Tor przeszkód dla zaawansowanych
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
To się nie może nie udać
Deal życia
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 czerwca 2017, 20:36
Tor może i trudny ale przejście go nie daje nic po za satysfakcją( i kupą forsy).
Co prawda nigdy na takim czymś nie byłem ale na oko jestem w stanie stwierdzić że po tym torze nie da się skakać, przez te wszystkie pianki i kamizelki wejście po schodach wygląda na potwornie trudne.
Bez tych wszystkich zabezpieczeń można by skakać dalej i biegać szybciej.
Choć wtedy co druga osoba by umierała... mogli by zrobić coś takiego z więźniami skazanymi na śmierć.
Odpisz
Edytowano - 10 czerwca 2017, 15:37
@Aragok666: Deadman wonderland - nie jestem pewna czy znasz to animu ale twój opis idealnie do tego pasuje ;p
Ps- moje ulubione xd
Odpisz
10 czerwca 2017, 18:35
@Ananas_diary: Obejrzałem to parę miesięcy temu. Jest to dobre anime lecz sporo się na nim zawiodłem. Miałem nadzieje że będzie to śmiertelny wipeout przeplatany elementami fabuły a przez całą serie przebiegli tylko jeden tor, a reszta to następujące po sobie plot twisty.
Odpisz
10 czerwca 2017, 11:09
Pierwszy Wipeout na którym można realnie zgniąć :V
Odpisz
Edytowano - 9 czerwca 2017, 08:36
Wie ktoś gdzie można znaleźć Wipeout: wymiatacze, z polskim komentarzem?
Odpisz
10 czerwca 2017, 07:46
@Ensis: .
Odpisz
10 czerwca 2017, 09:09
@Kacprrr: .
Odpisz
9 czerwca 2017, 22:41
oglądałam te odcinki były super! !!
Odpisz
9 czerwca 2017, 21:37
fajnie musiały brzmieć te kości
Odpisz
9 czerwca 2017, 21:12
Hehehe, chciałbym zobaczyć taki program tylko że z Dark Soulsowym "YOU DIED" za każdą nieudaną próbą.
Odpisz
9 czerwca 2017, 20:38
Jest! W końcu po tylu latach odnalazłam nazwę tego zajebi*tego programu
Odpisz
9 czerwca 2017, 20:21
Oglądam to już 5 minute. Nadal nie mam dość.
Odpisz
9 czerwca 2017, 20:17
zajebiste, chce tam
Odpisz
8 czerwca 2017, 23:48
Ostatnia klatka. Umarłem.
Odpisz
Edytowano - 9 czerwca 2017, 20:06
@xxxImaksIxxx: To ty byłaś tą dziewczyną?
Odpisz
8 czerwca 2017, 22:00
Kiedyś uwielbiałem to oglądać
Odpisz
8 czerwca 2017, 18:52
fajnie to wygląda, oglądałbym ba nawet może bym zagrał jakbym miał okazje
Odpisz
8 czerwca 2017, 18:27
Pemiętam ,,Wymiatacze" lub podobna nazwa. Ogłądałem gdy byłem mały. Wtedy polska wygrała.
Odpisz