Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Lujis

7 czerwca 2017, 18:55

Największy lifehack w grach:
Nazwij twoją drużynę "Polscy Husarzy" albo "Polish Hussars"
Będziesz wygrywał każdy mecz.

Avatar Grzechoooo

29 stycznia 2019, 19:53

@Lujis: Chyba że przeciwnicy z Niemiec nazwą się "Tigers"...

Avatar menouto

6 czerwca 2017, 18:54

te gry muszą być zajerobiste

Avatar miniben01

7 czerwca 2017, 14:14

@menouto: Potwierdzam

Avatar Karty

7 czerwca 2017, 14:50

@menouto: A dla mnie właśnie nie. Ja wolę gry komputerowe (albo karciane rzecz jasna). Z planszówek to od czasu do czasu zagram tylko w jakieś Warcaby, czy coś.

Avatar miniben01

7 czerwca 2017, 15:13

@Karty: Też wolę gry wideo, ale LoTR czy też Hobbit jest świetny.

Avatar Ameron

7 czerwca 2017, 18:51

@Karty: Planszówka- warcaby XD

Avatar
Konto usunięte

8 czerwca 2017, 10:50

@miniben01: try warhammer mate

Avatar wilk2030

7 czerwca 2017, 14:16

od 2 lat mam taką samą koszulkę xD :o

Avatar max1234

7 czerwca 2017, 20:10

@wilk2030: Niestety, ale nikogo to nie obchodzi.

Avatar wilk2030

14 czerwca 2017, 21:19

@max1234: :( czemu jesteś taki niemiły?

Avatar
Konto usunięte

7 czerwca 2017, 14:55

To szanuje, a nie tylko CS i CS.

Avatar miniben01

7 czerwca 2017, 14:15

Ktoś jeszcze w to gra? Wo. Jeśli ktoś na jeja w to gra, to niech da znać, jestem ciekaw czy w ogóle ktokolwiek oprócz mnie.

Avatar qwertqwert

7 czerwca 2017, 14:10

Ja mam tylko grę karcianą Warhammer Inwazja , ale nie mam z kim grać ;-;

Avatar
Konto usunięte

6 czerwca 2017, 19:07

Jeżeli to gra od gw, to chętnie bym do nich zadzwonił podczas gry i powiedział że celuję w ich jednostki rakietą "Deathstrike".

Avatar bartus99

7 czerwca 2017, 14:08

Taq to gra od GW.

Avatar Attero

6 czerwca 2017, 19:37

Wybaczcie mi jejacy ale..
Jesteś mistrzem w Hobbita.
THEN THE POLISH HUSSARS ARRIVED.

Avatar Maikielo

6 czerwca 2017, 18:33

Brawo Polacy rodacy.

Avatar lolkowski

6 czerwca 2017, 18:03

nawet nie wiedziałem że taka gra istnieje....... a teraz mam ochote w takie coś pograć ze znajomymi

Avatar
Konto usunięte

6 czerwca 2017, 17:39

Nie chcę być niemiły, ale ten 4 wygląda jak prostokąt

Avatar Kenser

6 czerwca 2017, 17:53

nie chcę być niemiły, ale... *jest niemiły*

Avatar Kolofgen21

7 czerwca 2017, 14:07

@Kenser: bez obrazy ale *obraża*

Avatar Hartio

7 czerwca 2017, 14:49

Ale wyzywania od figur geometrycznych, to jeszcze w życiu nie widziałem.

Avatar
Konto usunięte

7 czerwca 2017, 14:50

@Hartio: Przepraszam, nie bijcie

Avatar Freakok222

6 czerwca 2017, 17:51

Avatar Boberek00

6 czerwca 2017, 17:40

Gratuluję

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar SieGraSieMa
Dodane przez: SieGraSieMa

Nie znoszę kleszczy

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Trzeba brać osobną torbę

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Papierowa szkoła posting

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka