Wielka Brytania to klasyczna kobieta
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Tacy sami, a ściana między nami
Nigdy na to nie wpadną
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dobrze czasem się oderwać
Papierowa szkoła posting
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 sierpnia 2020, 16:56
Odpisz
8 czerwca 2017, 20:04
To tak jak z niektórymi EX
Niby ze sobą zrywają ale nadal sie przyjaźnią xD
Odpisz
8 czerwca 2017, 20:18
@Sebzer: a co? Powinni żyć ze sobą wiecznie obwiniając siebie nawzajem?
To chyba dobrze, że się przyjaźnią
Odpisz
8 czerwca 2017, 20:27
@lorax12: nie. jak sie rozstajesz to sie rozstajesz i tyle w temacie lol. Znaczy mnie to nie obchodzi jak ktos tam sobie zyje jak chce utrzymywac bliski kontakt z ex to prosze bardzo mnie to nie obchodzi. Pisze tylko ze DLA MNIE to jest bez sęsu i jest to conajmniej dziwne i nienormalne. Dla mnie powinno sie zerwać w zgodzie nikogo nie obwiniać i po prostu zakończyć ten temat i rozdział i do tego nie wracać.
Odpisz
8 czerwca 2017, 20:34
@Sebzer: Przyjaźń jest jak najbardziej zakończeniem tematu. Było, minęło, więc dlaczego ta osoba nie może być twoim przyjacielem?
Odpisz
8 czerwca 2017, 20:34
@Davido: zdefiniuj czym dla cb jest przyjaźń bo dla mnie ktoś kto cie zostawił nie jest przyjacielem.
Odpisz
8 czerwca 2017, 20:39
@Sebzer: kto tu mówi o zostawieniu?
Jest wiele powodów zerwania
Odpisz
8 czerwca 2017, 20:40
@Sebzer: To zależy. Ona mogła być zwykłą ku*wą bądź blacharą bądź idiotką, wtedy nie chce się tej osoby znać.
Ale mogło to być coś obustronnego, po prostu któreś nie było gotowe.
Trudno znaleźć ogólnik.
Odpisz
8 czerwca 2017, 21:31
@Davido: Dobra skończ bredzić takie oczywiste rzeczy i zdefiniuj prosze czym dla cb jest przyjaźń bo sie chyba inaczej nie dogadamy.
Odpisz
9 czerwca 2017, 06:57
@Sebzer: Nie da się tego zdefiniować. Po prostu czujesz, gdy ktoś jest twoim przyjacielem.
Odpisz
9 czerwca 2017, 15:10
@Davido: da sie. najwyraźniej nie wiesz co to przyjaźń w takim razie sie nie dziwie ze dla cb mozna sie przyjaźnić z ex
Odpisz
9 czerwca 2017, 17:04
@Sebzer: Więc ty zdefiniuj 'przyjaźń'.
Odpisz
9 czerwca 2017, 17:07
@Sebzer: Przyjaciel to taka osoba która zawsze cie posłucha pogada pomoże możesz na nią zawsze liczyć możesz upaść na dno ona będzie będziesz piął się w górę ona nadal przy tobie będzie przyjaźń ciężko znaleźć szkolny "przyjaciel" to tylko kolega który kiedyś zniknie a przyjaciel będzie z tobą ma zawsze
Odpisz
9 czerwca 2017, 17:11
@TakiTamKoles: To jest definicja 'przyjaciela'
Użytkownik powyżej prosił o definicję 'przyjaźni'
Odpisz
9 czerwca 2017, 17:13
@Davido: możesz ją sobie wydedukować z pojęcia przyjaciel...
Odpisz
9 czerwca 2017, 17:19
@TakiTamKoles: Nie. Uczuć się nie da zdefiniować bądź opisać. Uczucia się... czuje. I wie się co się czuje. Ale nie da się tego dobrze opisać słowami.
Odpisz
9 czerwca 2017, 17:28
@Davido: Dobra widze że mamy tutaj samych psychologów i znawcó więc jak dla mnie dyskusja zakończona bo nie ma sensu.
Odpisz
Edytowano - 9 czerwca 2017, 17:37
@Sebzer: sensu*
Odpisz
9 czerwca 2017, 18:01
@Sebzer: Ku*wa, idioto tak trudno skumać że ktoś może być dla ciebie dobrym przyjacielem a partnerem już nie?
Odpisz
9 czerwca 2017, 18:12
ale ten gość to przecież Seba
Co ty od niego wymagasz
Nawet poprawnie ortografii nie zna
Odpisz
9 czerwca 2017, 18:14
@lorax12: Teraz zauważyłem...
Odpisz
9 czerwca 2017, 18:14
@Sebzer: sebzer mowil ci juz ktos kiedys ze jestes zje**ny?
Odpisz
10 czerwca 2017, 11:13
@Sebzer: Laska cię rzuciła i masz teraz uraz do całego świata? Ojojoj xD
Odpisz
8 czerwca 2017, 20:30
No i w sumie dobrze, można utrzymywać kontakt ze światem, ale przez dziurkę w murze imigranci nie wejdą.
Odpisz
8 czerwca 2017, 20:32
@Krzyniu: Imigranty so jak muhy
Odpisz
10 czerwca 2017, 08:32
@Krzyniu: Zawsze mogą obejść mur.
Odpisz
8 czerwca 2017, 20:05
Odpisz
8 czerwca 2017, 20:36
@Monnx: HAHAHAHAHAHAAHHAHAAHAHAHAHAHAHHAHAAHAHHAAHAHAHHAAHAHHAHAHAAHAHAHHAAHAHAHAHAHAH
DOBRE MEME
^ to NIE jest sarkazm uśmiałm sie serio.
Odpisz
9 czerwca 2017, 17:44
@Monnx: Czemu 1GB?
Odpisz
9 czerwca 2017, 17:45
@PanSowa12: 1GB - Great Britain.
Odpisz
9 czerwca 2017, 18:47
@Monnx: Aha dzięki
Odpisz
9 czerwca 2017, 23:20
@Monnx: czy tylko mnie to nie smieszy? :/
Odpisz
9 czerwca 2017, 18:27
z polandball'ami było by lepsze
Odpisz
8 czerwca 2017, 21:13
Unia to zło. Wybierzmy Korwin, żeby nas z niej wyprowadził.
Odpisz
9 czerwca 2017, 07:00
Popierając Korwina, osiedlasz Murzyna
Odpisz
9 czerwca 2017, 10:00
@lorax12: Nie rozumiem, a przeczytałem program Korwina i oglądałem jego wypowiedzi.
Odpisz