Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

11 czerwca 2017, 20:33

Ja kiedyś skończyłem na łóżko i się deska złamała.

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2017, 15:11

ja też

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2017, 15:22

Grubasyyy

Avatar ALKTARAZ

Edytowano - 21 czerwca 2017, 15:23

Sam jesteś deska xdddddd

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2017, 15:31

miałem takie łóżko gdzie materac trzymał się tylko na deskach

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2017, 17:20

to samo.

Avatar M_ateo_1

21 czerwca 2017, 18:31

ja też :p

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2017, 20:42

GrUBaSyYy

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2017, 20:46

Lol, ile szczałek w dół

Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2017, 15:12

ja kiedyś skakałem na łóżku i mi s.ię noga złamała

Avatar
iqhawe

11 czerwca 2017, 14:11

ja kiedyś się wku*wiłem kopnołem łużko z całego pedała i się złamało... koniec

Avatar
wskii

21 czerwca 2017, 15:52

z całego pedała?

Avatar kubarum19

21 czerwca 2017, 15:54

.

Avatar BOSS111

21 czerwca 2017, 16:42

Avatar PolishBananaForever

21 czerwca 2017, 16:50

@BOSS111: Hmmm ciekawy kopniak

Avatar
iqhawe

21 czerwca 2017, 17:06

rozwinięcie "z całej pedy"

Avatar PolishBananaForever

21 czerwca 2017, 17:07

aaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!

Avatar BOSS111

21 czerwca 2017, 17:07

si mufi pety

Avatar kasjan132pl

Edytowano - 21 czerwca 2017, 15:41

Kilka lat temu byłem u znajomego, i robiliśmy turniej na playstation. Wygrałem z nim. Tak się wkrwił, że kopnął w łóżko z całej siły. Kość w miejscu uderzenia poruszyła się na kilkanaście elementów.

Te łóżko dalej stoi w jego pokoju.

W nienaruszonym stanie...

Avatar rogaliq

21 czerwca 2017, 15:19

Ja tak kiedyś miałem. W hotelu. Na wakacjach.

Avatar TypowyPolak

11 czerwca 2017, 13:29

Też bym dostał depresji gdyby Pioter ciągle po mnie skakał

Avatar benben7

11 czerwca 2017, 13:30

@TypowyPolak: *skacze*

Avatar TypowyPolak

11 czerwca 2017, 13:31

@benben7: *tnie się strugaczką do ołówków*

Avatar Zsialkowany

11 czerwca 2017, 13:38

@TypowyPolak: TĘPERÓWKĄ

Avatar Henzej

11 czerwca 2017, 13:31

Mój brat kiedyś tak skoczył na łóżko, że całe się rozpadło i większość desek było złamane.

Avatar TypowyPolak

11 czerwca 2017, 13:32

@Henzej: Kiedyś na wycieczce szkolnej mój kolega skoczył na łóżko na bombę i złamał te deski je**ne i materac spadł na ziemię ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Równi i równiejsi

To się nie może nie udać

Dobrze czasem się oderwać

To będzie bolało

Angielskie śmieszki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka