Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
A, okej
Nie są aż takie pyszne
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 czerwca 2017, 21:37
Mam pytanie... Jak nazywa sie ten mem
Odpisz
18 czerwca 2017, 21:38
wiem że pewnie dostanę fale czerwonych ale przynajmniej chce wiedziec
Odpisz
18 czerwca 2017, 21:42
You see that guy over there meme
Odpisz
18 czerwca 2017, 21:56
dziękuję z a w sprawie do łapek w dół sie myliłem
Odpisz
18 czerwca 2017, 22:57
stwierdzenie, że dostaniesz czerwone to najlepszy sposób, żeby ich nie dostać
Odpisz
19 czerwca 2017, 06:58
nie wiedziałem, możecie wierzyć lub nie
Odpisz
18 czerwca 2017, 23:52
ten mem jest za każdym razem co raz lepszy :3
Odpisz
18 czerwca 2017, 23:14
Ojciec i brat wyglądają tak samo tylko ojciec jest NIEWYRAŹNY xD
Odpisz
18 czerwca 2017, 23:50
@Pan_Tajemnica: Ojciec to stara wersja mema, a brat to wersja HD.
Odpisz
19 czerwca 2017, 06:43
@Pan_Tajemnica: wiem
Odpisz
19 czerwca 2017, 07:28
@Pan_Tajemnica: Nie wiesz. Napisałeś że ojciec jest niewyraźny, ale jest po prostu wersją zrobioną w paincie, a reszta w porządnym programie do rysowania.
Odpisz
19 czerwca 2017, 12:54
@Pan_Tajemnica: NIEWYRAŹNY w innym sensie
Odpisz
14 czerwca 2017, 16:57
Zdecydowanie mem czerwca
Odpisz
14 czerwca 2017, 17:23
Chyba jest tego więcej niż Generała Kenobi.
Odpisz
Edytowano - 14 czerwca 2017, 20:35
@Maikielo: Tylko że to jest smieszne a Generał nie był złym memem tylko taki 7/10 :/ czyli miedzy 3/5 a 4/5
Odpisz
18 czerwca 2017, 21:12
Na tę chwile zdecydowanie tak.
Ale może czerwiec jeszcze nam jakiś dobry mem przyniesie.
Choć jak dla mnie póki co jedne z lepszych memów 2017.
Odpisz
18 czerwca 2017, 21:16
Emmmm, zawsze było że mem był tak długo r*chany i tak mocno że nie było godnego następcy a w dodatku już prawie koniec czerwca
Odpisz
Edytowano - 18 czerwca 2017, 21:28
Ten mem dostał swoją sekcję na 9fagu więc zapowiada się nieźle.
Odpisz
18 czerwca 2017, 21:51
@JanuszWaleczny: Ten mem ma takie branie że ludzie masowo robią/zamawiają avatary na jego podstawie
Odpisz
18 czerwca 2017, 23:04
*półroczu
Odpisz
18 czerwca 2017, 22:55
Zastanawiam się czy bardziej nienawidzę czy kocham tego mema.
Odpisz
18 czerwca 2017, 22:40
Jej drugi brat
Odpisz
18 czerwca 2017, 21:49
Ten z machającą łapką jest najlepszy.
Odpisz
14 czerwca 2017, 16:30
a wiecie że te ludziki to pacynki?
Odpisz