ma chusteczkę, tamuje krwawienie z nosa...
Odpisz
25 marca 2010, 14:33
no ma husteczkę
Odpisz