Jedziesz sobie, a tu nagle...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co to takiego?
Były nóżki, nie ma nóżek
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Cóż za brak szacunku
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lipca 2017, 01:29
Prezenter:
" spójrzmy na mapę jaką dziś będzie pogoda"
*patrzy*
"Cóż... będzie napi**dalało Hondą"
Odpisz
6 lipca 2017, 17:27
Gdyby npc z GTA mieli kamery
Odpisz
6 lipca 2017, 15:55
KANSEI DORIFTO?!
Odpisz
6 lipca 2017, 14:56
zwykły dzień w rosji
Odpisz
6 lipca 2017, 14:31
Normalny dzień na polskiej drodze
Odpisz
13 czerwca 2017, 20:04
ojapierpapier wlasnie beknalem epicko niczym iDubbz kurde caly dzien tak bekam co ja zeżarłem
Odpisz
6 lipca 2017, 14:34
Odpisz
6 lipca 2017, 17:06
wypi***alaj
Odpisz