Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

29 września 2020, 20:20

Mam wymyślonych przyjaciół

Avatar adix53

25 sierpnia 2017, 14:34

to naprawdę działa.

Avatar adix53

25 sierpnia 2017, 14:35

@adix53: potwierdzam!

Avatar Krybex101

7 czerwca 2017, 19:49

Czy to normalne że chcę na tyle postradać rozum bym widział kogoś kto nie istnieje ale mieć pełną świadomość że jestem chory psychicznie?. -.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (14)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (14)
Avatar lorax12

10 czerwca 2017, 10:24

@Meuflagiator2000: O
Ja też mam Cień
Ten dupek ciągle za mną chodzi i nie daje mi spokoju

Avatar
Konto usunięte

10 czerwca 2017, 23:42

@Meuflagiator2000: To co napisałeś jest piękne :)
Nawet dało mi trochę więcej wiary w siebie. Brakuje takich ludzi w internecie, bo wszędzie są tylko memy o depresji i śmierci itp. co mnie już nudzi.

Avatar lorax12

10 czerwca 2017, 10:21

Na to da się zachorować?
Jakie wirusy to wywołują?

Avatar Lujis

10 czerwca 2017, 19:06

Avatar Davido

10 czerwca 2017, 14:39

Avatar DiaxNinja

10 czerwca 2017, 14:29

Będziesz samotny jak to wyleczysz.

Avatar Ananas_diary

Edytowano - 10 czerwca 2017, 13:57

Chyba chodziło tu o Tulpy :v z nią można pogadać :v

Avatar Szeru223

7 czerwca 2017, 22:57

Pierwsza ja: Jestem w pełni zdrowa psychicznie.
Druga ja: Mam pewne wątpliwości...
Trzecia ja: Przynajmniej nie jesteś samotna.
Czwarta ja: To da się leczyć.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

10 czerwca 2017, 13:24

@lorax12: Bo to zboczenie, z którego korzystają arababy

Avatar lorax12

10 czerwca 2017, 13:43

i fajnie

Avatar Eiala

10 czerwca 2017, 11:40

Ciekawe jak to jest mieć rozdwojenie jaźni

Avatar Eiala

10 czerwca 2017, 11:44

@Eiala: Też chciałabym wiedzieć

Avatar Xerol

10 czerwca 2017, 13:26

@Eiala: Fajnie, nudzi ci się - można pogadać. W rozdwojeniu jaźni nie ma kłótni (zazwyczaj)

Avatar HanSono

10 czerwca 2017, 11:12

MARTWY MEM

Avatar kasjan132pl

10 czerwca 2017, 11:20

@HanSono: MARTWY BOHATER

Avatar srarwars

10 czerwca 2017, 10:40

Podczas rozdwojenia jaźni pierwsza osobowość nie ma pojęcia o istnieniu drugiej więc i tak będziesz samotny...

Avatar qwertqwert

10 czerwca 2017, 10:15

zawsze myślałem że to Eddie Murphy

Avatar Jasnowidz

7 czerwca 2017, 20:07

Ja nie jestem samotny
-Jesteś
Nie
+Mirek ma rację
Odczepcie się

Avatar jacek1s

7 czerwca 2017, 19:46

Osobowość wielorękowa, to taka gdy o 15 masturbujesz się lewą ręką, a o 18 prawą i czujesz satysfakcję z tego, że najpierw masturbowałeś się Nataszą, a później Karyną. Jest to zaburzenie psychiczne stopnia II i da się to wyleczyć jedynie elektrowstrząsami.

Avatar przemek1ni

7 czerwca 2017, 19:41

Popek choruje na osobowość wielorakową ;}

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

Niezniszczalne

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Phi!

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka