To wina systemu i nauczycieli
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Phi!
Fajnie że odpowiedzieli
Były nóżki, nie ma nóżek
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 czerwca 2017, 21:10
Co to ku*wa jest Majza?
Odpisz
12 czerwca 2017, 22:51
@GrazZ: matematyka
Odpisz
12 czerwca 2017, 22:52
@drzefko: Kto ku*wa używa takiego określenia ;_;?
Odpisz
13 czerwca 2017, 07:20
@GrazZ: spie**oliny umysłowe
Odpisz
12 czerwca 2017, 21:52
*Mem z każdym dniem oddalamy się od Boga*
Odpisz
12 czerwca 2017, 15:47
do mnie tylko trzy rzeczy pasują
słuchawki
telefon
i beniz
Odpisz
12 czerwca 2017, 19:46
@benben7: U mnie to telefon i memy.
Odpisz
12 czerwca 2017, 20:29
gdzie na tym obrazku są memy?
Odpisz
12 czerwca 2017, 20:31
@benben7: Nigdzie ._.
Po prostu na wiekszosci lekcji przeglądam memy
Odpisz
12 czerwca 2017, 20:40
ja na przerwach :/
Odpisz
12 czerwca 2017, 20:44
@benben7: Przerwy są os gadania z kolegami no-lifie (lekcje w sumie)
Odpisz
12 czerwca 2017, 20:47
przeglądam memy na przerwie z kolegą memiarzem
Odpisz
12 czerwca 2017, 20:57
@benben7: U mnie też ostatnio jeden zaczął przeglądać ale bez konta
Odpisz
12 czerwca 2017, 21:01
jak opowiadałem o jeja to trochę trwało zanim kolega założył konto a teraz mam od niego na każdej przerwie darmową strzałkę w dół pod komentarzami ;-;
Odpisz
12 czerwca 2017, 19:35
Brakuje mi obowiązkowych filtrów do snapchata
Odpisz
12 czerwca 2017, 18:24
To aktualnie piękny rysunek fallusa
Odpisz
12 czerwca 2017, 16:09
Dodatkowo typowa "karyna" z obrazka słucha "rzyciowego rapu" i wpi***ala cytaty z niego pod każde zdjęcie. Z resztą z kilkoma takimi chodzę razem do klasy ;___;
Odpisz
Edytowano - 12 czerwca 2017, 17:02
@Isgaroth: ik that feel bro ale ja miałem takie szczęście że jak do nowej szkoły z nimi poszedłem to te raki do innej klasy na szczęście
Odpisz
12 czerwca 2017, 17:07
@Filipsss: Na szczęście karyńsko z tego zdjęcia najprawdopodobniej nie zdaję tak jak jej "koleżanki"
jeśli ktoś potrzebuję mogę dać linka do jej profilu na pw.
Odpisz
12 czerwca 2017, 17:45
@Isgaroth: nie dzięki nie chcę tego gówna widzieć już xd a i życzę żeby nie zdała XD
Odpisz
12 czerwca 2017, 17:52
@Isgaroth: a weź daj zrobię pranka
Odpisz
12 czerwca 2017, 18:01
@NitroNinja: Marta Spas , naucz się zamazywac nazwiska, widać w odpowiedzi jej nazwisko
Odpisz
12 czerwca 2017, 18:02
@czatcv_kk: Ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Odpisz
12 czerwca 2017, 18:21
@Isgaroth: potroluje ją
Odpisz
12 czerwca 2017, 16:23
3/4 czasu w szkole spędziłem na telefonie, nie mam żadnej 2 na koniec.
Odpisz
12 czerwca 2017, 17:09
@xAzumiKx: no to słabo same jedynki
Odpisz
Edytowano - 12 czerwca 2017, 19:45
@xAzumiKx: A mówiłes że jak sie dodtanie 3 z elektrotechniki to robi sie salto w tył czyli masz z tamtego same 2 i 1. Więc jak masz 3 na koniec?
Odpisz
12 czerwca 2017, 21:56
Średnia 2,83 czy jakoś tak.
Odpisz
12 czerwca 2017, 21:58
@Agario: No niestety :(
Odpisz
12 czerwca 2017, 16:07
O ch*j chodzi w karniakach ? Rysowanie ku*asów jest normalne
Odpisz
12 czerwca 2017, 15:22
Fakt, ale system edukacji i tak jest beznadziejny
Odpisz
12 czerwca 2017, 15:28
@Apapapatrunek: taka polska...
Odpisz
Edytowano - 12 czerwca 2017, 15:47
a jest jakaś inna polska?
Odpisz