Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nieuczciwa ocena
Nigdy na to nie wpadną
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 czerwca 2017, 17:41
tak idealnie średnia 5 (55)
Odpisz
9 czerwca 2017, 20:58
@SmierdziszKupom: dowód?
Odpisz
9 czerwca 2017, 21:14
@HanSono: ja dodałem ten obrazek
A to screen
Odpisz
9 czerwca 2017, 21:22
@marek20004: Oki dziękuję 😘
Odpisz
9 czerwca 2017, 17:29
Taxi:
-Gwarancja bezpieczeństwa.
-Wykwalifikowani kierowcy pracujący w zorganizowanym związku zawodowym.
-Przystosowane do przewozu osób samochody.
-Pewność za co się płaci.
Uber:
-Brak gwarancji bezpieczeństwa.
-Potencjalnie kierowcą może być nawet złodziej który ukradł komuś samochód i telefon.
-Brak pewności że samochód ma odpowiednie przeglądy.
-Brak pewności co do komfortu jazdy.
Ogólnie myślę że najlepiej by było upaństwowić Taxi i inne służby przewozowe.
Odpisz
9 czerwca 2017, 17:34
Istnieje w uberze możliwość oceny kierowcy. Wystarczy nie korzystać z usług kierowców z mniejszą oceną. Od każdego kierowcy wymaga się odpowiedniego stanu technicznego pojazdu, inaczej nie może być dopuszczony do oferowania usług. Jeśli kierowca byłby złodziejem, na pewno szybko by się do wydało, a aplikacja zablokuje mu możliwość przewożenia osób.
Odpisz
9 czerwca 2017, 17:40
Nie ma pewności że nic się nie zepsuje między przeglądami i że nikt nie pomyśli o tym żeby coś z tym zrobić. A tożsamość fałszywego kierowcy byłaby raczej szybko rozpoznana, ale od kradzieży do rozpoznania mógłby jednak zabrać jakąś osobę ze sobą. A oceny kierowcy to żaden argument, bo i najlepszy kierowca może nagle coś "odwalić", co może być niebezpieczne.
Odpisz
9 czerwca 2017, 17:49
Co ty człowieku dla złotów pracujesz?
Odpisz
9 czerwca 2017, 17:59
@FD_God: Obawiam się że nie rozumiem.
Odpisz
Edytowano - 9 czerwca 2017, 18:03
A skąd masz pewność że to co napisałeś o taxi jest pewnikiem xDDD
Odpisz
9 czerwca 2017, 18:09
Taxsiarz też w każdej chwili może coś odje**ć, lul
Odpisz
9 czerwca 2017, 18:19
@Davido: Ale taksówkarze są w związkach zawodowych, więc jest gwarancja komfortu i bezpieczeństwa.
Odpisz
9 czerwca 2017, 18:21
Człowiek jest stworzeniem zmiennym. Jak bardzo jakieś zachowanie nie pasowałoby do danej osoby, zawsze istnieje szansa, że jednak do tego dojdzie.
Odpisz
9 czerwca 2017, 18:23
@Davido: Gwarancja nie oznacza że nie ma takiej szansy, tylko że gdyby do tego jednak doszło to odpowiedni ludzie poniosą konsekwencje a poszkodowany lub jego rodzina mogą liczyć na jakieś zadośćuczynienie.
Odpisz
9 czerwca 2017, 18:24
W przypadku Ubera wydaje mi się, iż wygląda to podobnie lecz od strony prawnej :/
Odpisz
9 czerwca 2017, 17:37
Jest średnia 5 (52)
Dałam 5 za dobrego mema,
Nie zniszczyłam średniej, bo ktoś wpadł na świetny pomysł i żal mi dupę ściska, że to nie mój mem.
Bądź jak ja.
Odpisz
9 czerwca 2017, 17:39
@sano110: najlepsze jest to że gościu wstawił ten mem z logiem jbzd
Ja je wyciąłem i wstawiłem poprawione i teraz jest na głównej
Odpisz
9 czerwca 2017, 17:41
@marek20004: Cóż... Co tu dodać? Życie :')
Odpisz
9 czerwca 2017, 14:44
W TYCH UBERACH TO PONO TE ŻYDY PEJSATE NERKI WYCINAJO"
Odpisz
9 czerwca 2017, 11:47
witam po banie
Odpisz
9 czerwca 2017, 11:49
Tak.
Odpisz
9 czerwca 2017, 11:50
Za co bany? To też do ciebie benben.
Odpisz
9 czerwca 2017, 11:51
@Zakapturzony13579:
Taktyczny opening
Odpisz
9 czerwca 2017, 12:01
@Zakapturzony13579: Za danie 5 hentajowi podczas spamu. Najlepsze jest to że ten avek ustawiłem gdzieś 30 min przed banem
Odpisz
9 czerwca 2017, 12:04
potwierdzam, najgłupszy ban jaki miałem
Odpisz
9 czerwca 2017, 12:28
Wait ... to wy spamiliście tymi hentajami czy ocenzurowanymi?
Odpisz
9 czerwca 2017, 12:55
Czej. Też dałem 5. Nawet mam je w moim prywatnym "Archiwum" i admin nawet na mnie nie spojrzał :v
Odpisz
9 czerwca 2017, 13:07
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Bo admin mnie nie lubi :~<
Odpisz
9 czerwca 2017, 13:08
czemu mnie omijają takie spamy
Odpisz
9 czerwca 2017, 13:09
a ze mną to się chyba droczy xD
Odpisz
9 czerwca 2017, 13:54
@benben7: No właśnie. Dostałeś kiedyś 3 mies bana za 2 obrazki
Odpisz
9 czerwca 2017, 14:12
kiedy? lol nie pamiętam
Odpisz
9 czerwca 2017, 14:27
@benben7: Zapomniałem dodac pytajnik...
Odpisz
9 czerwca 2017, 14:30
nope, nie miałem dłużej bana niż tydzień albo dwa
Odpisz
9 czerwca 2017, 14:33
@benben7: No właśnie mówię o tym.
Odpisz
9 czerwca 2017, 13:14
Normalnie byłbym obojętny w sprawie taxi vs uber, ale ból dupy taksówkarzy jest taki wkurzajacy że jestem za uberem.
Odpisz