Po co witać konkretnego Kenobiego, skoro można witać wszystkich?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Fergus
Jakby trochę nie fair
Deal życia
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 czerwca 2017, 21:12
Jak się nazywa ten droid? Ten typo z 4 mieczami z którego zrobili droida
Odpisz
18 czerwca 2017, 21:29
@Lacoste: Generał Grevious.
Odpisz
18 czerwca 2017, 21:40
Dzięki
Odpisz
19 czerwca 2017, 01:16
Grievous*
Odpisz
19 czerwca 2017, 07:26
@Lacoste: *cyborg
Odpisz
19 czerwca 2017, 21:17
@Lacoste: masz valiego na profilowym?
Odpisz
25 sierpnia 2017, 16:56
@Lacoste: *typowy janusz mode on* GRIWES
Odpisz
12 czerwca 2017, 20:30
to zaczyna zachodzić za daleko
Odpisz
12 czerwca 2017, 20:33
@KaWuk: takiej suchoty jest więcej
Odpisz
12 czerwca 2017, 20:34
@KaWuk:
Odpisz
12 czerwca 2017, 20:35
@KaWuk:
Odpisz
12 czerwca 2017, 20:41
@pomada:
Odpisz
12 czerwca 2017, 20:42
@pomada:
Odpisz
12 czerwca 2017, 20:42
@pomada:
Odpisz
12 czerwca 2017, 20:43
@pomada: POKA POKA SOWE
Odpisz
12 czerwca 2017, 20:43
dzięki temu dodałem obrazek do ulubionych
Odpisz
12 czerwca 2017, 20:44
:D
Odpisz
18 czerwca 2017, 23:12
Odpisz
19 czerwca 2017, 07:38
@StraikerPL:
Odpisz
24 lipca 2017, 18:50
@pomada: a jakie pierogi bo są pierogi ruskie, radzieckie, rosyjskie i putinowskie a i jeszcze są czerwono wojskowe pierogi
Odpisz
18 czerwca 2017, 22:45
Nie wiem czemu przeczytałem Oriental Kenobi...
I coś mi tu nie pasowało...
Odpisz