Ich dziewczyny na pewno są z nich dumne!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Trzeba brać osobną torbę
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Papierowa szkoła posting
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 czerwca 2017, 18:55
Największy lifehack w grach:
Nazwij twoją drużynę "Polscy Husarzy" albo "Polish Hussars"
Będziesz wygrywał każdy mecz.
Odpisz
29 stycznia 2019, 19:53
@Lujis: Chyba że przeciwnicy z Niemiec nazwą się "Tigers"...
Odpisz
6 czerwca 2017, 18:54
te gry muszą być zajerobiste
Odpisz
7 czerwca 2017, 14:14
@menouto: Potwierdzam
Odpisz
7 czerwca 2017, 14:50
@menouto: A dla mnie właśnie nie. Ja wolę gry komputerowe (albo karciane rzecz jasna). Z planszówek to od czasu do czasu zagram tylko w jakieś Warcaby, czy coś.
Odpisz
7 czerwca 2017, 15:13
@Karty: Też wolę gry wideo, ale LoTR czy też Hobbit jest świetny.
Odpisz
7 czerwca 2017, 18:51
@Karty: Planszówka- warcaby XD
Odpisz
8 czerwca 2017, 10:50
@miniben01: try warhammer mate
Odpisz
7 czerwca 2017, 14:16
od 2 lat mam taką samą koszulkę xD :o
Odpisz
7 czerwca 2017, 20:10
@wilk2030: Niestety, ale nikogo to nie obchodzi.
Odpisz
14 czerwca 2017, 21:19
@max1234: :( czemu jesteś taki niemiły?
Odpisz
7 czerwca 2017, 14:55
To szanuje, a nie tylko CS i CS.
Odpisz
7 czerwca 2017, 14:15
Ktoś jeszcze w to gra? Wo. Jeśli ktoś na jeja w to gra, to niech da znać, jestem ciekaw czy w ogóle ktokolwiek oprócz mnie.
Odpisz
7 czerwca 2017, 14:10
Ja mam tylko grę karcianą Warhammer Inwazja , ale nie mam z kim grać ;-;
Odpisz
6 czerwca 2017, 19:07
Jeżeli to gra od gw, to chętnie bym do nich zadzwonił podczas gry i powiedział że celuję w ich jednostki rakietą "Deathstrike".
Odpisz
7 czerwca 2017, 14:08
Taq to gra od GW.
Odpisz
6 czerwca 2017, 19:37
Wybaczcie mi jejacy ale..
Jesteś mistrzem w Hobbita.
THEN THE POLISH HUSSARS ARRIVED.
Odpisz
6 czerwca 2017, 18:33
Brawo Polacy rodacy.
Odpisz
6 czerwca 2017, 18:03
nawet nie wiedziałem że taka gra istnieje....... a teraz mam ochote w takie coś pograć ze znajomymi
Odpisz
6 czerwca 2017, 17:39
Nie chcę być niemiły, ale ten 4 wygląda jak prostokąt
Odpisz
6 czerwca 2017, 17:53
nie chcę być niemiły, ale... *jest niemiły*
Odpisz
7 czerwca 2017, 14:07
@Kenser: bez obrazy ale *obraża*
Odpisz
7 czerwca 2017, 14:49
Ale wyzywania od figur geometrycznych, to jeszcze w życiu nie widziałem.
Odpisz
7 czerwca 2017, 14:50
@Hartio: Przepraszam, nie bijcie
Odpisz
6 czerwca 2017, 17:51
Odpisz
6 czerwca 2017, 17:40
Gratuluję
Odpisz