Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Frustrujące
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie są aż takie pyszne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 czerwca 2017, 13:31
ja mam +3 a tu -20 ;-; lekka rozbieżność
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2017, 18:51
@miki322: moje +2,5 i +2,75 się chowa
Odpisz
13 czerwca 2017, 19:17
@Vojtaz125: co ja mam powiedzieć? ja mam –0.75
Odpisz
13 czerwca 2017, 20:46
@miki322: A ja nie mam. Szach mat!
Odpisz
14 czerwca 2017, 07:08
@stan6: ja mam -2,75 w obu oczach ;-;
Odpisz
24 sierpnia 2018, 07:38
@Vojtaz125: czy tylko ja mam w tym gronie +4,5 i +4
Odpisz
28 marca 2019, 18:43
@Mantermaxer: moja koleżanka ma -7 i -7,5
Odpisz
14 czerwca 2017, 13:40
dioptria to nie moc
Odpisz
13 czerwca 2017, 21:49
ja przez chwilę myślałem, że to cebula xD
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2017, 20:59
Jedna dziewczyna w mojej szkole miała jeszcze grubsze...
Odpisz
13 czerwca 2017, 19:25
A ja mam -25 i -50
Odpisz
13 czerwca 2017, 15:35
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2017, 16:38
@joannawolno: Stępień to ma jakieś +120 dioptrii
Odpisz
13 czerwca 2017, 18:24
@joannawolno: Wiedziałem że ktoś go doda :p
Odpisz
13 czerwca 2017, 15:38
Istnieje taka technologia, dzięki której można mieć cieńsze szkła o tylu samu dioptriach
Odpisz
13 czerwca 2017, 16:04
@Davido: Ale to jest w ciul drogie.
Odpisz
13 czerwca 2017, 16:25
@Davido: *o takiej samej ilości dioptrii
Odpisz
13 czerwca 2017, 16:26
@Davido: Zwłaszcza przy takiej grubości szkieł.
Odpisz
13 czerwca 2017, 16:03
Kiedy chcesz robić zdjęcia panoramiczne oczami.
Odpisz
13 czerwca 2017, 14:06
Moje -2,50 się chowa
Odpisz